Jump to content



Επίσκεψη 2ημερο Αθήνα. Καφεδάκι;


jax7480

Recommended Posts

Θα κατέβω Αθήνα για ένα διήμερο.  Ξέρω είναι λίγο αλλά δεν έχω άλλο χρόνο. Παρασκευή μεσημέρι θα είμαι ήδη εκεί και Κυριακή μεσημέρι θα φυγω για πίσω.

Ήθελα να ρωτήσω αν θέλετε να τα πούμε για ένα καφεδάκι για αρχή αλλά και να με βοηθήσετε σχετικά με την διαμονή. 

Ποια θεωρείτε καλή περιοχή για να μεινω; Θα είμαι με αυτοκίνητο κυρίως αλλά οχι αποκλειστικά και θα ήθελα να μπορώ να βγαίνω σχετικά εύκολα Αττική οδό (για το τελευταίο δεν ξερω αν πρέπει να το θεωρώ σαν επιλογη).

Ξενοδοχείο κατά προτίμηση σε ποιες περιοχές να κοιτάξω; 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας. Αν θέλετε να πιούμε και καφεδάκι, πειτε το εδω και να βρούμε μια μέρα από τις 3 να μας βολέψει όλους.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

THEOXENIAPALACE.COM

 

WWW.THEYHOTEL.GR

Σας καλωσορίζουμε σε μία εξαιρετική εμπειρία διαμονής στο πιο αριστοκρατικό προάστιο της Αθήνας, την Κηφισιά. Μόλις περάσετε την πόρτα του πολυτελούς Y Hotel θα βρεθείτε σ’ ένα...

 

και αντιστοίχως.

Κοντά σε Αττική οδό, κατεβαίνεις κέντρο με ηλεκτρικό, και βολτάρεις Κηφιshιά να χαλαρώσεις!

 

Φυσικά υπάρχουν και επιλογές downtown, π.χ.: 

ROYALOLYMPIC.RESERVE-ONLINE.NET

Official Booking Engine for Royal Olympic Hotel in Athens City Center, Greece

 

Και φυσικά στα Νότια:

685e0a_8208127c95e6451a8013cba0f778c12e~
WWW.SOMEWHERE-VOULIAGMENI.GR

An elegant 11-suites Boutique hotel, situated right in the heart of Athens Riviera, Vouliagmeni, promises effortless luxury, privacy and top service for a relaxed short or long term stay.

 

Αυτά είναι ενδεικτικά, αλλά πιστεύω αν δεις πεντάστερα θα σαι κομπλέ και πολλά δεν είναι και τόσο ακριβά.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολλα 7ημερα συνεχωμενης δουλειας , Σαββατο κ Κυριακη πρωι ειμαι free...

Eλπιζω κ αλλα ''παιδια'':) απο δω να σε τιμησουν ,οπως κ συ τιμας τοσο καιρο την παρεα με λογια κ πραξεις...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Φήμες λένε ότι πέρα από καφεδάκια έπαιξαν (και) πατημάτα & παρουσιάσεις πάντως :p:D

Το θέμα είναι αν έπαιξε άνοιγμα με γνωστό evo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.