Jump to content



DOTHAN 2.13GHz Πρώτες παρατηρήσεις...


hipro5

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Ripper18

Ποιο μαγαζι πουλαει Dothan στα 533Μhz Bus στην Αθηνα?Toν adaptor της Asus ποιος το πουλαει στην Αθηνα?

Κανεις δεν πουλαει πουλαει Dothan στα 533Μhz Bus στην Αθηνα απο οτι εψαξα.Αν εχει βρει κανεις στην Αθηνα να βοηθησει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ripper18 [Σήμερα, στις 11:08]

Κανεις δεν πουλαει πουλαει Dothan στα 533Μhz Bus στην Αθηνα απο οτι εψαξα.Αν εχει βρει κανεις στην Αθηνα να βοηθησει.

ΑΝ τους πείς να σου φέρουν θα στον έχουν την επόμενη μέρα.....ΑΠΛΑ ΔΕ στοκάρουν τα μαγαζιά.......Στην Ελληνική αντιπροσωπεία υπάρχουν..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

και μια οχι και τοσο ρητορικη ερωτηση!Εχει σημασια στο τελικο αποτελεσμα αν θα ειναι με διαυλο στα 100 η 133.......hipro?

Αρχική απάντηση από hipro5

Όχι, κανένα.......

ρε γιοργο δεν υποτιθετε οτι το 133 θα παιζει λιγο πσιλοτερα με μεγαλητερι fsb???

αυτο δεν μετραει???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Σήμερα, στις 23:01]

Καλά το σήκωσες στα 250 Mhz και η θερμοκρασία του επεξεργαστή ήταν 34 C;Με αέρα;

......όχι δεν το σήκωσα εγώ...........:o

......όπως φαίνεται η θερμοκρασια του περιβάλλοντος ήταν 20 C ....και δεν ξέρω με τι ψύκτρα - fan έγινε ......

για 27 watt cpu .........και πολύ είναι 34 C...............;)

Link to comment
Share on other sites

100% overclock & 1.6vcore . Μόνο στην παραμυθουπολη θα είναι τόσα watt.

[κάπου είχα μια σελίδα που τα υπολόγιζες αλλα δεν την βρίσκω ] .

Μάλλον γομαρόψυκτρα , delta , και αρκουδίσιον απο δίπλα για υποστήριξη .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 02:47]

Ωχ, για μια στιγμή φοβήθηκα ότι ο γιατρός θα έκανε όντως ποστ με δικά του screenshots...

αλλά εντάξει, ήρθα στα ίσια μου ξανά ;)

μπες και εσύ σε καμιά λίστα ....1 mb ή 32 mb .........και μετά κάνε και σχόλια για τα screenshots των άλλων........

χε χε...... εσύ που έβγαζες κάποτε off topic τα θεματα για το ct-479..........

@AN7 overclocker........ναι ήμουν από τους πρώτους ........δυστυχως μόνο τον αντάπτορα έχω πάρει......αλλά αν άκουγα και εσένα που έλεγες χαρακτηριστικά" γιατρε ξεκόλα από τον Dothan........."

πηγαίντε να δείτε λίγο τα σχολιά σας .....κάπου στην μαυρη τρύπα είναι χωμένο το θέμα ......τωρα βέβαια το screenshot με τα 23 sec με αέρα ....μετά τόσους μήνες φαντάζει ....εντελώς μα ...εντελώς φυσιολογικό ...τόσο που κοντευει να περάσει απαρατηρητο......:D

Link to comment
Share on other sites

Απ γιατρέ...

Παραποιείς τα λεγόμενά μου...και θα τσακωθούμε...

Έλεγα επακριβώς...

"Γιατρέ ξεκόλα λίγο από τον Dothan" :pppppppppppppppppppp

Και συνεχίζω να το λέω...

Δεν πιστεύω πως είναι ένα cpu για ένα σύστημα που θα είναι για κάθε μέρα...που θα χρειαστείς να κάνεις enconding....κτλ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 18:14]

Απ γιατρέ...

Παραποιείς τα λεγόμενά μου...και θα τσακωθούμε...

Έλεγα επακριβώς...

"Γιατρέ ξεκόλα λίγο από τον Dothan" :pppppppppppppppppppp

Και συνεχίζω να το λέω...

Δεν πιστεύω πως είναι ένα cpu για ένα σύστημα που θα είναι για κάθε μέρα...που θα χρειαστείς να κάνεις enconding....κτλ

...βλέπω σε ανάγκασα να ανατρέξεις στο παρελθον........:D

...ήταν η εποχή που περιμέναμε τα 20 sec στο 1 mb...τώρα βέβαια στις λίστες wr είναι ήδη ΕΠΤΑ διαφορετικοι χρήστες με Dothan.....στα 18 sec ........

εγω φίλε δεν θα συνεχίσω να λέω αυτά που έλεγα γιατί ο χρόνος με δικαίωσε........

το ότι η AMD έμεινε στο Pi .......πολύ πισω είναι πλέον ......εμφανέστατο.....3 sec διαφορά στο 1 Mb .....καταλαβαίνεις δεν αξίζει ούτε σχολιο να γίνει ............:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από doctor

...βλέπω σε ανάγκασα να ανατρέξεις στο παρελθον........:D

...ήταν η εποχή που περιμέναμε τα 20 sec στο 1 mb...τώρα βέβαια στις λίστες wr είναι ήδη ΕΠΤΑ διαφορετικοι χρήστες με Dothan.....στα 18 sec ........

εγω φίλε δεν θα συνεχίσω να λέω αυτά που έλεγα γιατί ο χρόνος με δικαίωσε........

το ότι η AMD έμεινε στο Pi .......πολύ πισω είναι πλέον ......εμφανέστατο.....3 sec διαφορά στο 1 Mb .....καταλαβαίνεις δεν αξίζει ούτε σχολιο να γίνει ............:rolleyes:

λοοοοοοοολ

Ο καιρός θα δείξει τι θα γίνει....

Όπως και να γίνει το 479 δεν έχει μέλον σαν desktop....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από XTCgr [Σήμερα, στις 19:40]

πάντως εγώ γιατρέ περιμένω τα ελληνικά 18αρια και 19αρια (ευχής έργον να έρθουν) που εσύ ευαγγελιζόσουνα και τα είχες και σίγουρα :)

...ακόμα τα έχω σίγουρα......τι να κάνουμε και οι μπανάνες στο πρόγραμμα είναι......:D

...εγώ από την ελλήνικη amdαδικη κοινότητα ....τι να περιμένω................:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.