Jump to content



Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth


kallileo

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Είμαι γύρω στα 20 λεπτά μέσα στο παιχνίδι και είναι φοβερό.

Πολύ καλή ατμόσφαιρα και σε βάζει σε μια κατάσταση από την αρχή.

Είναι κονσολίστικο λίγο αλλά δεν χαλάει το gameplay καθόλου.

Τα γραφικά είναι αποδεκτά και έχει επιλογές για antialising X2 και X4...πάλι καλά.

Δεν έχει επιλογές για aniso και καθόλου για audio.

παίζεται σε σκοτάδι με τα ηχεία αρκετά δυνατά....

Link to comment
Share on other sites

το έβαλα χτες το βράδυ , αργά, με τα φώτα κλειστά και τα ακουστικά και ...πήγα να μείνω... σούπερ είναι..!!! τα γραφικά πάνω από ΟΚ... το μόνο κακό δεν κάνει save όποτε θέλω, αλλά όποτε θέλει αυτό... τρομερά ατμοσφαιρικό πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Το παιξα λίγο κ γίνεται χαμός! To σενάριο, τουλάχιστον αρχικά, θυμίζει ''Σκιές πάνω από το Ινσμουθ'' και ''Μέσα στην άβυσσο του χρόνου''. Οι οπαδοί θα παραληρήσουν...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στο Pc μου, μου κάνει νούμερα! Μετά το water tower, όταν πέφτω από το παράθυρο δίπλα στον Mackey στην αυλή των φυλακών μαυρίζει η οθόνη αλλά μπορώ να αλληλεπιδράσω με το περιβάλλον στα τυφλά (ακούω τον ήρωα να μουρμουράει). Έψαξα στο επίσημο site και λίγο στο Google αλλά τπτ! Ξέρει κανείς τπτ; 'Εχει κανείς το ίδιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kunoobidi [23-03-2006 15:43]

Το παιξα λίγο κ γίνεται χαμός! To σενάριο, τουλάχιστον αρχικά, θυμίζει ''Σκιές πάνω από το Ινσμουθ'' και ''Μέσα στην άβυσσο του χρόνου''. Οι οπαδοί θα παραληρήσουν...

Τέτοια λέγε και μου τρέχουν ήδη τα σάλια.....:devil: :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παιχνίδι είναι άπαιχτο..

Έχω κολλήσει στο σημείο που πρέπει να βρω τον κωδικό του χρηματοκιβωτίου στο 2ρο μανάβικο..

Τα στοιχειά που έχω είναι

1)4 ψηφιά

2)ο κωδικός ξεκινά ανάποδα από τους δείκτες του ρολογιού

3)ο κωδικός είναι η ημερομηνία τις κόρης του

Τι μου λύπη

Η ημερομηνία γεννήσεις της κόρης του

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.