Jump to content



Recommended Posts

Αρχική απάντηση από knight_77 [Σήμερα, στις 10:38]

Αν δεν κανω λαθος εγκαταλειφθηκε το project....

Υπάρχει πάντως ένα πολύ ωραίο βιντεάκι στο youtube...βίντεο εισαγωγής του Ghost.

Link to comment
Share on other sites

Koιτάω τα screenies τώρα - δε με εντυπωσιάζουν και ιδιαίτερα αλλά:

1) Δε με νοιάζει τόσο αυτό - το gameplay με ενδιαφέρει

2) Και το CnC 3 δε με εντυπωσίασε από τα screenshots αλλά εν τέλει κόλλησα :D

edit:

’νοιξε και το site:

http://www.starcraft2.com/

Link to comment
Share on other sites

Τα screenshots μου αρεσαν εμενα, ενταξει δεν εχουν τα γραφικα την ποιοτητα των company of heroes/ warhammer 40k/medieval total war 2 ουτε καν του cnc3, αλλα ειναι πιστα στο θεμα του stacraft οχι οπως στο css πχ που οι guerrila μοιαζουνε με μαιμουδες και οι τα rifles με πλαστικα παιχνιδια :p

Btw δεν κανανε μονο ανακοινωση στο σταδιο :D

http://www.youtube.com/watch?v=MFx2nrnNjZI&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Einsomnia%2Egr%2Fvb3%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D153183%26page%3D7

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 13:08]

Eιδα τα trailers...they just made my day :D

Κάπως έτσι πολύ ωραία το θέμα τώρα είναι πότε θα κυκλοφορήσει

σε κανα δύο χρόνια :p :P :p :P

Κάπου εκεί το κόβω να έρχεται

Link to comment
Share on other sites

H blizzard σκέφτεται καινούργιο μμο επειδή το WoW αρχίζει και παλιώνει (κάτι σε ντιάμπλο ακούστηκε), καπου επίσης ακούστηκε για expansion εν όψει warhammer online μόνο να βγει το παιχνίδι καλογραμμένο και όχι ένα bugfeast....

Link to comment
Share on other sites

Τα γραφικά μου φάνηκαν λίγο περίεργα αλλά ας είναι το gameplay φανταστικό και ποιος νοίαζεται για αυτά

knight_77 και εγώ για εκεί το κόβω να βγαίνει μακάρι να είναι πιο νωρίς

Ωραίο το WoW αλλά δεν με συγκίνησε τόσο ώστε να ξέρω αν πάλιωσε ή όχι

Ενα καλό παιχνίδι δεν παλίωνει ποτέ ειναι σαν το κρασί οσο παλίωνει τόσο ωριμάζει και γίνεται καλύτερο:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΟΕW1999 [Σήμερα, στις 16:55]

Αμα είναι πρωταπριλία κάτι γίνεται τότε είναι σίγουρο οτι θα κυκλοφορήσει:upside::p :P

Βασικά 1 του απρίλη του 1998 κυκλοφόρησε το Starcraft και θέλουν να το συνδιάσουν με κάποιο τρόπο ... Επίσης ακούστηκε ο Νοέμβριος ... Οκτώμβριο GTA 4 , Νοέμβριο Starcraft 2 ε , τον δεκέμβριο θέλω ένα Larry Real Life Suckers!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σίγουρα θα πρέπει να σκεφτούν κάτι πραγματικά νεό για το gameplay, γιατί άμα είναι ένα απλό makeover του 98, θα είναι τραγικά απαρχαιωμένο πλέον...Μέχρι τότε προτιμώ να παίξω 40K.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Occultist

Πάντως σίγουρα θα πρέπει να σκεφτούν κάτι πραγματικά νεό για το gameplay, γιατί άμα είναι ένα απλό makeover του 98, θα είναι τραγικά απαρχαιωμένο πλέον...Μέχρι τότε προτιμώ να παίξω 40K.

Συμφωνω αν και το starcraft 1 θεωρειται απο τα πιο balanced rts games ...για αυτο και παραμενει δημοφιλης μεχρι και σημερα.

Παντως απο τα screenshots το game φαινεται πολυ καλο και προτιμω να ΜΗΝ εχει τα super γραφικα ΑΛΛΑ να παιζει αξιοπρεπεστατα σε σχετικα νεα μηχανηματα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.