Jump to content



PC Gaming (Συζήτηση)


DEADLAZARUS

Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
Bloodborne-feature.jpg
WWW.DSOGAMING.COM

Below you can find the first screenshots from Bloodborne PC that have just been leaked online.

 

Fake ρε μπλιετ. 

Φήμες του λωκου αυτές που υποστηρίζουν ότι το παιχνίδι θα'ρθει για PC. 

Αν δεν δεις ανακοινώσεις, απλά δεν...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

KvjtNX6TEvekTRM8xyktWi-1200-80.png
WWW.PCGAMER.COM

Also, was that Keanu Reeves as Chris Redfield?

Πάμπερς από τον Grigas θα χρειαστούμε, παιδιά...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

header.jpg?t=1591910398
STORE.STEAMPOWERED.COM

Lost, alone, and separated from family, a stray cat must untangle an ancient mystery to escape a long-forgotten cybercity and find the way home.

Cyberpunk για γατια... και φαινεται και ωραιο... παω να βρω θερμομετρο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Batman-Court-of-Owls-temp.jpg
WWW.DSOGAMING.COM

According to Eurogamer, Gotham Knights and Suicide Squad are indeed Warner Bros' upcoming next-gen games.

Ωραία ιστορία αυτή (court of owls)..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

t5SHxZ9aRgZxDCG7PdM4hD-1200-80.jpg
WWW.PCGAMER.COM

The high-profile streamer's channel was suspended earlier today, but we don't...

Δεν το ήξερα το συγκεκριμένο φρούτο (έχω παραθέσει και παλαιότερα σύνδεσμο με τα καμώματά του).

Με μια πρόχειρη αναζήτηση, και πολύ άργησαν να τον τιμωρήσουν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
t5SHxZ9aRgZxDCG7PdM4hD-1200-80.jpg
WWW.PCGAMER.COM

The high-profile streamer's channel was suspended earlier today, but we don't...

Δεν το ήξερα το συγκεκριμένο φρούτο (έχω παραθέσει και παλαιότερα σύνδεσμο με τα καμώματά του).

Με μια πρόχειρη αναζήτηση, και πολύ άργησαν να τον τιμωρήσουν.

Μακραν ο καλυτερος streamer στο twitch.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια υπαρχουν τεραστιες διαφορες σε αυτες τις πλατφορμες. Ο shroud τιγκα αντιπαθητικος δεν δινει σημασια σε κανενα στο chat απλα ειναι τιγκα σκιλ. Ο ντοκ μετριος παικτης αλλα τιγκα entertaining. Εννοειται απο τους μεγαλους μονο αυτον ειχα follow. Αν το καλοσκεφτεις και εγω στα ιδια μονοπατια με τον ντοκ βαδιζω. 0 σκιλλ αλλα καραγκιοζης και σε καποιους αρεσει αυτο για καποιο λογο. Απλα εγω δεν ειμαι ηθοποιος απλα ετσι μου βγαινουν ?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, για μισό λεπτό: δεν με απασχολεί εάν ο συγκεκριμένος influencer είναι κορυφαίος στο είδος του. Μπορεί. Ίσως είναι εξόχως διασκεδαστικός, έστω κι αν υπερβαίνει τα εσκαμμένα επί μονίμου βάσεως.

Όπως έγραψα παραπάνω, με μια πρόχειρη αναζήτηση διαπίστωσα ότι έχουμε να κάνουμε με έναν αμφιλεγόμενο τύπο, ο οποίος χρησιμοποιεί την περσόνα του dr disrespect, για να μην χρειάζεται ν' απολογείται για όσα λέει και κάνει (όχι, δεν ήμουν εγώ, ο dr ήταν. Όχι, δεν τα πιστεύω αυτά ούτε μ' εκφράζουν, ο dr τα πιστεύει).

Μόνο εικασίες μπορούμε να κάνουμε για τη φύση του ''ολισθήματός'' του, ελλείψει περισσότερων πληροφοριών, αλλά δεν θα μου έκανε εντύπωση εάν τα σκάτωσε για τα καλά αυτήν τη φορά.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα οποια ειναι; Γιωργο, haters gonna hate. 
Δεν υπαρχει τιποτα το αμφιλεγομενο στον τυπο, ειδικα αν ακουσεις τι συμβουλες δινει σε οσους ζητουν κατι θα καταλαβεις. Δεν ξερω τι εχει γινει και εφαγε το ban αλλα οταν βγαινεις σερι streamer of the year ε καποιους τους ενοχλει. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.