Jump to content



Στησιμο PC 5950x και 2 καρτες γραφικων. PC rendering.


Recommended Posts

πιο πολυ με νοιαζει να γυρισω σπιτι να βγαλω μια συνολικη φωτο με τα κουτια παρα να αρχισω να στηνω..χαχαχαχα.

Επισης, στο γραφειο εχουμε 5900 / 5950 οποτε ξερω τι να περιμενω.. Δεν ειναι οτι θα δω αυτο το wow..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, GoMaR said:

πιο πολυ με νοιαζει να γυρισω σπιτι να βγαλω μια συνολικη φωτο με τα κουτια παρα να αρχισω να στηνω..χαχαχαχα.


μην ακούς τι σου λένε. Είμαι χειρότερος από σένα. 1) διαβάζω με την ησυχία μου, αργά αργά το μάνιουαλ της μητρικής στα σίγουρα, σελίδα σελίδα, παίρνω τις ανάσες μου, πίνω κανα καφέ και κάνα ποτάκι να γιορτάσω την αγορά, μπορεί να κάνω και 20 μέρες να στήσω.

Η σωστή μέρα για να χτίσεις είναι η Κυριακή. Κανονικά θα ήταν η Δευτέρα (τα στησίματα πρέπει να γίνονται σε ημέρες με ανοιχτά καταστήματα). 

2) μεγειά ρε. Άντε να το χαρείς καμιά βδομάδα, να βάλουμε πλώρη για καμιά επόμενη αγορά. :p 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, salde said:


μην ακούς τι σου λένε. Είμαι χειρότερος από σένα. 1) διαβάζω με την ησυχία μου, αργά αργά το μάνιουαλ της μητρικής στα σίγουρα, σελίδα σελίδα, παίρνω τις ανάσες μου, πίνω κανα καφέ και κάνα ποτάκι να γιορτάσω την αγορά, μπορεί να κάνω και 20 μέρες να στήσω.
 

Κανονικά το manual της μητρικής είναι μόνο για όταν δεν γράφει το PCB τις θέσεις των front panel connectors ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gdp77 said:

χαχαχαχαχαχα καλά εσύ δεν είπες

Εμ, με σας που έμπλεξε, τον φουντώσατε κι αυτόν! Μη δείτε άνθρωπο να ξεκουράζεται! Όχι πως ήθελε και πολύ για να φουντώσει δλδ...
Τώρα σειρά ο άισυ! Μέχρι να παραλάβει κάρτα μην τον πλησιάζετε πολύ. Από απόσταση, θα μαχαιρώσει άνθρωπο σε λίγο.

Εμφανίστηκε κι ο slalom με καινούριο rig!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.