Jump to content



ΠΑΛΑΒΗ ΤΙΜΗ ΣΕ GECUBE 1800 XT 512...


fazeriozos

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

τελικά δεν είμαστε ευχαριστημένοι με τίποτα. μας χαρίζουν κάρτες των 450Ε με 200 και από την πρώτη βδομάδα που την πήραμε σκεφτόμαστε τι θα γίνει ΑΝ καει και πως θα μας την αλλάξουμε. ΑΝ μας καεί ατυχήσαμε, επειδή κάποιος έκανε μίά προσφορά κάποτε δε θα πέσει και έξω 2 χρόνια μετά, έλεος.

δεν έχω καμμία σχέση με το πλαίσιο αλλά εδώ ισχύει το "του χαρίζαν ένα γάιδαρο και τον κοίταγε στα δόντια"

Link to comment
Share on other sites

Tελικα θα συμφωνησω και εγω στο γεγονος οτι σφαζουν τα συγκεκριμενα μοντελα ,λογω οτι επωνται οι 1650/1950.Δεν εξηγειται διαφορετικα...

Αυτο σημαινει οτι οπου να ειναι θα πρεπει να σφαξουν και τις 1800GTO,1900GT,1900XT,1900XTX.....:jump: :banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fazeriozos

Τελικα οντως κατι συμβαινει σημερα στο ΠΛΑΙΣΙΟ.....

Gecube 1600 XT στα 69€!!!

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=26174053&Catalog_Id=1&Product_Id=294216&Merchant_Id=1

Το εχουν στην πρωτη σελιδα του site σους...Ρε μπας και πηραν τιποτα σημερα?:confused:

Δεν παλευονται οι τυποι!:worship:

Ρε μπας και κανενας υπαλληλος προσπαθει να διαλυσει το μαγαζι???:D

(μου θυμιζει το ανεκδοτο με τον barman που κερναει αβερτα ποτα για να "μπιπ" το μαγαζι επειδη ο ιδιοκτητης του "μπιπ" τη γυναικα):D...

EE εσεις στο πλαισιο....

οταν ειναι να βαλετε προσφορα τις x1900XTX και καμμια 24αρα TFT....μην ταλαιπωρηστε!

Στειλτε μου μαιλ!

Nομιζω οτι πρεπει να κλεισουν και το βραδυ με μια ωραια προσφορα!

Μια τελευταια αγορα πριν το τελευταιο αυγουστιατικο μπανακι!!

Ρε μπας και θα κατεβασουν "χειμωνιατικα" και διωχνουν τα "καλοκαιρινα"?:p

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει το πράγμα , ότι και να κάνουνε, ένα είναι το σίγουρο: Ότι ο πελάτης γουστάρει κάτι τέτοια να βλέπει!!!Έτσι κερδίζει πόντους το πλαίσιο στην εκτίμησή μας!Και αυτοί που τα κάνουνε αυτά σίγουρα τα διαβάζουνε αυτά εδώ και γουστάρουνε και αυτοί!Και μόνο που συζητιέται το όνομα της επειχήρησής τους είναι κέρδος!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fazeriozos

Κατι αλλο πρεπει να παιζει και οπως προαναφερα πιστευω οτι κατι παιζει με το E-SHOP....

Ακομα και εγω που συνηθιζα να ψωνιζω απο το e-shop,και κακα τα ψεμματα στην ιστοσελιδα του ΠΛΑΙΣΙΟΥ δεν εμπαινα σχεδον ποτε,τον τελευταιο καιρο μπαινω σχεδον καθημερινα στην σελιδα τους γιατι ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ολο και κατι θα σφαξουν..

Την ιδια σκεψη πιστευω οτι θα εχουν και αλλοι λαμπιτες εδω μεσα.

Αρα ετσι δεν χανει πελατες το e-shop?!!!!!

Δε θυμάμαι να έκανε ποτέ το eshop εντυπωσιακές προσφορές στα όρια τουλάχιστον του σκοτώματος. Πάντα η τιμολογιακή του πολιτική φαινότανε να ήταν απλώς μερικά κάτω από το πλαίσιο. Ελπίζω το πλαίσιο να συνεχίσει με τέτοιου τύπου προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma [Σήμερα, στις 16:47]

A8R32 MVP + 1600XT crossfire με 237.. ό,τι πρέπει για budget gaming rig.

E, εως εδώ. Δεν άντεξα και το έκανα χεχ. Έχω ήδη την A8R32. Ίσως τη 1 τη δωρίσω στο ξαδελφάκι μου, αν δεν σηκώσει 2 το τροφοδοτικό μου.

Μικροσκοπική καρτουλα πάντως, δεν θέλει και εξωτερική τροφοδοσία, μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

(Post #49 of 51)

Αρχική απάντηση από kallileo

Ρε παιδια που βρηκατε το λινκ????? Ρωτησαμε στο Πλαισιο και δεν βρηκε ο πωλητης την καρτα?????

Οπως μπεις στο site τους πανω δεξια,κατω απο εκει που λεει ''αρπαξτε την ευκαιρια''.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ergotelis [Σήμερα, στις 17:55]

2 τέτοιες τι σκορ βαράνε σε αντιστοιχεία με άλλες κάρτες?Σαν μια χ1900?

Mπα χλωμότατο. Είναι με DDr2 μνήμες. Oυσιαστικά, 1600pro είναι. Ζήτημα αν και οι 2 μαζί ξεπερνούν την X800XT που έχω.

Απλά ήθελα και το Avivo, η 1 θα πάει για δωράκι στον ξάδελφο, να βγάλουμε και υποχρέωση. Θα τις δοκιμάσω ωστόσο μαζί να δω τι κάνουν, αν και δεν νομίζω να αξίζει γενικά Αν και από Xfire είμαι σκράπας, άντε μπελλάδες πάλι.....

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως αυριο θα μπαινοβγαινω στην ιστοσελιδα τους μπας και ριξουν καμια ΑΤΙ 1900.....

Μαλλον σημερα πηγανε να ξεφορτωθουνε τις παλιες ΑΤΙ που τους εχουνε ξεμεινει...αυριο ειναι Σαββατο ,κοσμο πολυ θα εχουνε στα καταστηματα τους οποτε κατι θα παιξει δεν γινεται....!!!:devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Σήμερα, στις 19:20]

Δεν παλευονται οι τυποι!:worship:

Ρε μπας και κανενας υπαλληλος προσπαθει να διαλυσει το μαγαζι???:D

(μου θυμιζει το ανεκδοτο με τον barman που κερναει αβερτα ποτα για να "μπιπ" το μαγαζι επειδη ο ιδιοκτητης του "μπιπ" τη γυναικα):D...

EE εσεις στο πλαισιο....

οταν ειναι να βαλετε προσφορα τις x1900XTX και καμμια 24αρα TFT....μην ταλαιπωρηστε!

Στειλτε μου μαιλ!

Nομιζω οτι πρεπει να κλεισουν και το βραδυ με μια ωραια προσφορα!

Μια τελευταια αγορα πριν το τελευταιο αυγουστιατικο μπανακι!!

Ρε μπας και θα κατεβασουν "χειμωνιατικα" και διωχνουν τα "καλοκαιρινα"?:p

¨Αντε επειδή είσαι εσύ θα το πω αύριο χ1900χτχ 349 ευρώ και χτ 512μβ 299

Ικανοποιήθηκες?

Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη Χ1600''ΧΤ'' επειδή την είχα υπόψιν εχει ddr2 και οχι ddr3 οπως οι κανονικές XT και για να λέμε την αλλήθεια τοσο θα την κοστολογουσα βάσει επιδόσεων <---[σέρνεται κυριολεκτικά ενω δεν ανεβαζει ουτε πυρήνα ουτε rams.]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

Την συγκεκριμένη Χ1600''ΧΤ'' επειδή την είχα υπόψιν εχει ddr2 και οχι ddr3 οπως οι κανονικές XT και για να λέμε την αλλήθεια τοσο θα την κοστολογουσα βάσει επιδόσεων <---[σέρνεται κυριολεκτικά ενω δεν ανεβαζει ουτε πυρήνα ουτε rams.]

σε σχεση με χ800gto τι λεει?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.