Jump to content



Οι ψηφιακές μας φωτογραφίες, δοκιμές κλπ


Recommended Posts

  • Replies 16,7k
  • Created
  • Last Reply
Εμένα μου φαίνεται καλός ο φωτισμός. Με την πρώτη ματιά νόμιζα ότι ήταν άνθρωπος, μασκαρεμένος.

Μασκαρεμένη και η κόρη των ματιών???

Δεν παίζει! :no:

Εκτός κι αν έβαζε φακό επαφής !!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φαίνεται καλός ο φωτισμός. Με την πρώτη ματιά νόμιζα ότι ήταν άνθρωπος, μασκαρεμένος.

το φλας δε το παιρνεις γιατι δεν εχει η μηχανη onboard , αλλα για καλυτερο φωτισμο.

η παραπανω φωτογραφια ειναι φλατ χωρις να υπαρχει "βαθος"

Link to comment
Share on other sites

Στο σκυλο εχεις περιαξει τιποτα μεσω cs..ή απλα ειναι ωμη πχιοτητα 6d+70-200?

Επειδη θυμαμαι και την παλιοτερη που ειχες ανεβασει..με την 400αρα (παλι:p)

([MENTION=4171]deninho[/MENTION])

y.g

Του χρονου η διαπιστευση εε?

Link to comment
Share on other sites

αν κρινω απο την πληροφορια , πρεπει να εχει πεσει NR + sharp.

γιαυτο φαινεται σαν "παζλ" το τριχωμα του.

@Διονυση πολλα μπραβο για την τελευταια σου.Παρε και εναν 70-200 και θα γινει ο αγαπημενος σου:D

Link to comment
Share on other sites

γενικά προσπαθώ να μάθω το dpp, γιατί το φώτοτσοπ δεν ανοίγει τα raw της 6d. Οπότε αρκετά πράγματα θα γίνονται λάθος μέχρι να το μάθω :p

Σωστός ο Ιάσωνας, NR (στο DPP) και Sharpness (στο ps - overlay layer & high pass filter)

η φωτογραφία απείραχτη (re-sized στο ps μόνο) εδώ: sK35ua6.jpg

Διαπίστευση θα το ξαναπροσπαθήσουμε, αν πέσει κανένα ματς προημητελικών ή ημιτελικών μέσα σε Σ/Κ (σε ματς με τον ΠΑΟ, ακόμη κι αν πάω, δεν παίζει να πάρω τη μηχανή). Πάντως ο φακός παρακόντυνε με την FF :p

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] εννοείς 70-200 f/2,8; γιατί 70-200 έχω και τώρα, απλά είναι ο f/4. Κάποια στιγμή σίγουρα θα το κοιτάξω για τον 2,8, αλλά για την ώρα προηγείται ένας "κανονικός" φακός (28-75 μάλλον)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.