Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

καλησπερα παιδια, εχω ενα μεγαλο προβλημα με την αναλυση της οθονης υστερα απο update που εκανα τους drivers

αρχικα να τονισω πως εχω την amd 7770 απο το 2012 και ειχα την εκδοση 12. κατι αλλα μετα απο καιρο χρηση της καρτας εκει που ειχα πλοηγηση 

στο pc αναβοσβηνε στιγμιαια η οθονη, ετσι λοιπον μπηκα στο site της amd και κατεβασα τους Omega (14.12). 

και τωρα αρχιζει το προβλημα μετα το update! ενω στην αναλυση της οθονης πηγαινοντας στην εξατομικευση εχει 1920x1080 στην απεικονιση της επιφανειας δεν ειναι τοσο, ειναι πιο μικρη οπως επισης και τα εικονιδια εχουν μικρυνει αρκετα. εψαξα ολες οσες ρυθμισεις γνωριζω και απο το catalyst contrlol αλλα δε μπορεσα να το βρω το προβλημα επιπροσθετα εκει που τελειωνει η αναλυση στο πλαισιο γυρω γυρω μου βγαινει και μια κοκκινη γραμμη σαν λεζαντα.

μπορει καποιος να με βοηθησει;

ευχαριστω

Έγινε επεξεργασία από Sucre
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τι θα γινει θα κλεισει 6μηνο η κοκκινη και μετα θα βγαλει driver. Το παει για ρεκορ, ε? Ή δεν εχει λεφτα ουτε για να πληρωσει developers?

Catalyst Software Suite 212 MB Omega (14.12) Release date: Dec 9 2014...

2 μήνες κι εννέα ημέρες...

Μπορείς να γκρινιάξεις πάλι σε 3 μήνες και 22 ημέρες αν δεν έχει βγάλει μέχρι τότε.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

AMD Catalyst 15. 2 Beta Driver:

 

 

 

I wanted to let you know that we working on our next driver which should be ready soon. This driver will be a Beta Driver. We are currently testing and fine-tuning it to ensure it delivers an optimal customer experience.

As always, I will make sure to inform everyone when the driver is ready by posting here as well as working with my team to announce its arrival through our official website and social channels.

Thank you for your patience

 

http://www.overclock.net/t/1543706/amd-catalyst-15-2-beta-driver-update

Έγινε επεξεργασία από Grisos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συνηθως ρε παιδες δεν συνηθιζεται ~1 update per month στους drivers η εγω εχω χασει επεισοδια?

Ο τελευταιος ειναι ο 14,12(προ 3 μηνων)? :huh:

Δεν βλεπω κατι μεταγενεστερο στο site της amd.

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Συνηθως ρε παιδες δεν συνηθιζεται ~1 update per month στους drivers η εγω εχω χασει επεισοδια?

Ο τελευταιος ειναι ο 14,12(προ 3 μηνων)? :huh:

Δεν βλεπω κατι μεταγενεστερο στο site της amd.

παλιά αυτό. πλέον βγάζουν οδηγούς όποτε υπάρχει κάτι ουσιαστικό να προσφέρουν.

Link to comment
Share on other sites

παλιά αυτό. πλέον βγάζουν οδηγούς όποτε υπάρχει κάτι ουσιαστικό να προσφέρουν.

 

Δηλαδη εχοντας περασει ηδη 3 μηνες απο τον τελαυταιο driver δεν χρειαζεται ακομη να βγει καποιος καινουργιος που να προσφερει πιθανες βελτιωσεις σε νεους τιτλους παιχνιδιων κτλ?

Μαλιστα.

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο, το Rptr μου έβγαλε μήνυμα για νεο driver, στο site της AMD δεν υπαρχει τίποτα καινουριο....

 

Περιμενε μην βιαζεσαι  ουτε 4μηνο δεν εκλεισε ακομη απο τον τελευταιο driver :p

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.