Jump to content



Οι ψηφιακές μας φωτογραφίες, δοκιμές κλπ


Recommended Posts

  • Replies 16,7k
  • Created
  • Last Reply

κακο το λες...:p

Δε ξερω αν σε συναρπαζει(σου αποσπα τη προσοχη) το κοτετσοσυρμα αλλα το πουλακι στην κανονικη αναλυση ειναι θολό απ'ακρη σε ακρη(ελεω 2.8 που δε το εχει).

Χωρια το ολιγο cas στο κοτετσοσυρμα..αλλα οκ παλευται.

Link to comment
Share on other sites

είναι το τσιπάκι του μετατροπέα.:slap:

@NTG Μαλλoν έκανε back/front focus, τι να πώ. εγώ εστιάζα κανονικά στο πουλί:whistling.

οταν λες cas? ca? Nαι έχει μπολικο, και στις άλλες φωτο που έχω βάλει εδώ. Ώρες ώρες μου θυμίζει το γυαλί τις μαλαματίνας.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION] Χωρίς ιδιαίτερο λόγο. Δοκιμές κάνω να δώ πως φαίνεται.

Καλη η δοκιμη σου...

Γενικα δεν το εχει ο φακος..αν ανεβαινες σε διαφραγμα θα εχανε η φωτογραφια απο την παραπανω λεπτομερεια των πισω δεντρων .

Αν μπορουσες να πλησιασεις αρκετα..οκ ..θα μπορουσες να ανεβεις..και αυτο θα επρεπε δεδομενων των συνθηκων.

Θα αλλαζε η προοπτικη βεβαια..που δεν ξερω κατα ποσο εκτος της αρχικης συλληψης θα εβγαινες..με μπολικο πουλι και πιθανων μονο ενα πρασινο background.

Το κοτετσοσυρμα πιθανων να εκλεβε την παρασταση ως κατι μονιμο σε ολο το καδρο ..που μονο με δοκιμη θα το εβλεπες.

Κοινως...ή ετσι ..ή close up οσο μπορουσες πριν πεταξει..(διαδοχικες φωτογραφιες καθως πλησιαζεις βοηθαει)

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω τι λέτε αλλα έμενα μια χαρα μου φαίνεται η φωτογραφία...:)

Ισως εκανα ενα μικρο κροπ υψους οσο ειναι 1 ρομβος απο κατω (και αριστερα) ωστε να ερθει χαμηλότερα το πουλι

Link to comment
Share on other sites

Γίνονται αγώνες Tae Kwon Dο (από τις 12μμ) στο κλειστό γυμναστήριο "Γιώργος Στεφανόπουλος" στο Περιστέρι και όποιος δεν έχει σήμερα τι να κάνει :p και θέλει να δοκιμάσει φακούς μπορεί σήμερα να τραβήξει φώτος.

Ρίχνει ξύλο σήμερα η κόρη μου (7ετών) εκεί και θα είμαι :p Θα έχει όλες τις ηλικίες από 6 χρονών και θα έχουν πολύ γέλιο τα μικρά παιδάκια ειδικά.

Edit λάθος, απο 4 χρονων είναι και έχει ....... milfουλες :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.