Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε?


Borg

Recommended Posts

  • Replies 1,8k
  • Created
  • Last Reply
Μέχρι στιγμής πάντως ομολογώ πως το πάνε αρκετά καλά. Σκέψου πως και το Two and a Half Men χωρίς κάποιο απώτερο "στόχο" έχει κρατήσει τόσες σεζόν χωρίς να έχει πέσει.

Διαφωνω σφοδρα για το 2.5. Αφ' ενος ειχε χωρο για ιστοριες με καποια καποια συνεχεια (με την chelsea πχ), και αφ' ετερου θεωρω πως σαφεστατα και ειχε πεσει, με χειροτερη την 8η season που ηταν downright unwatchable.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2661]spresv[/MENTION] Νομίζω πως και χωρίς να έχει κάποιο απώτερο "στόχο" (αν και συμφωνώ μαζί σου ότι θα ήταν ωραίο άμα είχε), μπορεί να πάει για τις σεζόν που έχει ανανεωθεί, δηλαδή μέχρι 8η.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά όσοι είναι πίσω απ'το TBBT φαίνεται ότι είναι "nerds" ,γενικά ότι ξέρουν!!

Χαίρομαι που καταλαβαίνω τη σειρά,ενώ η μάνα μου όχι.

Ας μην καταλάβει ποτέ,εγώ χαίρομαι!

Ξέρετε γιατί!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Γενικά όσοι είναι πίσω απ'το TBBT φαίνεται ότι είναι "nerds" ,γενικά ότι ξέρουν!!

Χαίρομαι που καταλαβαίνω τη σειρά,ενώ η μάνα μου όχι.

Ας μην καταλάβει ποτέ,εγώ χαίρομαι!

Ξέρετε γιατί!!! :p

Ο ιδιος τυπος που φτιαξε τα Two And A Half Men & Mike & Molly το γραφει (μαζι με αλλον ενα που ειναι οντως nerd.)

Ειναι Εβραικης καταγωγης, φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι γρήγορος ,το άλλαξα το πόστ με κάτι που συνήθως Εβραίοι το πλασάρουν και ξέχασα ότι το είχα δει και στη σειρά αυτή.

Κατά γενική ομολογία όμως δεν περνάει ύποπτα μηνύματα στα επεισόδια η σειρά,απλώς αυτό μόνο.

Αν έχουν καλό χιούμορ σαν λαός δεν το γνωρίζω,ίσως ισχύει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Κάτι είχα πάρει πρέφα.

Στο εισαγωγικό της σειράς αν παρατηρήσετε εκέι που λεει "...we built the pyramids..." το βίντεο κυλάει πιο αργά στο σύμβολο αυτό.

Eye.jpg

Q43qq.png

Είσαι γρήγορος ,το άλλαξα το πόστ με κάτι που συνήθως Εβραίοι το πλασάρουν και ξέχασα ότι το είχα δει και στη σειρά αυτή.

Κατά γενική ομολογία όμως δεν περνάει ύποπτα μηνύματα στα επεισόδια η σειρά,απλώς αυτό μόνο.

Αν έχουν καλό χιούμορ σαν λαός δεν το γνωρίζω,ίσως ισχύει. ;)

Παντα περναει μηνυματα απλα ειναι πολυ πολυ δυσκολο να τα εντοπισεις.

Επισης σχεδον παντοτε Εβραιος ηθοποιος υποδυεται τον Εβραιο.

Α ναι λιστα ευκαιρη με 236 καταχωρησεις.

Category:Jewish comedians - Wikipedia, the free encyclopedia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.