Jump to content



Μετα το WoW εποχη


stamatas

Recommended Posts

Πω, μιλάμε μυαλά τέρμα κολλημένα έτσι; Δηλαδή η πλειοψηφία που παίζει wow δε ξέρει τι είναι το σεξ...Επίσης όλοι οι wowers δεν έχουν ζωη . Καραμέλα κανονική.

Εγώ προτιμώ άτομα που να μιλάνε για κάθε λογής games όταν πάω για καφέ παρά να ακούω τον κάθε πόζερο να μου τα τσουρεκιάζει για το ποσες μοντέλες εχει σκίσει η το πόσο γρήγορη είναι η αμαξάρα του και πόσες κολώνες ρίχνει σε φεραρι.

Δηλαδή τι ρατσισμός είναι αυτός; Όταν κάποιος λιώνει σε κάτι άλλο εκτός από games είναι καλό και άγιο από αθλητισμό και επιστήμες μέχρι ότι να ναι, εκτός από τα games. Λες και σας πέφτει λόγος αν κάποιος λιώνει πάνω στο pc.

Όταν όμως λιώνει και καίγεται για να γράψει ένα πρόγραμμα , από εργασίας της σχολής μέχρι exploits είναι ο τερμα γκοσου μεντορας γκουρου. Όταν καίγεται να κλοκάρει όσο το δυνατόν πιο πολύ και αφιερώνει ν χρόνο για την όλη διαδικασία είναι ο υπερτατος hax0rclox0rcrax0r. ΑΛΛΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ οταν κάποιος λιώνει στα rpg ειναι καμμένος παιξάκιας ανέραστος. Δηλαδή γιατί δεν έχουν υπάρξει αντίστοιχα "συμβουλευτικά" σχόλια για dota, cs , starcraft, quake κτλ. Επειδή αυτά τα γουστάρετε;

Τι να πω, είστε πολυ ψαγμένοι μερικοί. Εγώ ξέρω οτι τώρα πέφτω για ύπνο άφου έλιωσα και έχω τη συνείδησή μου ήσυχη. Η μόνη διαφορά μας είναι ότι χρωστάω παραπάνω μαθήματα, δηλαδή zomfg. Αύριο όλοι το μαρουσιγιατοκοπιτιπιτα.

υ.γ. Δεν έχω ανακαλύψει το σεξ ακόμα . Ποιο bossaki το ρίχνει;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από kunoobidi

Αν θέλεις 8 ώρες για να τελειώσεις ένα μπουντρούμι, μάλλον δεν θα έχεις και πολλά ενδιαφέροντα...

8 ώρες? Πως φαίνεται ότι είσαι σχετικός με το αντικείμενο....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από KoMM [Σήμερα, στις 12:47]

Πω, μιλάμε μυαλά τέρμα κολλημένα έτσι; Δηλαδή η πλειοψηφία που παίζει wow δε ξέρει τι είναι το σεξ...Επίσης όλοι οι wowers δεν έχουν ζωη . Καραμέλα κανονική.

Εγώ προτιμώ άτομα που να μιλάνε για κάθε λογής games όταν πάω για καφέ παρά να ακούω τον κάθε πόζερο να μου τα τσουρεκιάζει για το ποσες μοντέλες εχει σκίσει η το πόσο γρήγορη είναι η αμαξάρα του και πόσες κολώνες ρίχνει σε φεραρι.

Δηλαδή τι ρατσισμός είναι αυτός; Όταν κάποιος λιώνει σε κάτι άλλο εκτός από games είναι καλό και άγιο από αθλητισμό και επιστήμες μέχρι ότι να ναι, εκτός από τα games. Λες και σας πέφτει λόγος αν κάποιος λιώνει πάνω στο pc.

Όταν όμως λιώνει και καίγεται για να γράψει ένα πρόγραμμα , από εργασίας της σχολής μέχρι exploits είναι ο τερμα γκοσου μεντορας γκουρου. Όταν καίγεται να κλοκάρει όσο το δυνατόν πιο πολύ και αφιερώνει ν χρόνο για την όλη διαδικασία είναι ο υπερτατος hax0rclox0rcrax0r. ΑΛΛΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ οταν κάποιος λιώνει στα rpg ειναι καμμένος παιξάκιας ανέραστος. Δηλαδή γιατί δεν έχουν υπάρξει αντίστοιχα "συμβουλευτικά" σχόλια για dota, cs , starcraft, quake κτλ. Επειδή αυτά τα γουστάρετε;

Τι να πω, είστε πολυ ψαγμένοι μερικοί. Εγώ ξέρω οτι τώρα πέφτω για ύπνο άφου έλιωσα και έχω τη συνείδησή μου ήσυχη. Η μόνη διαφορά μας είναι ότι χρωστάω παραπάνω μαθήματα, δηλαδή zomfg. Αύριο όλοι το μαρουσιγιατοκοπιτιπιτα.

υ.γ. Δεν έχω ανακαλύψει το σεξ ακόμα . Ποιο bossaki το ρίχνει;

Τα λές καλά σε γενικές γραμμές περι κομπλεξ κλπ που κυριαρχει για τα mmorg , και οντως δεν πεφτει κανενός λογος για το τι κανει ο x,ψ,ζ αλλα σκέψου ομως και το ενδεχόμενο του τρυπ που τρως με το mmorg ωστε να μην εχεις ορεξη-χρονο να ασχοληθεις με κατι αλλο . Γιατι ειναι η φύση του game τετοια ωστε να μην προφταινεις. StarCraft , Cs , κλπ παιζεις ποσα ματσ. 1 , 2 , 3 , 10 πολλές ώρες ας πουμε αλλα με το που κλεισει το pc τελειωνει - ξεκινάς απο την αρχή , . Το wow δεν εχει τέλος πάντα θα πρεπει να παιξεις για να κανεις κατι και μολις τελειωσεις κατι αλλο κ.ο.κ . Εχω γνωστους που εχω να τους δω κανα 6μηνο .... απο το wow , και τι να τους πεις ? που χάθηκες ? :hehe: Παιζεις πολλές ώρες ? :hehe: .

Τεσπα οπως ειπες με οτι αρεσει στον καθενα να ασχολειται . Αν και μου φαινεται κάπως να αφιέρωνα 2 χρονια της ζωής μου στην blizz για εναν εικονικό κόσμο. [εντάξει παιζεις με φιλους ονλινε και βγαίνει γουστο , αλλα , στην καρέκλα εισαι ομως. ] , και να μην μπορώ να βγώ για καφέ με 3 φίλους για 2 ώρες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Χθες, στις 15:44]

Προσωπικα εχοντας αναλωσει μηνες ολοκληρους απ τη ζωη μου παιζοντας wow, δεν εχω το κουραγιο/θεληση να ασχοληθω με ενα νεο παιχνιδι του ειδους.

Δεν παρατας ευκολα οσα αποκτησες με κοπο κ καψιμο τοσο καιρο...

Επιπλεον το wow με τα addon του ειναι τοσο παραμετροποιησιμο που δε νομιζω να σε τραβηξει κανενα αλλο παιχνιδι με το χειρισμο του ή τις ευκολιες του πχ.

Eισαι για τα κλαμματα

Εχουν δικιο σε αυτα που λενε για του MMORPG φανατικους και αποτελεις και εξαισιο παραδειγμα αυτων

Αρχική απάντηση από Samael [Χθες, στις 15:44]

Δεν παρατας ευκολα οσα αποκτησες με κοπο κ καψιμο τοσο καιρο...

Αρχική απάντηση από dubber [Σήμερα, στις 17:07]

Σαν τί είναι αυτό που απόκτησες δηλαδή?

Εμπειρια στο να παιζει το ""ποντικι"" του ....... :laughing:

Αρχική απάντηση από KoMM [Σήμερα, στις 12:47]

Όταν όμως λιώνει και καίγεται για να γράψει ένα πρόγραμμα , από εργασίας της σχολής μέχρι exploits είναι ο τερμα γκοσου μεντορας γκουρου........ΑΛΛΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ οταν κάποιος λιώνει στα rpg ειναι καμμένος παιξάκιας ανέραστος.

- Εχει μεγαλη διαφορα η εργασια της σχολης και η δημιουργια προγραμματος

απο το

-Να καθεσαι και να ξεσκιζεσαι για ενα υποτιθεμενο παιχνιδακι RPG που δεν σου προσφερει και τιποτα στην τελικη (Ασε που Wow+RPG δεν πολυταιριαζουν)

- Στη πρωτη κατηγορια μαθαινεις και κατι χρησιμο και κανεις κατι χρησιμο και για τον εαυτο σου αλλα και για τους αλλους

- Στην δευτερη κατηγορια απλως αποβλακωνεσαι με ενα παιχνιδι (και μετριοτατο μαλιστα)

Όταν καίγεται να κλοκάρει όσο το δυνατόν πιο πολύ και αφιερώνει ν χρόνο για την όλη διαδικασία είναι ο υπερτατος hax0rclox0rcrax0r.

Και ο hax0rclox0rcrax0r ειναι χομπιστας και επιδειξιας συνηθως οπως ειναι οπως και ο MMΟRPG φανατικος

Σε αυτο ειναι και οι δυο ενοχοι συνηθως

Αλλα η διαφορα ειναι οτι ο hax0rclox0rcrax0r μεσα απο το χομπι του μαθαινει και κατι χρησιμο για τους υπολογιστες ενω ο MMORPGακιας τι χρησιμο μαθαινει ???

Link to comment
Share on other sites

Στο WOW δεν προχωρας αν δεν εισαι αφοσιωμενος και συνεπης στις υποχρεωσεις σου,δεν αρκει να αγορασεις ή εν πασει περιπτωσει να βρεις 5000 gold και ξαφνικα εγινες, γιατι ολα σχεδον τα καλα αντικειμενα πρεπει να τα κερδισεις με την αξια σου

Και δεν ειναι πολυ ευκολο να πεταξεις εναν χαρακτηρα που εχεις ξοδεψει ωρες ατελειωτες για XP,reputation,items,επαγγελματα και δημοσιες σχεσεις με τους αλλους χρηστες

Οσο για το τι ειναι χρησιμο και τι οχι,για μενα δεν ηταν καθολου χρησιμη η pascal που μαθαινα καποτε,ενω πχ ο fatality μαλλον κερδισμενος βγηκε απο τα fps.Και δεν λεω οτι ολοι οι gamers μπορουν να εχουν αυτη την τυχη,γιατι ειναι θεμα συγκυριων πιο πολυ παρα ικανοτητων, απλα το τι ειναι καλο για τον καθενα ειναι σχετικο

Και εστω οτι το WOW ειναι μετριοτατο παιχνιδι για τον α,β λογο...Ποιο παιχνιδι ειναι καλο και απο ποιο παιχνιδι εμαθες κατι χρησιμο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis

Στο WOW δεν προχωρας αν δεν εισαι αφοσιωμενος και συνεπης στις υποχρεωσεις σου,δεν αρκει να αγορασεις ή εν πασει περιπτωσει να βρεις 5000 gold και ξαφνικα εγινες, γιατι ολα σχεδον τα καλα αντικειμενα πρεπει να τα κερδισεις με την αξια σου

Και δεν ειναι πολυ ευκολο να πεταξεις εναν χαρακτηρα που εχεις ξοδεψει ωρες ατελειωτες για XP,reputation,items,επαγγελματα και δημοσιες σχεσεις με τους αλλους χρηστες

Οσο για το τι ειναι χρησιμο και τι οχι,για μενα δεν ηταν καθολου χρησιμη η pascal που μαθαινα καποτε,ενω πχ ο fatality μαλλον κερδισμενος βγηκε απο τα fps.Και δεν λεω οτι ολοι οι gamers μπορουν να εχουν αυτη την τυχη,γιατι ειναι θεμα συγκυριων πιο πολυ παρα ικανοτητων, απλα το τι ειναι καλο για τον καθενα ειναι σχετικο

Και εστω οτι το WOW ειναι μετριοτατο παιχνιδι για τον α,β λογο...Ποιο παιχνιδι ειναι καλο και απο ποιο παιχνιδι εμαθες κατι χρησιμο?

Από το παιχνίδι της πραγματικής ζωής.Οκ μην αποχωριστείς το χαρακτήρα σου, μεθαύριο αυτό θα γράψεις στο βιογραφικό σου για να βρεις μια δουλειά?Δε το λέω για να ειρωνευτώ αλλά για να προβληματιστείτε, γιατί σπαταλάτε το χρόνο σας σε κάτι το οποίο φτιάχτηκε για να κερδίζουνε άλλοι χωρίς ουσιαστικό κέρδος. Δε λέω να μη παίζετε, το θέμα είναι τι γίνεται όταν χάνεται το μέτρο.

Link to comment
Share on other sites

Λεω οτι οσο αχρηστο ειναι το WOW αλλο τοσο αχρηστα ειναι ολα τα games(μονη εξαιρεση το Richard Burns Rally)

Επισης ανεφερα ποσο κοπο θελει να φτιαξεις το χαρακτηρα σου για να τονισω οτι ΠΟΛΥ δυσκολα θα παρατησει καποιος τους χαρακτηρες του σε ενα mmorpg για να περασει σε ενα αλλο mmorpg και να αρχισει απο το μηδεν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis

Λεω οτι οσο αχρηστο ειναι το WOW αλλο τοσο αχρηστα ειναι ολα τα games(μονη εξαιρεση το Richard Burns Rally)

Επισης ανεφερα ποσο κοπο θελει να φτιαξεις το χαρακτηρα σου για να τονισω οτι ΠΟΛΥ δυσκολα θα παρατησει καποιος τους χαρακτηρες του σε ενα mmorpg για να περασει σε ενα αλλο mmorpg και να αρχισει απο το μηδεν

Tα παιχνίδια γενικά άχρηστα δεν είναι, εμείς τους δίνουμε μεγαλύτερη αξία από όσο πρέπει.

Αυτό που λες το δεύτερο, δείχνει ότι ακόμη και αν καταφέραμε να κάνουμε μια τρύπα στο νερό το θεωρούμε σημαντικό.Μήπως τότε χρειάζεται μια γενική αναθεώρηση των σκέψεων, ώστε να βρούμε μια άλλη ασχολία που θα μας χρησιμεύσει περισσότερο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΙamdaBest

Eισαι για τα κλαμματα

Εχουν δικιο σε αυτα που λενε για του MMORPG φανατικους και αποτελεις και εξαισιο παραδειγμα αυτων

Εμπειρια στο να παιζει το ""ποντικι"" του ....... :laughing:

Ωραίος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dubber

Σαν τί είναι αυτό που απόκτησες δηλαδή?

Eχεις ιδεα για το τι παιζετε ή απλα πετας κατι κ περιμενεις να σου εξηγησω την φιλοσοφια του WoW??

Αρχική απάντηση από ΙamdaBest

Eισαι για τα κλαμματα

Εχουν δικιο σε αυτα που λενε για του MMORPG φανατικους και αποτελεις και εξαισιο παραδειγμα αυτων

Θες να κλαψεις απ τα γελια η απο λυπη?Να ξερω πως θα σου απαντησω δλδ.

Φανατικους τι?Τι προσπαθεις να πεις εκει?

Αρχική απάντηση από ΙamdaBest

Εμπειρια στο να παιζει το ""ποντικι"" του ....... :laughing:

Aφου βρε πασακαμ δεν εχεις ιδεα για το "αντικειμενο" τι θες κ μιλας...?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Ας τα πάρουμε απ την αρχή:

Αν ένα παιχνίδι σας φαίνεται μέτριο είναι σεβαστό, γούστο σας καπέλο σας. Απ την άλλη όταν ένα παιχνίδι έχει τόσους χρήστες ,ξεκινάνε τόσα "debates" , και γενικά δε περνάει απαρατηρητό πιστεύω ότι έχει κάτι το ιδιαίτερο. Εμένα π.χ. το Starcraft και η σειρά Warcraft ποτέ δε με πώρωσε όσο τα age of empires σε multiplayer επίπεδο. Απ την άλλη , τα intros-cinematics-campaings που είχαν αυτά τα παιχνίδια ήταν απ τα καλύτερα ever για μένα και ελπίζω να βγούνε αντίστοιχα προσεγμένα παιχνίδια στο μέλλον.

Το θέμα είναι, μέτριο-ξεμέτριο είναι το καλύτερο mmorpg αυτή τη στιγμή. Όσο για το αν έχει σχέση με τα rpg αυτό είναι τελείως υποκειμενικό. Εγώ δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μπήκα στο τριπάκι dnd γιατί δε μου κανε κλικ. Όταν βλέπω όμως ότι υπάρχουν λέσχες για "παιχνίδια ρόλου και στρατηγικής" - και εξειδικευμένα βιβλιοπωλεία -στα οποία υπάρχουν και βιβλία περί warcraft- , γίνεται να βγω και να πω ότι είναι μέτρια παιχνίδια για καμμένους , ανέραστους κτλ κτλ; Για μένα το wow έχει όσο rpg θέλω.Ίσως και για πολλούς άλλους, αφού το dnd online πάτωσε...

Δεύτερον, μιλάμε για παιχνίδι. Τι μαθαίνει κανείς απ τα παιχνίδια; Τίποτα. Είναι ένας τρόπος να περνάς την ωρα σου. Αν κάποιοι νομίζετε ότι με το να βγείτε πρώτοι στο ladder του warcraft θα σας κάνουν στρατηγούς,ή αν τερματίσετε τα διάφορα fps θα γίνετε πεζοναύτες στη θέση του πεζοναύτη τι να πω. Εγώ ξέρω οτί απ όσα ραλάκια έλιωσα σε pc και σε ουφάδικα -ναι , παίζω wow και βγαίνω και έξω!wow πραγματικά- σίγουρα δεν έμαθα να οδηγώ καλύτερα.

Συνεχίζοντας, κάποιοι πιάστηκαν απ τα παραδείγματα μου -που είναι η άνω τελεία οεο;-.

Πραγματικά πιστέυτε ότι μία εργασία-πτυχιακή της σχολής κάνει τον κόσμο και εσάς καλύτερο; Όταν ένα τραγικό ποσοστό κάνει ένα c/p από προηγούμενους φοιτητές και το τροποποιεί στον ελάχιστο βαθμό , μαθαίνει κάτι δηλαδή ; Το θέμα της παιδείας είναι τραγικό οπότε δε συνεχίζω .

Ο hax0rclox0rcrackz0r μαθαίνει κάτι για τους υπολογιστές. Και πόσοι απ αυτούς που μαθαίνουν αυτό το κάτι είναι σε θέση να το εκμεταλλευτούν; Εγώ έχω δει άπειρα threads για το "πόσο κλόκαρα τον καινούργιο μου η/υ των 3000ευρω που σε 2 μήνες θα φάει σούτο", και μετά φτου κ απ την αρχή. Μιλάμε για το clocking τι στιγμή που υπάρχουν δεκάδες guides-tutorials.Προσωπικά πιστεύω ότι γίνεται για τα μάτια του κόσμου -πιάνω 5182 fps στο oblivion με όλα τέρμα! ΤΙ ΛΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!Εγώ το τερμάτισα με 35fps :(- . Όπως το clocking είναι χόμπι και κάποιους τους αφήνει αδιάφορους έτσι και τα παιχνίδια -και όχι τα χόμπι- άμα δε σ αρέσουν , απλά αδιαφορείς.

Γιατι καίγεστε να βγάλετε όλους τους gamers καμμένους; Σας είπε εσάς ποτέ κανείς "Φίλε , υπάρχει καλύτερος τρόπος να επενδύσεις τα λεφτά σου απ το να δίνεις 190580912ευρω το χρόνο σε 5 εταιρίες για να ποστάρεις σε 5 φορουμς πόσο καλός κλοκερ είσαι."; Όχι , γιατί είναι δικό σας θέμα. Τι διαφορά έχει δηλαδή; Οτί ο ένας αναλώνει τον χρόνο του και αργότερα θα μετανιώσει ή θα του λείψει; Ενώ με τα λεφτά είναι διαφορετικά ε;

Τέλος , σταματήστε αυτή τη μαζική κριτική. Γνωρίζετε κανέναν προσωπικά;

Link to comment
Share on other sites

ειχατε δεν ειχατε μου *μπιιιπ* το θεμα : Ρ

το thread αυτο αναφερεται σε ατομα που εχουν παιξει wow και αρα εχουν καποια γνωμη.

ξεχασα στην αρχη να ποσταρω και το Lord of the rings online

http://www.lotro-europe.com

η αληθεια ειναι οτι ολα τα καινουργια παιχνιδια μετα το wow το περνανε σε γραφικα. Τα γραφικα που ειδα σε connan και lotro ειναι μερικες κλασεις ανωτερα απο το wow.

ομως αυτο που μου εκανε εντυπωση σε μερικα screenshots απο lotro ειναι η ομοιωτητα του interface με αυτο του wow, λες και κανανε copy paste το interface και για να μη καρφωνονται αλλαξανε τα χρωματα και τα ονοματα στα skills : P

Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζοντας εκει που εμεινε ο Komm στο παραπανω ποστ(δεν τον ξερω προσωπικα τον ανθρωπο αλλα τα λεει πολυ ωραια) να πω οτι ημουν παρα πολυ επιφυλακτικος πριν ξεκινησω το WOW,πιστευα οτι θα ειναι αλλο ενα game απο αυτα με τα super γραφικα που τα τερματιζεις σε 3 απογευματα και μετα ασχολεισαι με το ποσο καλα textures εχουνε και ποσα fps πιανεις(ποσο συχνα ακουτε τη φραση "καλο το ταδε αλλα πολυ μικρο " ??)

Δεν ειχα ασχοληθει με κανεναν απο τους προηγουμενους τιτλους της Blizzard και δεν τρελαινομουν για το στορυ,αλλα το παιχνιδι σε κολλλαει απιστευτα απο την πρωτη μερα.

Μην κρινετε το παιχνιδι και τους χρηστες του απεξω,δοκιμαστε να παιξετε πρωτα και μετα τα ξαναλεμε

Link to comment
Share on other sites

δεν φτανει που σας εχουν αφησει +8 εκατομοιρια girls τους κραζεται κ απο πανω σαν δεν ντεπεσται.

btw. το μονο που πιστευω οτι μπορει να χτυπησει το wow ειναι το warhammer τωρα βεβαια εξαρτατε κ ποτε θα βγη αν βγη σε 1 χρονο κ βγαλη κ το wow νεο exp ποτε δεν ξες

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα το Vanguard και απλα ειναι κορυφαιο,εχει τα παντα μεσα να κανεις μεχρι σπιτια και καραβια,τα γραφικα κλασεις ανωτερα απο wow(αν και θελει δυνατο μηχανημα να τα δεις), το game ειναι κορυφαιο αλλα πιστευω απευθυνεται σε σοβαροτερη κατηγορια mmorpg players,το wow το εκανα uninstall μετα απο 1.5 χρονο μαζι και τον rank14 warrior μου.

Link to comment
Share on other sites

Αναμένεται και το ΑΙΟΝ της NCSoft, το οποίο από πλευράς γραφικών τουλάχιστον φαίνεται πολύ καλό (χρησιμοποιεί μια τροποποιημένη έκδοση της CryENGINE).

Σχετικά με το darkfall, εγώ προσωπικά το περιμένω με πολύ μεγάλο ενδιαφέρον. Τα γραφικά του μην τα κρίνετε ακόμα, βρίσκεται σε στάδιο pre-debugging χωρίς κανένα optimization και απέχουν πααααρα πολύ από το τελικό προϊόν.

Το gameplay δε, αναμένεται να είναι ΠΟΛΥ βαθύτερο από οτιδήποτε άλλο υπάρχει αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.