Jump to content



Ομαδική Αγορά Monitor Calibration Tool


greekfragma

Recommended Posts

το καλιμπρατιρι περιμενει στον Ταυρο καποιον νοτιο να περασει να παραλαβει να το μοιρασει και στους υπολοιπους.

εγω σκεφτομαι να περασει ο perp o gbak ή ο Ydinopoulos απο του LevelOne να σας δειξει και πως δουλευει και να καλιμπραρετε τα δικα σας αλλα και των apostolis22/alambi και οποιον αλλον ξεχναω που ειναι προς τα εκει μερη.

μετα μπορω να αναλαβω να μεταφερθει προς κεντρο Μαρουσι Πευκη Κηφισια ωστε να παρει σειρα deninho, Reaper hurin και naz

αφου καθαρισουμε και απο τα βορεια σειρα εχει το κρητικο team?

(ειναι και η ωρα περασμενη οποτε συγχωρεστε μου τυχον λαθη ή εαν ξεχναω καποιον)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 01:17]

αφου καθαρισουμε και απο τα βορεια σειρα εχει το κρητικο team?

(ειναι και η ωρα περασμενη οποτε συγχωρεστε μου τυχον λαθη ή εαν ξεχναω καποιον)

Και οταν με το καλό τελειώσουν οι σύντεκνοι, μιας και πέφτει κοντά, περνάει μια βόλτα απο καλαμάτα.

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 01:17]

εγω σκεφτομαι να περασει ο perp o gbak ή ο Ydinopoulos απο του LevelOne να σας δειξει και πως δουλευει και να καλιμπραρετε τα δικα σας αλλα και των apostolis22/alambi και οποιον αλλον ξεχναω που ειναι προς τα εκει μερη.

μετα μπορω να αναλαβω να μεταφερθει προς κεντρο Μαρουσι Πευκη Κηφισια ωστε να παρει σειρα deninho, Reaper hurin και naz

αφου καθαρισουμε και απο τα βορεια σειρα εχει το κρητικο team?

(ειναι και η ωρα περασμενη οποτε συγχωρεστε μου τυχον λαθη ή εαν ξεχναω καποιον)

Όσοι καλιμπράρατε δεν κάνετε ένα μινι howto για να μην στέλνετε αντιπροσώπους

Link to comment
Share on other sites

ο οδηγος θα ανεβει εντος των επομενων 1-2 ημερων καθως μαλλον θα ξανακαλιμπραρω και γω.

ο LevelOne ανεφερε οτι ο σενσορας ειναι ο ιδιος και υπαρχουν πολυ καλυτερα προγραμματα απο αυτο που ειχε μεσα το cd που χρησιμοποιουν αλλες εταιριες.

μολις το ξαναπαρω στα χερια μου θα σας στησω και ενα μινι οδηγο με το πιο advanced απο αυτα ωστε να εκμεταλλευτουμε στο επακρο τις δυνατοτητες του.:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες έτσι ειναι, το νέο προγραμματάκι που όπως είπα ΘΑ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ το καλιμπριτζιδι είναι ολα τα λ7!

i13-1.jpg

Εχω καλιμπράρει τις 2 οθονίτσες μου, την τελεόρασις και λεω να καλιμπράρω και το κινητό :hehe:

Λοιπόν, όποιος αποφασίσει να αναλάβει το δύσκολο έργο να έρθει να παραλάβει απο εμένα μου στέλνει ενα ΠΜ να του στείλω τηλ για συνεννόηση.

Υπάρχει και η δυνατότητα demonstration, 1,87e/15" CaliTel Inc. συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ και τέλη για σουβλάκια 89%.

Link to comment
Share on other sites

Μητσο, ηρθε καθολου η Regza, που γκρινιαζες? Το DVE παντως δεν το γλιτωνεις...

Το καλυτερο προγραμματακι που ξερω ειναι το Colorfacts, αλλα δεν το εχω βρει πουθενα, και η τιμη του ειναι λιγο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spresv [Σήμερα, στις 10:11]

Μητσο, ηρθε καθολου η Regza, που γκρινιαζες? Το DVE παντως δεν το γλιτωνεις...

Το καλυτερο προγραμματακι που ξερω ειναι το Colorfacts, αλλα δεν το εχω βρει πουθενα, και η τιμη του ειναι λιγο...

ΕΣΥ δεν το γλυτώνεις το DVE.. :hehe:

Πλάκα πλάκα, ήρθε λίγο αλλα πιστεύω πως έχει ακόμα δρόμο...

Link to comment
Share on other sites

17 ατομα ειμαστε ολα και ολα,ακομα να τελειωσουμε με τους Αθηναιους...???:tomato:

αντε να παιρνουμε σειρα και στην Πατρα τα " αποΜινάρια "...

παμε παιδια καλιμπραρουμε δεν καθομαστε !!! move it move it !! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.