Jump to content



Ομαδική Αγορά Monitor Calibration Tool


greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

λοιπον Reaper και naz με βρηκαν στις καλες μου και θα τους βαλω στη λιστα.μονο τον Raziel τελικα θα φαει ο γατουλης πιο πανω:p

το τελικο ποσο που αντιστοιχει στον καθενα ειναι 250/17=14.7ευρω

θα σας στειλω ενα ΠΜ μεσα στην ημερα για το λογαριασμο που θα μαζευτει η αξια του προιοντος.

τραπεζες πλεον απο Δευτερα το πρωι.εαν καποιος αδυνατει τη δευτερα να κανει την καταθεση να μου στειλει εγκαιρως ΠΜ.

θα κατεβω μια και καλη και γω κεντρο να παρω το ποσο και να παω να παραγγειλω το Calibration tool.

Υ.Γ.1.

αυτο δινει μια δυνατοτητα στον raziel μηπως και προλαβει εως κυριακη βραδυ να μπει κι αυτος στη λιστα.

Υ.Γ.2.περισσοτερες λεπτομερειες θα σας στειλω σε ΠΜ εντος της ημερας.

Link to comment
Share on other sites

η κυριακη περασε. σε λιγακι θα σας στειλω σε ΠΜ τα στοιχεια του λογαριασμου που θα συγκεντρωθει το ποσο.

το ποσο που αντιστοιχει στον καθενα μετα και την αργοπορια/απουσια του raziel ειναι 250ευρω δια 17 ατομα

δηλαδη 14.7 ευρω.

θα παρακαλεσω η καταθεση των χρηματων να γινει εως και την Τριτη 2 Οκτωβριου ωστε να παραγγειλω το calibration tool την τριτη το βραδυ.

ΠΟΛΥ προσοχη θελω στο να βαλετε ολοι για υπογραφη της καταθεσης το ονοματεπωνυμο σας ωστε να ξερω απο που προηλθαν τα χρηματα και να μην γινει καποιο λαθος και ψαχνομαστε γιατι δεν μαζευτηκε ολο το ποσο.

Ελέγξτε τα ΠΜ σας.......FLOOD:p

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεχθηκα αρκετα ΠΜ για παραταση της ημερομηνιας καταθεσης λογω του οτι οι περισσοτεροι δεν προλαβαινατε μεχρι σημερα.......η νεα ημερομηνια καταθεσης ειναι μεχρι την Παρασκευη 5 Οκτωβριου.:)

Link to comment
Share on other sites

παιδες η Παρασκευη περασε το ποσο ομως δεν μαζευτηκε.

πιο συγκεκριμενα 4 κακα παιδακια θα μου στερησουν την πληρωμη των γραμματιων

:p

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Ελα ντε...Περιμενει και ο εσπισι να πληρωθουν κατι γραμματια :hehe:

για επισπευστε λιγακι την καταθεση ωστε να παραγγειλω επιτελους το calibrat-ιρι (chic)

δεν το λεω τοσο για μενα οσο για τους υπολοιπους που ηταν τζεντλεμαν και φυσικα δεν ειναι ωραιο να τους καθυστερουμε:)

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ για την ολοκληρωση των καταθεσεων......παω να πληρωσω τις δοσεις μου:p

η παραγγελια του Calibration tool θα γινει σημερα.θα ενημερωσω για οτιδηποτε νεωτερο.:)

Link to comment
Share on other sites

ok man,

απλα ρυθμιζε το update engine σου σε κατι λιγοτερο απο "once a week", να ειμαστε ολοι up to date !

ετσι θα καταπολεμησεις τα trojan,worms και λοιπα spyware(ονοματα δε λεμε..) που φυτοζωουν και λυμαινονται το thread αυτο, με συκοφαντιες για το ακεραιο και ειλικρινες των προθεσεων σου ..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.