Jump to content



The Philips 200WP7ES & 200WB7ES Thread


Recommended Posts

Δεν έχει σκοπό να βγάλει άλλα κομμάτια η Philips? Δηλαδή όποιος πάει για RMA από δω και πέρα θα παίρνει επισκευασμένο κομμάτι (refurbished)?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Εγώ. Μια χαρά είναι ακόμα. Ένα καλιμπράρισμα το θέλει βέβαια. Αν την άλλαζα θα ήταν μόνο και μόνο για 27" 2560*1440

Sent from my Find 5 using Tapatalk

Νομιζω ακομα ειναι κορυφαια. Μονο σε αναλυση χανει λιγο αλλα νταξει..

Απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ ακόμα αυτήν έχω σαν main. Πήρα στο μεταξύ μια DELL της σειράς, 24άρα και καλά, και την 2ή μέρα έγινε secondary....

Και να φανταστείς την κρατάω ακόμα και χωρίς της βάση της που είναι εξαιρετική. Έσπασε και δεν μου λέει κανένας modder στο lab πως μπορώ να την φιτάξω. :flex:

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ ακόμα αυτήν έχω σαν main. Πήρα στο μεταξύ μια DELL της σειράς, 24άρα και καλά, και την 2ή μέρα έγινε secondary....

Και να φανταστείς την κρατάω ακόμα και χωρίς της βάση της που είναι εξαιρετική. Έσπασε και δεν μου λέει κανένας modder στο lab πως μπορώ να την φιτάξω. :flex:

παίζει η βάση να είναι καλύτερη απο την οθόνη! :) και εγω απο τοτε εχω παρει 3-4 οθονες, (tn αλλα δεν εχει σημασια, γιατι εχουν μεγαλυτερες πες αναλυσεις θα επρεπε να προσφερουν κατι παραπανω), ολες φυγανε η philips εχει μεινει ως κύρια οθόνη

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αφού ανέστησα τελικά το monitor, λέω να δώσω την DELL S2410 που την πλαισιώνει και να την αντικαταστήσω με κάποια αντίσοτιχων δυνατοτήτων με την Philips. (χρώματα, γωνίες κτλ).

Με μια μικρή ματιά βλέπω ότι ελάχιστο dot pitch στις μέρες μας είναι το 0.265 στην καλύτερη. Η Philips έχει 0.258. Και είναι μέρα με την νύχτα σε σχέση με το 0.277 της DELL.

Έχει εγκαταλειφθεί η συγκεκριμένη διάσταση ή είναι (ήταν) γνώρισμα μόνο των μικρότερων σε ιντσες οθονών;

Tώρα σχετικά με το PANEL, δεν ξέρω τι παίζει πια στην αγορά. Κάτι αντίστοιχο στα μάτια μου με το P-MVA της Philips απλά ψάχνω...σε αρκετά προσιτή τιμή. (23''+)

ΑΝ κάνω λάθος διορθώστε με.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.