Jump to content



G80 Hands on!


dimcar

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

περισσότερες φωτό+benches και απ'ολα τα καλούδια αύριο... περιμένω άλλη μια για να κάνουμε και κάνα SLI να δούμε τι παίζει.. χεχε! τέσπα. .πάω για ύπνο... θα ονειρεύομαι benches μου φαίνεται!

Link to comment
Share on other sites

Το cooler είναι εντελώς αθόρυβο. τόσο μεγάλο που είναι αυτό του έλλειπε.η κάρτα δεν έχει ΚΑΝ drivers DX10, την απάντηση την πήρα από την ίδια την NVidia "δεν είναι αυτή τη στιγμή προτεραιότητά μας τα Vista"

και ήθελαν πολύ να δοκιμάσω το FS 10...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσε πολύ που είπες ότι τη δούλεψες σε τυπικό 480ρι τροφοδοτικό χωρίς πρόβλημα.Τόσο καιρό μας είχαν φάει τ' αυτιά, θα καίνε, θα καίνε, θα κάνουν, θα δείχνουν.Αν με 480ρι τροφοδοτικό δουλεύει μια 8800gtx, το θεωρώ πολύ λογική κατανάλωση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bigi [Σήμερα, στις 12:58]

Εμένα μου άρεσε πολύ που είπες ότι τη δούλεψες σε τυπικό 480ρι τροφοδοτικό χωρίς πρόβλημα.Τόσο καιρό μας είχαν φάει τ' αυτιά, θα καίνε, θα καίνε, θα κάνουν, θα δείχνουν.Αν με 480ρι τροφοδοτικό δουλεύει μια 8800gtx, το θεωρώ πολύ λογική κατανάλωση.

Συμφωνω απολυτα αν και ελπιζω να μην ειναι οριακο. Για single card η Nvidia προτεινει ενα καλο 420-450W psu.. Το προβλημα ελπιζω να μην φανει με ενα φορτωμενο συστημα.. Π.χ 4 HDDs,o/ced cpu,fans,optical drives κλπ κλπ..

Παντως σιγουρα η καταναλωση της 8800GTX για αυτα που προσφερει ειναι πολυ καλη..Η Nvidia συνεχιζει την πολυ καλη δουλεια στον τομεα του power efficiency

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Dim, το cd του 3DMark είχε και serial ενεργοποίησης?

Ναι, κανονικό serial.

Αρχική απάντηση από Orbitech

Συμφωνω απολυτα αν και ελπιζω να μην ειναι οριακο. Για single card η Nvidia προτεινει ενα καλο 420-450W psu.. Το προβλημα ελπιζω να μην φανει με ενα φορτωμενο συστημα.. Π.χ 4 HDDs,o/ced cpu,fans,optical drives κλπ κλπ..

Παντως σιγουρα η καταναλωση της 8800GTX για αυτα που προσφερει ειναι πολυ καλη..Η Nvidia συνεχιζει την πολυ καλη δουλεια στον τομεα του power efficiency

Χμ, αφού το Antec άντεξε και έβγαλε αποτέλεσμα με την GTX και τον QX6700 στα 3,46, νομίζω καλά είμαστε. Ζεστάθηκε βέβαια το καημένο, αλλά προς το παρόν είναι καημένο και όχι ... καμμένο..:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dimcar [Σήμερα, στις 13:32]

Χμ, αφού το Antec άντεξε και έβγαλε αποτέλεσμα με την GTX και τον QX6700 στα 3,46, νομίζω καλά είμαστε. Ζεστάθηκε βέβαια το καημένο, αλλά προς το παρόν είναι καημένο και όχι ... καμμένο..:)

Πες μου οτι εχεις και το Neopower να χαρω ακομα περισσοτερο :D

Εγω εχω το συστημα της υπογραφης μου για 24/7 οποτε νομιζω οτι με καλυπτεις με αυτα που λες.. :flex::p

Δεν με βλεπω να κρατιεμαι.. :whistling

Link to comment
Share on other sites

μόλις έβαλα το Oblivion... θεέ μου....

οι drivers έχουν μερικά προβλήματα (οι σκιές φαίνονται interlaced, το AA δεν ενεργοποιείται με το HDR ούτε forced από τους drivers) ΑΛΛΑ

50-80fps με όλα Full στα 1920x1440!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.