Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

11 hours ago, gdp77 said:

Χαρίζεται το logitech G9 στην αρχική του συσκευασία με όλα τα περελκόμενα.

 

g9-mouse-top-and-left-side.jpg

 

 

Το καλώδιο είναι σε άψογη κατάσταση και το ποντίκι λειτουργεί.

 

Προβλήματα:

 

1) τα dpi πλήκτρα (+/-) δεν ακούνε, παρά το γεγονός ότι έχουν χρησιμοποιηθεί απειροελάχιστα. Μάλλον θέλει άνοιγμα και καθάρισμα (μετά από 10 χρόνια που το έχω)

2) Η ροδέλα στο κλικ mode δεν "ακούει" μερικές φορές το scroll down. Κάνεις scroll up και μετά down και στρώνει. Πιθανόν θέλει αντικατάσταση. Δουλεύει όμως μια χαρά στο fast mode (χωρίς κλικ)

3) Τo XL grip που δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ, χθες που άνοιξα τη συσκευασία να το πακετάρω, είχε μια κολλώδη ουσία στη βάση του. Μάλλον ξέρασε "κόλλα" μετά από 10 χρόνια στο κουτί. Λογικά με καθάρισμα στρώνει. Το precision grip που το χρησιμοποιούσα όλα αυτά τα χρόνια είναι κομπλέ.

 

Παραλαβή από το σπίτι μου (2 λεπτά από Δουκίσσης Πλακεντίας) για όποιον ενδιαφέρεται ή συνάντηση στο μετρό Δουκίσσης.

 

 

 

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι αν δεν κάτσει με το άλλο παλικάρι

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, omegals said:

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι αν δεν κάτσει με το άλλο παλικάρι

 

 

On 6/26/2011 at 7:01 PM, dpolal said:

Ενημέρωση κανόνων:

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Edited November 11, 2012 by astrolabos


αν έχει αλλάξει κάτι καλό θα ήταν να διορθωθεί το πρώτο μήνυμα του νήματος.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται το παρακάτω PC (Lenovo M70 θαρρώ)

 

Spoiler

20190301_175602.jpg20190301_175711.jpg

 

Το είχα πάρει από τον @dellman, όμως δεν έκανε η μητρική για αυτό που ήθελα. Το πήρα με mobo, dvdr και έναν Pentium Dual Core E2160. Του έχω βάλει 2GB (1+1) ram και δοκίμασα με ένα παλιό δίσκο που ετοιμάζεται να δει τα ραδίκια ανάποδα και ένα τροφοδοτικό που έχω για τεστ, και δουλεύει κανονικά. 

 

Θα δοθεί όλο το κουτί με τις μνήμες,mobo, dvd, CPU. Δεν έχει δίσκο και τροφοδοτικό. Βλέποντάς το στη φώτο κάτω αριστερά) , δεν μπορώ να είμαι σίγουρος αν παίρνει SFX τροφοδοτικά.

Να έχετε υπόψιν πως, όπως είχε πει και ο dellman, η μητρική δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί πρακτικά πουθενά αλλού. Αρχικά γιατί είναι ένα ειδικό form factor αποκλειστικά για το lenovo και ύστερα επειδή είναι πριτσινωμένη και δεν έχει οπές για να βιδωθεί σε κανονικό κουτί.

 

Αν κάποιος θεωρεί ότι θα του χρειαστεί, μπορεί να περάσει να το παραλάβει από την περιοχή μου (Καλλιθέα). Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και συνεννόηση με pm 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:
Χαρίζεται το παρακάτω PC (Lenovo M70 θαρρώ)
 
Spoiler 20190301_175602.thumb.jpg.2d7a3b6c18080b84f36e939b22bd94c7.jpg20190301_175711.thumb.jpg.08fbfb4ffd81ff40c504062a17dc11ae.jpg
 
Το είχα πάρει από τον [mention=30488]dellman[/mention], όμως δεν έκανε η μητρική για αυτό που ήθελα. Το πήρα με mobo, dvdr και έναν Pentium Dual Core E2160. Του έχω βάλει 2GB (1+1) ram και δοκίμασα με ένα παλιό δίσκο που ετοιμάζεται να δει τα ραδίκια ανάποδα και ένα τροφοδοτικό που έχω για τεστ, και δουλεύει κανονικά. 
 
Θα δοθεί όλο το κουτί με τις μνήμες,mobo, dvd, CPU. Δεν έχει δίσκο και τροφοδοτικό. Βλέποντάς το στη φώτο κάτω αριστερά) , δεν μπορώ να είμαι σίγουρος αν παίρνει SFX τροφοδοτικά.
Να έχετε υπόψιν πως, όπως είχε πει και ο dellman, η μητρική δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί πρακτικά πουθενά αλλού. Αρχικά γιατί είναι ένα ειδικό form factor αποκλειστικά για το lenovo και ύστερα επειδή είναι πριτσινωμένη και δεν έχει οπές για να βιδωθεί σε κανονικό κουτί.
 
Αν κάποιος θεωρεί ότι θα του χρειαστεί, μπορεί να περάσει να το παραλάβει από την περιοχή μου (Καλλιθέα). Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και συνεννόηση με pm 
 

Το δίνεις;
ενδιαφέρομαι!
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Έγινε επεξεργασία από AlexanderK
Link to comment
Share on other sites

Custom σαν TFX εχουν αυτα . 

Συνηθως αυτα τα τροφοδοτικα μιας και ειναι παντρεμενα με την μητρικη  δεν βγαζουν τα ιδια ρευματα οπως τα "εμπορικα"  , μηπως για αυτο δεν σου δουλεψε ? 

Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Χαρίζεται το παρακάτω PC (Lenovo M70 θαρρώ)

 

  Reveal hidden contents

20190301_175602.jpg20190301_175711.jpg

 

Το είχα πάρει από τον @dellman, όμως δεν έκανε η μητρική για αυτό που ήθελα. Το πήρα με mobo, dvdr και έναν Pentium Dual Core E2160. Του έχω βάλει 2GB (1+1) ram και δοκίμασα με ένα παλιό δίσκο που ετοιμάζεται να δει τα ραδίκια ανάποδα και ένα τροφοδοτικό που έχω για τεστ, και δουλεύει κανονικά. 

 

Θα δοθεί όλο το κουτί με τις μνήμες,mobo, dvd, CPU. Δεν έχει δίσκο και τροφοδοτικό. Βλέποντάς το στη φώτο κάτω αριστερά) , δεν μπορώ να είμαι σίγουρος αν παίρνει SFX τροφοδοτικά.

Να έχετε υπόψιν πως, όπως είχε πει και ο dellman, η μητρική δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί πρακτικά πουθενά αλλού. Αρχικά γιατί είναι ένα ειδικό form factor αποκλειστικά για το lenovo και ύστερα επειδή είναι πριτσινωμένη και δεν έχει οπές για να βιδωθεί σε κανονικό κουτί.

 

Αν κάποιος θεωρεί ότι θα του χρειαστεί, μπορεί να περάσει να το παραλάβει από την περιοχή μου (Καλλιθέα). Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και συνεννόηση με pm 

 

Mε ενδιαφερει...!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.