Jump to content



πρόβλημα με εικόνες


sstav

Recommended Posts

έχω το ίδιο πρόβλημα. Είμαι με firefox και είτε ενεργοποιημένο το ublock είτε όχι το πρόβλημα παραμένει. Δοκίμασα και enable/disable το facebook container που εχει ο FF αλλα καμία τύχη. Κυρίως στα ποστ του Asxetius που νομίζω κάνουν redirect στο FB.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος suboy έγραψε:

έχω το ίδιο πρόβλημα. Είμαι με firefox και είτε ενεργοποιημένο το ublock είτε όχι το πρόβλημα παραμένει. Δοκίμασα και enable/disable το facebook container που εχει ο FF αλλα καμία τύχη. Κυρίως στα ποστ του Asxetius που νομίζω κάνουν redirect στο FB.

clear cache?

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

Μου εμφανίζει το παρακάτω σε αρκετά ποσταρίσματα και σε αρκετά νήματα

τι μπορεί να φταίει;

 

 

Image 1.jpg

τα κόβει το firewall/proxy κτλπ....... fb..insta κτλπ σε εμένα είναι κλειστά λόγω proxy/firewall της δουλειάς......

 

 

 

 

testtt.png

Έγινε επεξεργασία από f117
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, karmen1983 said:

Τι παροχο εχετε οι 2;

Magenta (AT)

 

10 minutes ago, UltraB said:

Βοηθήστε λίγο παιδιά δίνοντας περισσότερες πληροφορίες αν μπορείτε διότι προσωπικά δεν παρατηρώ κάποιο πρόβλημα.

 

Δείχνει να παίζει τώρα με απενεργοποιημένα τα ublock + Firefox Tracking Protection και add το site στο Facebook container.
Θα το τσεκάρω ξανά γιατί έχω την εντύπωση ότι το δοκίμασα ξανά έτσι αλλά χωρίς τύχη. Privacy issue δείχνει να είναι τουλάχιστον σε μένα.
 

image.png.27b2f0d5d3ce75b439925ca483e5d617.png

 

-------------

edit: δοκίμασα σε edge με ublock ενεργό και παίζει σωστά.

Έγινε επεξεργασία από suboy
Link to comment
Share on other sites

Παίζει όταν σπάνε να μας δώσετε τι λέει η κονσόλα?  Chrome δεν είναι ο samsung?

 

 

 

Spoiler


@UltraB

Eικάζω ότι μπορεί να τον πίνει κάποιο script που σχετίζεται με το φόρτωμα των εικόνων από s3.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.