Jump to content



EVGA 680i στο Πλαισιο 139euro


winters

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Θα ελεγα ναι... το 680 εχει καλο oc, χειροτερο απο 965 αλλα καλυτερο απο 975... εχει και 1Τ στις μνημες...

Τι cpu εχεις? Αν εχεις 6600 ή 4300 αξιζει, αν εχεις 6300 οχι... αν εχεις 6400 εξαρταται απο το που τον φτανεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 17:02]

όχι και τόσο μεγάλη..

Πόσό να πάνε τα μεταφορικά?

Κανένα 20άρι?

άρα έχουμε και λέμε...

139+20 = 159

Και πάλι...μια χαρά είναι

Μαζί σου, από θέμα τιμής μια χαρά είναι,για να κάνεις όλη την ιστορία της αγοράς.

Το λέω όμως για αυτούς που έχουν ήδη αυτή την μητρική. Βγάλε - ξήλωσε, στείλε την, περίμενε, αφού έρθει συναρμολόγησε ξανά, μετά αναρωτιέσαι θα είναι OK κλπ κλπ. Εγώ με την δικιά μου δεν έχω κανένα πρόβλημα....οπότε λέω γιατί να μπω στον κόπο? Ουσιαστική διαφορά δεν θα δω. Αν τώρα βάλω quad και δεν παίζει, μέσα στην εγγύηση θα είμαι οπότε την κάνω την αλλαγή τότε. Τώρα, στα καλά καθούμενα να μπλέξω....δεν μου φαίνεται και το πιο σωστό......

:whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

όχι και τόσο μεγάλη..

Πόσό να πάνε τα μεταφορικά?

Κανένα 20άρι?

άρα έχουμε και λέμε...

139+20 = 159

Και πάλι...μια χαρά είναι

Aν συνεννοηθεις με το ευρωπαικο γραφείο της EVGA, τα μεταφορικα ειναι δικά τους...και ερχετε UPS και την παραλμαβανει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Aν συνεννοηθεις με το ευρωπαικο γραφείο της EVGA, τα μεταφορικα ειναι δικά τους...και ερχετε UPS και την παραλμαβανει...

damn...

Αυτά είναι

’ντε...άλλα 80 κομμάτια έχουν μείνει στα μαγαζιά

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Winters [Σήμερα, στις 14:58]

Θα ελεγα ναι... το 680 εχει καλο oc, χειροτερο απο 965 αλλα καλυτερο απο 975... εχει και 1Τ στις μνημες...

Τι cpu εχεις? Αν εχεις 6600 ή 4300 αξιζει, αν εχεις 6300 οχι... αν εχεις 6400 εξαρταται απο το που τον φτανεις

Για τα 3d καλό είναι αλλά για όλα τα άλλα είναι πολύ κάτω απο 965...

Παρεπιμπτόντως μου μυρίζει τρελό ξεφόρτωμα στις EVGA 680 ...εγώ μόνο έχω επιστρέψει 2 στο πλαίσιο με δικαιολογία οτι δεν δούλευαν τα fan headers...λέτε μόνο για αυτό να τις έστειλαν πίσω και να μην τις ξαναβάλαν για πούλημα?

Link to comment
Share on other sites

Αφου τετοιες περιπτωσεις οπου δεν δουλευουν εξαρτηματα της μητρικης καλυπτονται απο την εγγυηση της αντιπροσωπειας γιατι να ρισκαρουν μπλεξιματα αντι να τις στειλουν για rma?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.