Jump to content



Πως απενεργοποιώ το μηνύματα που λαμβάνω κάθε φορά που κάνω log in?


Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος fits79 έγραψε:

Γιατί κάθε φορά που κάνω log in στο site μου έρχεται και ένα μειλ ότι έκανα log in????

Πως μπορώ να το απενεργοποιήσω αυτό?

 

Aλλάζεις mail

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θελεις να μου πεις οτι ο λογος που λαμβανω ειδοποιηση καθε φορα που κανω log in ειναι το μειλ μου?

Και για να χουμε καλο ρωτημα πια μειλ ακριβως εχουν το "προβλημα"?

 

Δηλαδη εσυ δεν λαμβανεις μειλ καθε φορα που κανεις log in στο site?

Μία ώρα πριν, το μέλος UltraB έγραψε:

https://www.thelab.gr/notifications/options/

Αν δεν υπάρχει κάποια επιλογή εδώ, δε νομίζω ότι γίνεται.

Οχι δεν υπαρχει καποια τετοια επιλογη.

Έγινε επεξεργασία από fits79
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ, ποτέ δεν έχω λάβει τέτοιο μέηλ. Και πώς στο καλό παίρνει χαμπάρι το μέηλ σου ότι μπήκες στο φόρουμ;

Μήπως έχεις δηλώσει να κάνεις είσοδο μέσω λογαριασμού μέηλ; Μήπως σε αυτήν την περίπτωση αφορά σε ρύθμιση του μέηλ σου;

 

Έγινε επεξεργασία από schumifer
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος schumifer έγραψε:

Ούτε εγώ, ποτέ δεν έχω λάβει τέτοιο μέηλ. Και πώς στο καλό παίρνει χαμπάρι το μέηλ σου ότι μπήκες στο φόρουμ;

Μήπως έχεις δηλώσει να κάνεις είσοδο μέσω λογαριασμού μέηλ; Μήπως σε αυτήν την περίπτωση αφορά σε ρύθμιση του μέηλ σου;

 

Είπα ότι παίρνει χαμπάρι το μειλ μου ότι μπήκα?

Καλό είναι να διαβάζεις τι ακριβώς έχει γράψει ο άλλος ΠΡΙΝ σχολιάσεις.

 

Διάβασε λίγο καλύτερα τι ακριβώς έχω γράψει στο παραπάνω μου ποστ και θα καταλάβεις.

πριν 16 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Να είσαι μόνιμα λογκαρισμενος για να μη δέχεσαι email :p

Απλά ασχολίαστο.......

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Υπέροχα.

Να αναμένεις την αγιαστούρα σου οσονούπω.

fits79 το παρακάτω το γράφω στα παιδιά που είπαν ποτέ ιμέιλ, όχι σε σένα, μην με δείρεις σε παρακαλώ.

Σε άλλα νέα, μου στέλνει ιμέιλ όταν μπαίνω από άλλον browser π.χ. Στο ιμέιλ, το σχετικό κουμπί οδηγεί στις Ρυθμίσεις λογαριασμού (account settings)όπως γράφει ο Ultra, στην υποκατηγορία Recently Used Devices. Εκεί υπάρχει επιλογή για αποσύνδεση (sign out) όχι όμως επιλογή για προκαταβολική ρύθμιση ώστε να μην λαμβάνω ιμέιλ καθόλου. Ίσως υπάρχει κάπου χωμένη η επιλογή στο κατεβατό με τα Notifications που δείχνει ο Ultra.

Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή απενεργοποιήθηκε πριν λίγο. Λογικά κανένας σας από εδώ και πέρα δεν θα παίρνει τέτοιο email

Είναι θέμα ασφαλείας για εσάς και σας στέλνει όταν "εντοπίζει" νέα είσοδο από pc/browser που δεν μπαίνετε συχνά ή δεν έχετε μπει ποτέ... μαλλον...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, karmen1983 said:

Είναι θέμα ασφαλείας για εσάς και σας στέλνει όταν "εντοπίζει" νέα είσοδο από pc/browser

είναι καλό να υπάρχει αυτό. Δεν με ενοχλεί καθόλου τέτοιου είδους ιμέιλ ίσα ίσα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω με τον fits ειμαι! Εχετε ξεφυγει τελειως μερικοι τεντυμποιδες και νομιζετε οτι ολα ειναι ΠΟΘ!

Αντε μπραβο μην φωναξω τον αντμιν που εχω φιλιες και σας μπαναρει ΟΛΟΥΣ! :hehe:

 

@fits79
 

Spoiler

 

Φιλε μου κατι μου λεει οτι παρολο που αλλαξες μειλ για καποιο λογο

το φαινομενο θα επανεμφανιστει και θα ενταθει κιολας μη σου πω.. δρουν σκοτεινες δυναμεις εδω μεσα

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.