Jump to content



HWBOT - Country Cup 2019 - H.O.T. (Hellas Overclocking Team)


Recommended Posts

On 10/12/2019 at 9:39 ΠΜ, το μέλος TASOS έγραψε:

Να ενημερώσω επίσης , ότι έχει υπάρξει επαφή και με μέλη άλλων ομάδων (μεταξύ των οποίων και μέλη κατηγορίας Elite).

 

Υπάρχουν πολύ θετικές προβλέψεις μέχρι στιγμής , καθώς αναμένουμε αποτελέσμα με high-end κάρτες γραφικών .... αλλά και με dual-gpu κάρτες για το stage 14.

 

Αν βρίσκαμε και μιά GTX 690 θα κλείναμε το καρέ.

 

 

 

 

Ωραία πάμε να γεμίσουμε τα Stages!

Link to comment
Share on other sites

Η κοινή Ελληνική προσπάθεια στο φετινό Country Cup , είναι σε καλό δρόμο και είμαι πολύ χαρούμενος για αυτό.

Εχουμε συνεννοηθεί και θα έρθουν και καλά αποτελέσματα τις επόμενες ημέρες.

 

Τουλάχιστον εφέτος θα συμπληρώσουμε όλες τις κατηγορίες με αποτελέσματα και σε κάποιες από αυτές θα δώσουμε και καλά νούμερα.

 

Πιθανολογώ ότι θα έχουμε και ένα αξιοπρεπές πλασάρισμα στη γενική κατάταξη.

 

Αυτή τη στιγμή είμαστε στην 9η θέση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@zyx @ARMAGEDDON

 

Για να μήν γράφουμε στο thread του AIDA64

 

Δείτε άν μπορείτε να βοηθήσετε στα παρακάτω stages

 

https://hwbot.org/competition/CountryCup2019/stage/4805_y-cruncher_-_pi-1b_-_per_socket_-_6_scores

 

https://hwbot.org/competition/CountryCup2019/stage/4812_3dmark_-_sky_diver_(gpu)_-_4_scores

 

Αν αποφασίσετε ότι μπορείτε να ανεβάσετε κάποιο αποτέλεσμα , δώστε προσοχή στους κανονισμούς του κάθε stage (π.χ. πάντα με το wallpaper του CUP , τα σωστά tabs ανοιχτά για τα screenshots , valid links κλπ).

 

Οτι θέλετε , εδώ είμαι.

Link to comment
Share on other sites

να φτιάξουν μια εφαρμογή να πατάμε ένα κουμπάκι και να τα κάνει όλα οχού και αυτοί θέλουν και wallpaper τρομάρα τους :hehe:

δες εδώ αν φαίνεται  το 1/16

Screenshot_5.thumb.png.4f38e7b9d84b0c5d7be08d77444b473f.png

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Στο stage 6 , δυστυχώς η υποχρεωτική χρήση windows 7 μάς δημιουργεί πρόβλημα.

 

Θα μας λείψουν τα καλά σκόρ , με Ryzen νέας γενιάς.

Εγώ έχω ανεβάσει ένα σκόρ , αλλά δέν φτάνει.

 

Θέλουμε άλλα (3) καλά σκόρ ... 200+

Link to comment
Share on other sites

On 24/11/2019 at 12:48 ΜΜ, το μέλος TASOS έγραψε:

Από άλλα μέλη λαμβάνω pm , μήπως είναι πρόβλημα του λογαριασμού σου ?

 

@astrolabos

 

@karmen1983

 

Μήπως μπόρεσε κάποιος να το κοιτάξει ?

Ακόμη δέν είναι δυνατή η αποστολή pm στο λογαριασμό του @obijuan1983

 

@astrolabos @karmen1983

Link to comment
Share on other sites

δωσε μου ένα λεπτό τάσο γιατί το πρώτο Mention είτε δεν μου ήρθε είτε κάπου κάπως το έχασα

 

edit: 

Κοίτα έχεις περίπου 3000 προσωπικά μηνύματα από ότι είδα στο πανελ. Εχεις βέβαια απεριόριστο, οπότε το πρόβλημα δεν είναι στον λογαριασμό σου.

 

Πάντως: Σβήσε όμως μερικά. Δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να σου σβήσω μηνύματα μιας και δεν εχω πρόσβαση. Μπορώ μόνο να στα σβήσω όλα κάτι που δε νομίζω να θες.

 

Το πρόβλημα είναι στο @obijuan1983 που έχει υπερβεί το όριο των 300 πμ οπότε πρέπει να σβήσει :) 

Έγινε επεξεργασία από karmen1983
  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2019 at 7:16 ΜΜ, το μέλος karmen1983 έγραψε:

δωσε μου ένα λεπτό τάσο γιατί το πρώτο Mention είτε δεν μου ήρθε είτε κάπου κάπως το έχασα

 

edit: 

Κοίτα έχεις περίπου 3000 προσωπικά μηνύματα από ότι είδα στο πανελ. Εχεις βέβαια απεριόριστο, οπότε το πρόβλημα δεν είναι στον λογαριασμό σου.

 

Πάντως: Σβήσε όμως μερικά. Δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να σου σβήσω μηνύματα μιας και δεν εχω πρόσβαση. Μπορώ μόνο να στα σβήσω όλα κάτι που δε νομίζω να θες.

 

Το πρόβλημα είναι στο @obijuan1983 που έχει υπερβεί το όριο των 300 πμ οπότε πρέπει να σβήσει :) 

Εσβησα καμιά 50 μηνύματα...

Link to comment
Share on other sites

Το εχεις ξεπερασει κατα πολυ το οριο λογικα κατα την συγχωνευση με το oos.

Ειχα δει καπου 500 και βαλε απο τα 300 που επιτρεπονται. Πρεπει να σβησεις αρκετα

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.