Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Ρε παιδιά με καλή διάθεση θέλω να ρωτησω κάτι.... γιατι δεν ανεβάζουμε απλά τα 5-10-20 links που έχουν φωτος απο dreams cars και από όπου ολοι προμηθευομαστε τις φώτος που ανεβάζουμε παρα ποστάρουμε αλλεπάλληλες φώτος χωρίς καν σχόλια περι τιμης, ιπποδύναμης, επιδόσεων κτλ κτλ.... είπα dreamcars και οχι super cars για το αυτονόητο... :p

ΟΚ κ@υλα ειναι...ευχαριστώ πολύ...αλλα το θέμα ειναι ποιος θα ποστάρει το πιο ωραίο? γιατι σχόλια περι αγοράς δεν περιμένω να ακούσω βέβαια...να τα δουμε στους ελληνικους δρόμους λίγο απίθανο για τα περισσότερα, να τα οδηγήσουμε ακόμα πιο σπάνιο... so?

Και για μην ακουσω ειρωνικά σχόλια... ας ποστάρω ενα ακόμα super/dream car... πάντως σορρυ αν χαλάω το keep dreaming mode αλλα πάντα ηθελα να το ρωτήσω.... :flower: :flower: :flower:

SSC Ultimate Aero TT

2006128818903151534_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

2007 Ferrari F430 "TuNero" (Novitec)

Configuration: Mid Engine/RWD

Engine: Twin-Supercharged V8

Displacement: 4308 cc

Horsepower: 707 bhp @ 8350 rpm

Torque: 525 lb-ft @ 6300 rpm

Max RPM: 8500 rpm

Transmission: 6-Speed F1

38686.jpg

38690.jpg

38689.jpg

38685.jpg

More photos: http://www.fast-autos.net/archive/3024/

Πιο αλήτικη F430 δεν έχω δει... :drool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat [Σήμερα, στις 14:39]

Πιο αλήτικη F430 δεν έχω δει... :drool:

exactly....

Αρχική απάντηση από spresv [Σήμερα, στις 14:41]

^^ This is one hot car...

Top Gear

Fifth Gear

Για δες τι λεει ο κυριος Clarkson...

Καλα είδα τα βιντεάκια έχωντας μόλις μπει σπίτι κάνωντας την διαδρομη Βενιζέλος - Μοσχάτο σε κάτι παραπάνω απο 1 ώρα, 1η-νεκρά :blink: ...

πιστευω πιάνετε την αίσθηση και τις φαντασίωσεις μου όσο τα έβλεπα .... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:hehe:

Δεν ξερω ποια ειναι η δικη σας γνωμη, αλλα εμενα το Caparo δεν μου αρεσει καθολου. Αισχρο αισθητικα (νταξ, υποκειμενικο), εξοργιστικα γρηγορο και στριβει υπο... προϋποθεσεις... Μαgλιστα...

Καλυτερα κανενα Atom που ειναι και 200Κ φτηνοτερο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει φταίει το γεγονος γιατι εδώ που τα λέμε δεν μπορεις να ταυτιστεις με ένα τέτοιο σχεδιασμο στην καθημερινη σου πραγματικότητα... μονο σε πίστα ουσιαστικά μπορεις να το οδηγήσεις, διαφορετικά σε οποιοδήποτε άλλο οδόστρωμα έχεις φύγει αέρα.... τουλάχιστον εγω έτσι το προσέγγισα γιατι και εμένα απλά με εντυπωσίασε, δεν κόλλησα που λέμε...

Αυτοι νόμίζαν οτι επειδη εβαλαν φώτα, φλας.... εκαναν και ενα μοντέλο F1 for commercial use! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.