Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζονται τα παρακάτω:

Φορτιστής αυτοκινήτου iphone 4-4s

Φορτιστής αυτοκινήτου Sony Ericsson με το πλατύ βύσμα (W800 εποχή)

Φορτιστής Sony Ericsson με το μικρό βύσμα με τα 2 δοντάκια

Φορτιστής κινητού LG (εποχής gd330)

Φορητό CD player Philips Expanium silver μαζί με δικό του φορτιστή Philips

Καλώδιο data - φόρτισης iphone 4 - 4s

Καλώδιο φόρτισης - data Lg (εποχής gd330)

Καλώδιο φόρτισης - data iphone 5-5s

Adaptor iphone 4 σε iphone 5 (μόνο με ios <7)

 

Σε hardware retro:

 

3 επεξεργαστες Celeron D 2.66GHz

1 επεξεργαστής Intel Pentium II 600 370PGA

1 επεξεργαστής Intel Celeron 900 370PGA

1 επεξεργαστής Intel Celeron 700 370PGA

1 επεξεργαστής AMD K6-III 450MHz

3 AMD Athlon AXDA2000KT3C και AXDA2200KV3C και AXDA3000KV4D (πακέτο)

1 Pentium II SEC/Slot1 400MHz

1 ποντίκι ps/2

1 ποντίκι serial

 

Μόνο από Θεσσαλονίκη παραλαβή. Όχι αποστολές. Όχι συννενοήσεις από κινητά για κάτι που χαρίζω δεν έχω χρόνο.

Παρακαλώ να φύγουν σε άτομα που τα χρειάζονται. Έαν καποιος έχει retro 286/386 έχει προτεραιότητα.

 

attachicon.gifIMG_3646.JPGattachicon.gifIMG_3647.JPGattachicon.gifIMG_3644.JPGattachicon.gifIMG_3645.JPGattachicon.gifIMG_3648.JPGattachicon.gifIMG_3649.JPGattachicon.gifIMG_3650.JPGattachicon.gifIMG_3651.JPG

;)

Link to comment
Share on other sites

@Nicko, με ενδιαφέρει η μητρική αν δεν έφυγε.

@leonidastra86, με ενδιαφέρουν τα βιβλία αν υπάρχουν ακόμα και ο υγραντήρας αν δουλεύει.

Χαρίζω:

  • θήκη για Sony Ericsson Xperia Arc (κάνει για ARC LT15i/X12 ~ ARC S LT18i/X13) Κάποιος που έχει αυτό το κινητό μόνο παρακαλώ
  • Πολυμηχάνημα LexMark X3330 άγνωστη λειτουργική κατάσταση, λογικά υπάρχουν και τα drivers (σαν σκάνερ σίγουρα λειτουργει ίσως εκτυπώνει κ όλας απλα έχει να χρησιμοποιηθει χρόνια οποτε δεν γνωρίζω την τωρινή της κατασταση. Τελευταια φορά λειτουργούσαν τα παντα)
  • 10 mini stylus pen σε διάφορα χρωματάκια η φωτό είναι από το Internet οπότε κάποια χρώματα ίσως να είναι διαφορετικά ή δεν υπάρχουν (αν υπάρξουν και άλλοι ενδιαφερόμενοι θα προσπαθήσω να ζητήσω και άλλα από την αντιπροσωπία που μου τα χαρίζουν)
  • Ένα άρωμα adidas Ice Dive 100ml αυτό από δώρο αλλά επειδή είχα ήδη 2 τέτοιες καθετε (στο κουτάκι του καινουριο)

Για το πολυμηχάνημα όποιος δηλώσει ενδιαφέρων θα του το στείλω με το καινούριο έτος καθώς θα φύγω για τις γιορτές και δεν μπορώ να το πάρω μαζί μου. Για τα άλλα 2 αν υπάρξει μέχρι την τετάρτη ενδιαφερόμενος μπορώ να του τα στείλω αλλιώς και αυτά από το καινουριο χρόνο.

Edit: Και το πολυμηχάνημα θα προσπαθήσω μέχρι τετάρτη(πρωί) αν ενδιαφερθεί να το στείλω, αν μπορέσω πάντα.

Εξοδα αποστολής αναλαμβάνει προφανώς ο ενδιαφερόμενος :p

 

 Ενδιαφερομαι για το πολυμηχανημα! 

Link to comment
Share on other sites

@PetrosD, Πάτρα είμαι αλλά για να το στείλω είναι 2-3 ευρώ μονο τα μεταφορικά(για το πολυμηχάνημα)..

Δεν ενδιαφέρομαι για το πολυμηχάνημα. Για το άρωμα adidas ρώτησα. Το πολυμηχάνημα ας το πάρει ο @Nikokas5. Από ότι βλέπω είμαστε γειτονάκια. Αν τελικά του στείλεις το πολυμηχάνημα, βάλε και το άρωμα στο πακέτο και πάω και το παίρνω.

Link to comment
Share on other sites

 

Χαρίζονται 3 gamepads άγνωστου λειτουργικής κατάστασης για pc , για επισκευή η για ανταλλακτικα , που ειναι τα εξης 

 

1) Hama

2) Easy touch

3) Gembrid ( δουλευει και σε ps2) 

 

Όπως επίσης ενας γνήσιος και λειτουργικοτατος  φόρτιστης για Sony Vaio με PN/ VGP AC19V10 και ενα Hdd Dock station για 3,5 και 2,5 σκληρους , μαρκας sweex ST050 με esata κτλπ ( τελευταια φορα δουλευε) με το μετασχηματιστή του , χωρις καλωδιο για data .

 

Θα τηρηθεί σειρά προτεραιοτητας όπως επίσης και θα δοθεί ενα gamepad ανα μελος για να πάρουν ολοι. τα εξοδα αποστολής εφοσον υπαρξουν θα επιβαρύνουν τον παραλήπτη καθώς είμαι απο ΚΡΗΤΗ .  Λεπτομέρειες αποστολής σε PM, μετα την εκδήλωση ενδιαφεροντος στο παρων ποστ .

 

Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου τον Νίκο, που μου έστειλε τον φορτιστή! 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Nicko, παρέλαβα κι εγώ σήμερα το dock, ευχαριστώ πολύ!

 

Μέτρησα πρώτα το τροφοδοτικό και ήταν εντάξει, οπότε αν και κάτι έμοιαζε να κουνάει λίγο μέσα, το σύνδεσα και δυστυχώς μύρισε καμένο. Τελικά μετά από ένα μικρό χειρουργείο διαπίστωσα ότι η εκτεθειμένη μεταλλικη πλάκα που έχει στη βάση (2 mm από τα κυκλώματα!) μάλλον κουνούσε περισσότερο από όσο έπρεπε και είχε βραχυκυκλώσει τουλάχιστον ένα LED ένδειξης λειτουργίας.

 

Πλέον την έχω μονώσει και έχω αλλάξει το LED. Eίμαι αισιόδοξος ότι αν δεν έχει πάθει άλλη ζημιά θα δουλέψει. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα , να εισαι καλα . Αυτο να πω οτι δεν το περίμενα ,ειχε καιρο να δουλέψει αλλα καθως το συσκεύαζα δεν διαπίστωσα κατι σχετικο . ελπιζω να μην σε εβαλε πολυ σε μπελάδες και να δουλεψει απροβληματιστα απο εδω και περα η προθεση μου ηταν να το δωσω σε κάποιον να το αξιοποίηση και οχι να τον βαλω σε μπελα.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To bluetooth εφυγε προχθες για τον Nicko.

Ο υγραντηρας και τα βιβλια σημερα στον Basilicelew.

Η θηκη για το Galaxy S4 μαζι με τα hands free Samsung και τα ακουστικα φυγαν επισης σημερα για τον DJman.

 

Μενει το Pro Evolution Soccer 2013 για Playstation 3 καθως και το handsfree της Nokia. Σπευσατε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα , να εισαι καλα . Αυτο να πω οτι δεν το περίμενα ,ειχε καιρο να δουλέψει αλλα καθως το συσκεύαζα δεν διαπίστωσα κατι σχετικο . ελπιζω να μην σε εβαλε πολυ σε μπελάδες και να δουλεψει απροβληματιστα απο εδω και περα η προθεση μου ηταν να το δωσω σε κάποιον να το αξιοποίηση και οχι να τον βαλω σε μπελα.  

Αστιεύεσαι; Κανένα πρόβλημα, δεν μπορείς να προβλέψεις και τι μεταχείριση θα έχει στη διαδρομή! Θα σε ενημερώσω πώς πήγε σε πμ! :T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το πολυμηχάνημα θα φύγει στο φίλο @dangar,

Άρα μας μένουν:

Χαρίζω:

  • θήκη για Sony Ericsson Xperia Arc (κάνει για ARC LT15i/X12 ~ ARC S LT18i/X13) Κάποιος που έχει αυτό το κινητό μόνο παρακαλώ
  • Πολυμηχάνημα LexMark X3330 άγνωστη λειτουργική κατάσταση, λογικά υπάρχουν και τα drivers (σαν σκάνερ σίγουρα λειτουργει ίσως εκτυπώνει κ όλας απλα έχει να χρησιμοποιηθει χρόνια οποτε δεν γνωρίζω την τωρινή της κατασταση. Τελευταια φορά λειτουργούσαν τα παντα)
  • 10 mini stylus pen σε διάφορα χρωματάκια η φωτό είναι από το Internet οπότε κάποια χρώματα ίσως να είναι διαφορετικά ή δεν υπάρχουν. Θα σταλθούν σαν ΠΑΚΕΤΟ (και τα δεκα) αλλιώς δεν αξίζουν τα μεταφορικά
  • Ένα άρωμα adidas Ice Dive 100ml αυτό από δώρο αλλά επειδή είχα ήδη 2 τέτοιες καθετε (στο κουτάκι του καινουριο)
Για το πολυμηχάνημα όποιος δηλώσει ενδιαφέρων θα του το στείλω με το καινούριο έτος καθώς θα φύγω για τις γιορτές και δεν μπορώ να το πάρω μαζί μου. Για τα άλλα 2 αν υπάρξει μέχρι την τετάρτη ενδιαφερόμενος μπορώ να του τα στείλω αλλιώς και αυτά από το καινουριο χρόνο.

Εξοδα αποστολής αναλαμβάνει προφανώς ο ενδιαφερόμενος :p

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

To bluetooth εφυγε προχθες για τον Nicko.

Ο υγραντηρας και τα βιβλια σημερα στον Basilicelew.

Η θηκη για το Galaxy S4 μαζι με τα hands free Samsung και τα ακουστικα φυγαν επισης σημερα για τον DJman.

 

Μενει το Pro Evolution Soccer 2013 για Playstation 3 καθως και το handsfree της Nokia. Σπευσατε.

Ευχαριστουμε !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται βάση οθόνης με tilt 90 μοιρών προς μία μεριά, πάνω κάτω και γωνία θέασης. Είναι από κάποια παλιά Samsung μάλλον 24άρα, φαίνεται να είναι VESA compatible αλλά για να βάλετε τις κάτω 2 βίδες θα χρειαστεί τρυπούλα.

 

Παραλαβή από Αγ Νικόλαο(σταθμός ηλεκτρικού) η Αγ. Παρασκευή. Αν μένετε σε κάποια από αυτές τις 2 περιοχές μπορώ να περάσω μετά τη δουλειά να σας την αφήσω, γιατί δεν είναι και φουλ ελαφριά. Λόγω βάρους και όγκου δε μπορώ να στείλω εκτός Αθηνών, σόρρυ!

post-35016-0-86537600-1419004001_thumb.j

post-35016-0-62332200-1419004008_thumb.j

post-35016-0-59115200-1419004015_thumb.j

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προστιθεται επισης ενα κουτι μελανι (2 εχει μεσα,CB332EE 343+343) αλλα εχει ληξει απ'οσο βλεπω.Ειναι σφραγισμενο ομως.Link εδω : http://www.compredia.eu/hp-printcartridge-color-cb332ee-343.html

Θα με ενδιέφερε κάποιο από τα dvd-rom αρκεί να είναι χρώματος μάυρου. Έχω ένα παλιό pc με pentium D σε μάυρο πύργο αλλά έχει πάνω ένα πανάρχαιο IDE χρώματος άσπρου. Χρόνος για modding και βαψίματα δεν υπήρχε.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται βάση οθόνης με tilt 90 μοιρών προς μία μεριά, πάνω κάτω και γωνία θέασης. Είναι από κάποια παλιά Samsung μάλλον 24άρα, φαίνεται να είναι VESA compatible αλλά για να βάλετε τις κάτω 2 βίδες θα χρειαστεί τρυπούλα.

Παραλαβή από Αγ Νικόλαο(σταθμός ηλεκτρικού) η Αγ. Παρασκευή. Αν μένετε σε κάποια από αυτές τις 2 περιοχές μπορώ να περάσω μετά τη δουλειά να σας την αφήσω, γιατί δεν είναι και φουλ ελαφριά. Λόγω βάρους και όγκου δε μπορώ να στείλω εκτός Αθηνών, σόρρυ!

Καλησπέρα, η βαση ρυθμίζεται στο ύψος; δηλαδή όταν είναι ορίζονται η οθόνη παιζει το υψος της ή είναι fix?
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο την επιτυχές αναβάθμιση του Thecus N5500 με Intel Τ7200, χαριζω την εργοστασιακη CPU :

 

--> Intel Celeron M 440- 1.86 GHz) σε socket M.

http://ark.intel.com/products/27151/Intel-Celeron-M-Processor-440-1M-Cache-1_86-GHz-533-MHz-FSB

 

Παραδοση Γλυφαδα / Βουλα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, η βαση ρυθμίζεται στο ύψος; δηλαδή όταν είναι ορίζονται η οθόνη παιζει το υψος της ή είναι fix?

 

 

 tilt 90 μοιρών προς μία μεριά, πάνω κάτω και γωνία θέασης

Link to comment
Share on other sites

To bluetooth εφυγε προχθες για τον Nicko.

Ο υγραντηρας και τα βιβλια σημερα στον Basilicelew.

Η θηκη για το Galaxy S4 μαζι με τα hands free Samsung και τα ακουστικα φυγαν επισης σημερα για τον DJman.

 

Μενει το Pro Evolution Soccer 2013 για Playstation 3 καθως και το handsfree της Nokia. Σπευσατε.

Να ευχαριστήσω πολυ τον φιλο @@leonidastra86 για το bluetooth το οποιο εστειλε και που παρέλαβα σημερα ,  το οποιο ανελαβε με δικα του εξοδα να το στείλει . Να εισαι καλα και σε ευχαριστώ ! .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω 2 κωδικούς για ένα Call of Duty®: Advanced Warfare limited edition Sentinel Task Force Exoskeleton, για χρήση σε avatar σε XBOX 360.

 

Υπάρχει ένας κωδικός για αρσενικό avatar και ένα για θηλυκό.

 

Παρακαλώ ποστάρετε ποιός από τους δύο σας ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.