Jump to content



Μονταροντας ενα CHIEFTEC


xrist

Recommended Posts

που ειναι ρε γμτ ενα smile που του πεφτει το σαγωνι στο πατωμα.......

Αψογος Χρησταρα απιστευτη δουλεια τι να λεμε τωρα .................

δεν ερχεσαι να φτιαξεις και το δικο μου ..............CHIEFTEC εχω και γω:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από xrist22

Δυο βδομαδες με απασχοληση δυο ωρες την ημερα.

''Μαζοχισμος'' λεγεται αυτο?

Όχι man, λέγετε γουστάρω αυτό που κάνω και μιλάω με έργα!

Και πάλι μπράβο! Γαμεί...

υ.γ. Ελπίζω την Παρ. να προλάβω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven

που ειναι ρε γμτ ενα smile που του πεφτει το σαγωνι στο πατωμα.......

Αψογος Χρησταρα απιστευτη δουλεια τι να λεμε τωρα .................

δεν ερχεσαι να φτιαξεις και το δικο μου ..............CHIEFTEC εχω και γω:rolleyes:

Μιχαλη σου ειπα οτι θα αξιοποιησω το τανκ.....

Καλα... η εξαερωση εγινε στο αψε-σβησε.

Παιδες χαιρομαι που σας αρεσε.

Link to comment
Share on other sites

Τι φοβερο... πρεπει να βαλουμε στο Thelab ενα smilie που να παιφτει το σαγονι μεχρι το πατομα...

Απλα ΑΨΟΓΟ. Το φερες στο καφε της παρασκευης, αλλα να το κανεις τοσο καλο ειληκρινα δε το περιμενα...

Πανεμορφο!

Ευγε! :T:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ότι πιο καθαρό και μαζεμένο έχω δει ως τώρα έχοντας πάνω και νεράκι...

(Φαντάζομαι είναι το τανκ του 11, έτσι;

Τελικά το έβγαλε στην παραγωγή; )

Συγχαρητήρια, πολύ καλή δουλειά. Με απλές κινήσεις κατάφερες να χωρέσεις τα πάντα μέσα και να καταλήξεις σε ένα απίθανο κουτάκι...

Ερώτηση άλλη: Θα το αφήνεις ανοιχτό να φανταστώ, λόγω των ανεμιστήρων στο πλάι ή να περιμένουμε 2 και 2 αντίστοιχα τρύπες στα πλαινά;

(Βασικά θα προτιμούσα να κλείνει το κουτί...)

Link to comment
Share on other sites

Αν και αφορα κυριως την υδροψυξη εχω μεινει αφωνος με αυτα που εκανες με τα καλωδια!!Οταν ειδα την μητρικη μεσα με την υδροψυξη λεω αντε να δω πως θα ειναι μετα με τα καλωδια!Υστερα που το κοιτουσα για λιγο ειδα οτι ειχες βαλει μερικα καλωδια και μετα οταν ειδα το πισω μερος ........:worship: :worship:

Δεν πιστευα οτι μπορει να ειναι ετσι ενα κουτι(απο πλευρας καλωδιων).

Βρηκα και τι θα κανω μεχρι να ερθει η καρτα!Ελπιζω να πλησιασω εστω και λιγο το αποτελεσμα σου! :T:

Link to comment
Share on other sites

Τα πατεντα με τα καλωδια ειναι απλα ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΗ!!! Το μονο ψεγαδι που μπορω να βρω να πω ειναι τι θα κανεις αν θες να βαλεις "αυριο" νεο drive, αλλα οπως και να χει, η δουλεια που εχει πεσει ειναι απιστευτη. Στην πρωτη φωτο λεω.... "Α καλα δεν το εχει συνδεσει ακομα..." Μετα ηρθε εκεινη η "οπισθια" και με κατεστρεψε παραγματικα...

Παρα πολυ καλος Χρηστο

Υ.Γ. Τελικα τι κανατε με τα windows :D :D

Link to comment
Share on other sites

Στην πρωτη φωτο λεω.... "Α καλα δεν το εχει συνδεσει ακομα..." Μετα ηρθε εκεινη η "οπισθια" και με κατεστρεψε παραγματικα...

χεχε, ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα. ΜΠΡΑΒΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη δουλεια μπραβο! ουτε ενα καλωδιο. ολοι ξερουμε τι δυσκολα μαζεβονται τα καλωδια. μπορεις να μου πεις ποιο κουτι ειναι ακριβως? θελω και εγω να παρω ενα ''απλο κουτακι που να μπαινουν οι σκληροι στο πλαι. ευχαριστω. και παλι μπραβο!:clap: :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.