Jump to content



The Philips 200WP7ES & 200WB7ES Thread


Recommended Posts

dag μου φαινεται θα σε προλαβω και θα την παρω και εγω... :hehe: :hehe: :hehe:

που ξες μπορει να γινει οπως με την 6αρα. οπως μεχρι τελη 05 φορουσε sips και μετα mva.ετσι μετα να βαλουν κανα sips. :kiss::p:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dag την πηρες ρα? γιατι την εχω μπροστα μου...! :hehe: :hehe: :hehe: no dead pixels μεχρι τωρα. ειμαι πολυ ευχαριστημενος, ειδα τεραστια διαφορα απο crt 17 που ειχα,τωρα θα σκαλιξω λιγο και της ρυθμισεις.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε ρε παιδιά λίγο για το B άκα TN panel...

Τι κακά έχει; Δεν με ενδιαφέρει να βλέπω ταινίες από γωνίες μεγάλες....

Πείτε διότι τελικά αυτό μου στείλαν....(φυσικά μου δώσαν τηυν δυνατότητα και νέου RMA)..ήμαρτον πια....

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα ένα συγκριτικό για PVA panel..που μάλλον έχει η P7.

http://www.behardware.com/articles/572-4/19-lcd-monitor-survey-4-8-ms-tn-ips-va.html

Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα δηλαδή? GAMES 1/5!!!!!!!!!!!!!!!

Tελικά για games,internet και photoshop κάνει καμία ή πρέπει να παίρνουμε 3 οθόνες ξεχωριστά....:mad: :mad: :mad:

Και ένα συγκριτικό...P-MVA vs S-IPS...http://www.behardware.com/articles/598-1/20-inches-lcd-p-mva-vs-s-ips.html

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips [Σήμερα, στις 09:36]

Μόλις διάβασα ένα συγκριτικό για PVA panel..που μάλλον έχει η P7.

http://www.behardware.com/articles/572-4/19-lcd-monitor-survey-4-8-ms-tn-ips-va.html

Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα δηλαδή? GAMES 1/5!!!!!!!!!!!!!!!

Tελικά για games,internet και photoshop κάνει καμία ή πρέπει να παίρνουμε 3 οθόνες ξεχωριστά....:mad: :mad: :mad:

Και ένα συγκριτικό...P-MVA vs S-IPS...http://www.behardware.com/articles/598-1/20-inches-lcd-p-mva-vs-s-ips.html

πάρε οθόνη με ότι πάνελ θέλεις, ΕΚΤΟΣ από ΤΝ

btw το test αυτό είναι πριν από ενάμισι χρόνο περίπου

Link to comment
Share on other sites

σκευτομαι και εγω να αγορασω την 200WP7ES !Θελω για παιχνιδια , ταινιες....(για ολα)

1)δεν θα εχω την οθονη προφιλ , κανονικα μπροστα!

2)με ενδιαφερει πολυ η απεικονιση(γενικα)

3)design εχει καλο?(διοτι απο τις φωτογραφιες ειναι πολυ γενικα, ειναι καθολου εντυπωσιακη?)

την βρηκα με 450ευρω με ΦΠΑ!

τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

η απεικονιση ειναι πολυ καλη. και τα χρωματα καλα επισης. για το design τωρα ειναι θεμα προσωπικου γουστου. σε αλλον αρεσει και σε αλλον οχι. το ασημενιο της ειναι καλο δεν ειναι αυτο το μουντο χρωμα ειναι ποιο ανοιχτο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδάκια ..... είμαι χαρούμενος....:D

Μου πήρε πριν από λίγο η ALMAN HELLAS στο τηλέφωνο και μου είπε ότι αύριο θα έρθει η Courier στο σπίτι μου να μου παραδώσει μία ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ 200WP7ES ως αντικατάσταση (RMA) της παλιάς μου 200W6CS... :T: :clap:

Περάσανε 5.5 μήνες αναμονής και επιμονής εκ μέρους μου και τελικά όλα πήγαν καλά.....:worship:

Ελπίζω βέβαια μη μου τύχει καμμιά ατυχία με κανένα PIXEL γιατί μετά θα πάω κατευθείαν για εξομολόγηση - ακρόαση στον Αρχιεπίσκοπο Xριστόδουλο.....

ΤΕΛΙΚΑ Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ.....:flex:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN [Σήμερα, στις 12:14]

ακομα? εγω την βαρεθηκα κιολας. παλιωσε λεμε! :hehe: :hehe:

Nα σου καεί το VIDEO ρα, που βρήκες γέρο άνθρωπο να δουλέψεις....:D

Νιώθω λες και αγόρασα και πάλι καινούργια Οθόνη.....:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλος ήρθε ρε παιδιά.....:D

Απλά υπέροχη....:T:

Μετά από ρύθμιση χρωμάτων - Contrast - Brightness - etc. Μπορώ να πώ ότι είναι τέλεια....

Φοβερό Contrast και χρωματική απόδοση - Κανένα ΠΙΞΕΛ χαλασμένο και θα μαζέψω φωτο - χαρακτηριστικά και μάλλον θα ανεβάσω ένα mini Review για όσους ενδιαφέρονται.

Επιτέλους τελείωσε ο γολγοθάς του RMA....:clap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.