Jump to content



[UPDATE]ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΗΜΕΣ για 3DMARK06 & SPI 1M Scores του BARCELONA


Dagalidis

Recommended Posts

  • Replies 652
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 09:20]

........ x 2......... :p

Βρε ακόμη δε πάτησα το APPLY και μου απάντησες ? :D

Εχεις δεί από κοντά τα BENCH ? :p

Πρόσεξε γιατί μετά την παρουσίαση από την AMD σε βλέπω να BENCHάρεις με BARCELONA.... :clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 11:19]

Κάποια πουλάκια μου λένε ότι ένας Phenom @ 2ghz θα βγάζει περίπου 14-15 Sec.... Είναι καλό κάτι τέτοιο ?

4 μέρες ακόμη....:D

Ελπίζω να ΜΗΝ αναφέρεσαι σ'αυτό το "πουλάκι".......!.........που σου λένε.....γιατί κι εμείς διαβάζουμε XS...... :p:D

http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=2411989&postcount=504

Διάβασε τώρα τι γράφει το τυπάκι κάτω - κάτω....... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 09:44]

Ελπίζω να ΜΗΝ αναφέρεσαι σ'αυτό το "πουλάκι".......!.........που σου λένε.....γιατί κι εμείς διαβάζουμε XS...... :p:D

http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=2411989&postcount=504

Διάβασε τώρα τι γράφει το τυπάκι κάτω - κάτω....... ;)

Οχι βρε αυτά τα fake τα έχω δεί....

Αναφέρομαι σε άλλες πληροφορίες που ουσιαστικά είναι σα να επιβεβαιώνουν τον GARY που μιλάει για πτώση των Sec κατά 26 Sec από τα πρώτα steping..... :D

Γιατί μου φαίνονται ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ οι 4 μέρες ?

Αντε να τελειώνει ποιά αυτό το μαρτύριο γιατί έχω κάτι οικονομίες που περιμένουν το εμπόρευμα να φανεί...... :worship:

Link to comment
Share on other sites

Πο πο κούφια mhz και του core 2

Χάλασαν φαίνετε μέσα σε ένα χρόνο

Σαν πολύ γρήγορα δεν χαλάνε τα mhz των επεξεργαστών φαίνετε δεν τα φτιάχνουν όπως παλιά :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 11:50]

Οχι βρε αυτά τα fake τα έχω δεί....

Αναφέρομαι σε άλλες πληροφορίες που ουσιαστικά είναι σα να επιβεβαιώνουν τον GARY που μιλάει για πτώση των Sec κατά 26 Sec από τα πρώτα steping..... :D

Γιατί μου φαίνονται ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ οι 4 μέρες ?

Αντε να τελειώνει ποιά αυτό το μαρτύριο γιατί έχω κάτι οικονομίες που περιμένουν το εμπόρευμα να φανεί...... :worship:

Και τι θα κάνεις σε 4 μέρες ρε Νταγκ; Θα πάρεις τον φένομ να τον βάλεις σε ΑΜ2; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 11:39]

Και τι θα κάνεις σε 4 μέρες ρε Νταγκ; Θα πάρεις τον φένομ να τον βάλεις σε ΑΜ2; :hehe:

Εχω έτοιμο έναν ADAPTOR για 939 Socket.... :D

BTW επιτέλους Ο HIPRO5 εδήλωσε επιτέλους το κόλλημά του με την ΙΝΤΕΛ.....

I, on the other hand, am an "Intel guy".... :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 12:28]

Βρε Dag.......ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ......... :D

Αυτό είναι δηλωμένο ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ........και τώρα τελευταία - στη CEBIT - ΚΑΙ τηλεοπτικά....... :D:p

......ο κόσμος το 'χει τούμπανο κι εσύ κρυφό καμάρι...... :p:D

Η αλήθεια είναι ότι είμαι ΤΟΣΟ κολλημένος με την AMD που δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ με τα δικά σου ΙΝΤΕΛΟκολλήματα.... :p

Πάντως για την τιμή των όπλων μιας και το υπσχέθηκες, ετοιμάσου για AMD BENCHEs ....:D :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Η αλήθεια είναι ότι είμαι ΤΟΣΟ κολλημένος με την AMD που δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ με τα δικά σου ΙΝΤΕΛΟκολλήματα.... :p

Πάντως για την τιμή των όπλων μιας και το υπσχέθηκες, ετοιμάσου για AMD BENCHEs ....:D :worship:

μην βιαζεσαι................

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 11:46]

Εχω έτοιμο έναν ADAPTOR για 939 Socket.... :D

BTW επιτέλους Ο HIPRO5 εδήλωσε επιτέλους το κόλλημά του με την ΙΝΤΕΛ.....

I, on the other hand, am an "Intel guy".... :tomato:

Ελα τωρα Dag...Για αλλη μια φορα υπερβολικος οχι και κολλημενος με την INTELA ο HIPRO:P

Link to comment
Share on other sites

"If you look at floating point instructions, Barcelona is about 30 percent faster than Clovertown. However, if you look at integer instructions, Clovertown is about 30 percent faster than Barcelona," Dell said.

Michael Dell, chairman and CEO of Dell Inc.

http://www.eetimes.com/news/latest/showArticle.jhtml?articleID=201804214

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dem [Σήμερα, στις 20:28]

"If you look at floating point instructions, Barcelona is about 30 percent faster than Clovertown. However, if you look at integer instructions, Clovertown is about 30 percent faster than Barcelona," Dell said.

Michael Dell, chairman and CEO of Dell Inc.

http://www.eetimes.com/news/latest/showArticle.jhtml?articleID=201804214

γιατι εχω την εντυπωση οτι ακριβως το ιδιο συνεβαινε και επι εποχης των πρωτων AMD 64 σε συγκριση με τους northwood/prescott?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dem

"If you look at floating point instructions, Barcelona is about 30 percent faster than Clovertown. However, if you look at integer instructions, Clovertown is about 30 percent faster than Barcelona," Dell said.

Michael Dell, chairman and CEO of Dell Inc.

http://www.eetimes.com/news/latest/showArticle.jhtml?articleID=201804214

Εγώ πάντως κρατάω μία πισινή μέχρι να ακούσω και δηλώσεις άλλων στελεχών της Dell..... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Εγώ πάντως καλοκοιτάω την πισινή του spc γιατί ακούω ότι έχει ζουμερέψει τελεπτέως ... :p

εγω λεω ασε τα σαπια σου και πες τιποτε,γιατι ολο και κατι θα ξερεις :D:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.