Jump to content



The Philips 200WP7ES & 200WB7ES Thread


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Strategos [Σήμερα, στις 22:01]

DVI εχω για αυτο μαλλον δεν θα με αφίνει να αλλαξω το possition και δεν κανει τπτ το κουμπι auto που υπάρχει αριστερα διπλα στα βελακια στην οθόνη

Ναι βρε ...σε DVI τι να το κάνεις το position αφού όλα είναι 1¨προς 1.....:D

Σου έκαναν καλό οι Ρυθμίσεις που σου έδωσα... ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Για αυτό το μύνημα δεν ξέρει κανένας;

Έκανα Clean install τους ati drivers και μετά πάλι το smart της philips αλλα έχω πάλι το ίδιο μύνημα και δεν μου βγάζει τις ρυθμίσεις για την οθόνη.

’λλος με ati έχει πρόβλημα;

attachment.php?s=&postid=470518

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrious [Σήμερα, στις 15:52]

Για αυτό το μύνημα δεν ξέρει κανένας;

Έκανα Clean install τους ati drivers και μετά πάλι το smart της philips αλλα έχω πάλι το ίδιο μύνημα και δεν μου βγάζει τις ρυθμίσεις για την οθόνη.

’λλος με ati έχει πρόβλημα;

attachment.php?s=&postid=470518

Eισαι σύγουρα πάνω σε DVI ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrious

Για αυτό το μύνημα δεν ξέρει κανένας;

Έκανα Clean install τους ati drivers και μετά πάλι το smart της philips αλλα έχω πάλι το ίδιο μύνημα και δεν μου βγάζει τις ρυθμίσεις για την οθόνη.

’λλος με ati έχει πρόβλημα;

attachment.php?s=&postid=470518

δεν εχω ιδέα

ποιο καλώδιο εβαλλές? το μπλε ή το ασπρο(dvi)?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrious [Σήμερα, στις 18:27]

DVI το έχω (το ασπρο) στην x850xt.

Τι να πώ.... Μάλλον κάποιοα ασυμβατότητα του οδηγού της οθόνης με αυτή της ΑΤΙ....:(

Κρίμα.... Μήπως παίζει κανένα DAP των Windows ? και δεν αφήνει να εκτελεστεί σωστά το .ΕΧΕ των οδηγών της οθόνης ?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος που μπορώ να βρω ετοιμοπαράδωτη την 200wp7es στην Αττική γενικώς?

Με τα περισσότερα eshops δεν μπορώ να επικ τηλεφωνικά Σάββατο. Δεν δουλέυουν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Τι να πώ.... Μάλλον κάποιοα ασυμβατότητα του οδηγού της οθόνης με αυτή της ΑΤΙ....:(

Κρίμα.... Μήπως παίζει κανένα DAP των Windows ? και δεν αφήνει να εκτελεστεί σωστά το .ΕΧΕ των οδηγών της οθόνης ?

Tι είναι το dap; Εννοεις μήπως το data execution prevention;

Link to comment
Share on other sites

αν εξαιρεσεις οτι δεν εχει μαυρο κι οτι το icc με το οποιο ερχεται ειναι της πλακας, ναι ειναι αστερι. κυριολεκτικα μαλιστα: οταν παει σε blank screen με κλειστα τα φωτα, φωτιζει ολοκληρο το δωματιο.

Link to comment
Share on other sites

dagalidis εβαλα τις ρυθμισεις που προτεινες.Μου φενεται οτι εγινε καλυτερη η απεικονιση αλλα εχει παρα πολυ χρωμα και ειναι σκουρα.Τελικα στηριχτικα σε στις δικες σου ρυθμισεις αλλα εκανα κατι μικρες αλλαγες και ειμαι οκ τωρα.Κατι αλλο.τις δυο τελευταιες φωτογραφιες που ποσταρες μπορεις να μου πεις που μπορω να τις βρω?(αυτη με το νερο και αυτη με το δασος).

Υ.Γ. ευχαριστω για τις ρυθμισεις

edit:βρηκα τις εικονες αυτες στο ιντερνετ.Καλα η σελιδα εχει ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ wallpapers.Μιας και αυτο το θεμα το βλεπουν αρκετοι με wide 20'' παρτε αυτο το link http://interfacelift.com/wallpaper/index.php?sort=ratings&w=1680&h=1050 ..

Υ.Γαν καποιος βρει κιαλλη σελιδα με καλα wallpapers να την γραψει..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bonito [Σήμερα, στις 16:30]

..........Κατι αλλο.τις δυο τελευταιες φωτογραφιες που ποσταρες μπορεις να μου πεις που μπορω να τις βρω?(αυτη με το νερο και αυτη με το δασος).........

http://interfacelift.com/

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μπορώ να πώ ότι μετά από σχεδόν μιά εβδομάδα χρήσης με την οθόνη μου (200WP7ES) είμαι πολύ ικανοποιημένος... :T:

Η οθόνη είναι πραγματικό αστέρι ακόμη και σε DVD με το μαύρο της να είναι απόλυτο ακόμη και στις ποιό σκοτεινές σκηνές....

Το COD2 στο οποίο ουσιαστικά χάνομαι με τις ώρες έχω την καλύτερη δυνατή απεικόνιση.... :T:

Εαν πρέπει να την βαθμολογήσω το 9,5/10 της ανήκει...

Βέβαια εαν φορούσε και S-IPS panel αντί του P-MVA που φοράει τώρα θα ήταν σύγουρο το 10/10....:inlove:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.