Jump to content



Εφορευτικη επιτροπη 2023


9000+rpm

Recommended Posts

23 λεπτά πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

Τελικά τί θα κάνεις; @9000+rpm

Mέχρι την άλλη Κυριακή έχω χρόνο να το σκεφτώ, σαν πρώτη σκέψη λέω απλά να πάω πιο αργά πχ κατά τις 11-12, εκτός αν αρχίσουν τα τηλέφωνο και στείλουν καμία αστυνομία σπίτι από  7 το πρωί.

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Άρα μη περιμένεις και τη Δημοκρατία της Αρχαίας Αθήνας τότε 😛 

 

λολ

 

4 ώρες πριν, το μέλος 9000+rpm έγραψε:

Mέχρι την άλλη Κυριακή έχω χρόνο να το σκεφτώ, σαν πρώτη σκέψη λέω απλά να πάω πιο αργά πχ κατά τις 11-12, εκτός αν αρχίσουν τα τηλέφωνο και στείλουν καμία αστυνομία σπίτι από  7 το πρωί.

 

Πας στα επείγοντα με πόνο στην μέση, παίρνεις χαρτί, ενημερώνεις εισαγγελία εργάσιμες ήμερες, τέλος. 

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος GeorgeVasil έγραψε:

 

Πας στα επείγοντα με πόνο στην μέση, παίρνεις χαρτί, ενημερώνεις εισαγγελία εργάσιμες ήμερες, τέλος. 

Να πάω  μεσοβδόμαδα εννοείς  πχ Τετάρτη στα επείγοντα  να πω ότι πονάει η μέση και μετα να ζητησω και χαρτι; Αυτοί θα μου δώσουν απλά το χαρτι και θα φύγω η θα με κρατήσουν εκεί και θα με πλακώσουν στις παυσίπονες ενέσεις 😂 

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

On 17/6/2023 at 6:25 ΜΜ, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:


Τώρα όλοι οι δούλοι γίνανε μεσαία  τάξη. Έχασες. Λυπάμαι. Ξυδάκι.  

 

Μαλλον το αντιθετο. Το να ψηφιζεις μητσοτακη για τα 40ευρα μαρκετ πασ...δουλος εχεις καταντήσει. (οχι εσυ προσωπικά)

 

On 17/6/2023 at 6:36 ΜΜ, το μέλος 9000+rpm έγραψε:

Να πάω  μεσοβδόμαδα εννοείς  πχ Τετάρτη στα επείγοντα  να πω ότι πονάει η μέση και μετα να ζητησω και χαρτι; Αυτοί θα μου δώσουν απλά το χαρτι και θα φύγω η θα με κρατήσουν εκεί και θα με πλακώσουν στις παυσίπονες ενέσεις 😂 

Πήγαινε Παρασκευη.

 

Εμεις πήγαμε επειδη οντως πονουσε η μεση, αρνήθηκαν να κάνουν ενεση ενώ το ζητήσαμε, και μας γράψαν φάρμακο που είχε έλλειψη εδώ και ενάμιση χρόνο.

 

Πεξτο και λιγο κουτσος πιανει. 

 

Χαρτι πηραμε παντως οταν ειπαμε οτι πρεπει να καθησει καποιος πακτωμενος σε μια καρεκλα με προβλημα...

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος GeorgeVasil έγραψε:

 

 

Εμεις πήγαμε επειδη οντως πονουσε η μεση, αρνήθηκαν να κάνουν ενεση ενώ το ζητήσαμε, και μας γράψαν φάρμακο που είχε έλλειψη εδώ και ενάμιση χρόνο.

 

Πεξτο και λιγο κουτσος πιανει. 

 

Χαρτι πηραμε παντως οταν ειπαμε οτι πρεπει να καθησει καποιος πακτωμενος σε μια καρεκλα με προβλημα...

Για να καταλάβω αυτό που λες είναι να παω στα έκτακτα, να πω ότι έχω πόνο  στην μέση και να τους πω στα ισα ότι είμαι εφορευτικη και ότι δεν μπορώ να αντεπεξέλθω λογο πόνου στην μέση και θέλω χαρτι να εξαιρεθω;

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, το μέλος 9000+rpm έγραψε:

Για να καταλάβω αυτό που λες είναι να παω στα έκτακτα, να πω ότι έχω πόνο  στην μέση και να τους πω στα ισα ότι είμαι εφορευτικη και ότι δεν μπορώ να αντεπεξέλθω λογο πόνου στην μέση και θέλω χαρτι να εξαιρεθω;

 

Ναι.

17 λεπτά πριν, το μέλος 9000+rpm έγραψε:

Για να καταλάβω αυτό που λες είναι να παω στα έκτακτα, να πω ότι έχω πόνο  στην μέση και να τους πω στα ισα ότι είμαι εφορευτικη και ότι δεν μπορώ να αντεπεξέλθω λογο πόνου στην μέση και θέλω χαρτι να εξαιρεθω;

Πηγαινε παρασκευη γιατι νομιζω η αναρρωτική που δινουν ειναι για 3 μερες max.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος GeorgeVasil έγραψε:

Μαλλον το αντιθετο. Το να ψηφιζεις μητσοτακη για τα 40ευρα μαρκετ πασ...δουλος εχεις καταντήσει. (οχι εσυ προσωπικά)

Από επίδομα 400 Δημητρες, καλύτερο το market pass των 40€ :hehe:

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

26 λεπτά πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Από επίδομα 400 Δημητρες, καλύτερο το market pass των 40€ :hehe:

 

χαχαχαχ καλα. Θα τα παρει μαζεμενα πισω. Αλλα 400 Δημητρες θα παρει να ξερεις. 

 

 

16 λεπτά πριν, το μέλος Myralis έγραψε:

Plot twist:

 

Ο δικαστικός αντιπρόσωπος στο τμήμα του @9000+rpm διαβάζει το παρόν νήμα.. 🤪

 χαχαχαχ Πες τον δικαστικό αντιπρόσωπο με ενα 200αρικακι cash έρχομαι εγω απο βολο...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

35 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Η κυβέρνηση Μητσοτάκη είναι η πιο σοσιαλιστική κυβένρηση που είχε ποτέ ο τόπος,

 

Η κυβέρνηση Μητσοτάκη είναι μια από τα ίδια με τις προηγούμενες. Ξέρει μόνο να ευνοεί μόνιμα κάποιους και να αυξάνει το χρέος που θα το πληρώσουμε όλοι εμείς οι μακάκες.

 

 

42 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Η κυβέρνηση Μητσοτάκη είναι η πιο σοσιαλιστική κυβένρηση που είχε ποτέ ο τόπος, όσο και αν σας πονάει ζαιότρολα.

 

 

Εσύ είσαι ικανός να βγάλεις και τον Άστρο OK (Original Kalimerakia) :hehe:

 

 

48 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

ζαιότρολα.

 

 

giphy.gif

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.