Jump to content



Θελεις EAX και Vista? Πλερωσε κυριε!


ison

Recommended Posts

http://www.buy.soundblaster.com/_creativelabsstore/cgi-bin/pd.cgi?frompage=category&page=product_detail&fromcategory=Software&category=Software&pid=F2222X767VHL73GYR38

Τι να πω απλα Ε Λ Ε Ο Σ...10 δολλαρια κερ@τιατικα για κατι που θα ΟΦΕΙΛΕ να δωσει δωρεαν αν σεβεται το ονομα της. Ε ρε torrent που της χρειαζετε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας αγοράσει δηλαδή μια Audigy, πρέπει να πληρώσεις για να αποκτήσεις τα απαραίτητα, ώστε να δουλέψει πλήρως η κάρτα στα Vista.

Πρακτικά, εγώ αυτό το Alchemy το βλέπω σαν τμήμα του driver και οι drivers αποτελούν μέρος της υποστήριξης που δικαιούσαι μετά την αγορά ενός προϊόντος. Δηλαδή, πληρώνουμε κιόλας για να την υποστήριξή μας?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πραγματικά τους χρειάζεται torrent! Στην ουσία δεν είναι υποχρεωμένοι να το βγάλουν, αφού αυτές οι κάρτες δε γράφουν πουθενά ότι θα υποστηρίζουν Vista. Αλλά πρακτικά, όταν έχω δώσει 350 για να πάρω μια κάρτα, μη μου ζητάς 10 για να παίζει σωστά! Δηλαδή μας κάνει χάρη που μας κάνει "αναβάθμιση" με 10 αντί να πάρουμε X-Fi με πολλά περισσότερα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

Παιδιά, το Alchemy το χρειάζονται και οι X-Fi?

Απο οτι καταλαβα για κατοχους x fi ειναι δωρεαν το download (αλλα δεν βαζω το χερι στην φωτια γιατι το διαβασα λιγο γρηγορα)

Link to comment
Share on other sites

εχω Vista.

εχω X-Fi.

κατεβασα free απο το support της creative το Alchemy.........αμα δειτε την λιστα παιχνιδιων που λυνει το προβλημα θα βαλετε τα γελια......

τα περισσοτερα παιζουν κανονικα EAX και χωρις το alchemy.....και δεν το λεω μονο για μενα που εχω X-fi αλλα και γι αυτους με audigy.

δεν ξερω παντως.....πολυ μυστηρια κινηση που δεν μας εχει συνηθισει η εταιρια.

Link to comment
Share on other sites

Η Creative πάντα έτσι ήταν.

Αυτός είναι ο λόγος που την έχω κόψει ως εταιρία, όπως έγραψα και εδώ πριν από δύο χρόνια

Για την Creative ένα έχω να πω. Έχω κυριολεκτικά αγανακτίσει από την κοροιδία και την τιμολογιακή τους πολιτική.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [Σήμερα, στις 12:07]

Αυτό που βλέπω Βιξ είναι ότι εσύ πρέπει να είσαι πιό κολλημένος αντιVista παρά εμείς που τα αγοράσαμε...

δε νομιζω οτι θελει να πει κατι τετοιο ο Βιξ.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.