Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Αχχχχχ.... Την έχω βάλει στο μάτι εδώ και πολύ καιρό αλλά αν κρίνω από το πως συμπεριφέρεται το γατάκι μου σε αυτή που έχω τώρα θεωρώ ότι είναι κρίμα να πάρω καινούρια... :whistle2::whistle2::whistle2:

Link to comment
Share on other sites

^^Photoshop :p

Εννοείται πως πλακίζω ε; :)

Βασανίστηκες φαντάζομαι για να εξαφανιστούν όλα αν και βλέπω η γραφειάρα βοηθάει πολύ!

Θα το πω άλλη μια φορα, θέλω γραφείο ΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓωνία....

Έγινε επεξεργασία από zampONakiaskiou
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα edifier είναι έρωτας, πως παν από θέμα απόδοσης;

Έχω και τα logitech g51 που είναι 5.1 και υποτίθεται καλύτερα. Τα edifier μακράν καλύτερα.

Αν είχαν και control με καλώδιο θα τα έδινα τα g51 και θα κράταγα μόνο τα edifier στο κύριο. Έτσι και αλλιώς 5.1 δεν χρεισιμοποιώ ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Λατρεύω γραφείο γωνία αλλά δεν αντέχω να έχω το γραφείο "πρόσωπο" με τον τοίχο, με κουράζει απίστευτα το να έχω συνέχεια μαζεμένα τα πόδια μου και να μην μπορώ να τα απλώσω...

Γι' αυτό τον λόγο έχω καταλήξει σε κανονικό γραφείο με πλάτη τον τοίχο όπου αυτό βέβαια από θέμα εργονομίας χώρου δεν είναι ότι καλύτερο μιας και κλείνει πολύ το δωμάτιο αλλά δεν υπήρχε άλλη επιλογή... :upside:

Link to comment
Share on other sites

Λατρεύω γραφείο γωνία αλλά δεν αντέχω να έχω το γραφείο "πρόσωπο" με τον τοίχο, με κουράζει απίστευτα το να έχω συνέχεια μαζεμένα τα πόδια μου και να μην μπορώ να τα απλώσω...

Γι' αυτό τον λόγο έχω καταλήξει σε κανονικό γραφείο με πλάτη τον τοίχο όπου αυτό βέβαια από θέμα εργονομίας χώρου δεν είναι ότι καλύτερο μιας και κλείνει πολύ το δωμάτιο αλλά δεν υπήρχε άλλη επιλογή... :upside:

Έτσι και αλλιώς έχει ξύλο για τα πόδια για να δένει ποιο σωστά το γραφείο που περιορίζει τα πόδια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρομαι αποκλειστικά για το συγκεκριμένο γραφείο... Σχολιάζω την γενικότερη περίπτωση να βάλω γραφείο που να ακουμπάει στον τοίχο...

Παρ' όλα αυτά σωστή η παρατήρηση για το ξύλο που "δένει" καλύτερα το γραφείο αλλά υπάρχουν και γραφεία που δεν φτάνει χαμηλά και αφήνουν μπόλικο χώρο να απλώσεις τα πόδια όταν πιαστούν μετά από πολύωρη ενασχόληση παίζοντας... :-O

Link to comment
Share on other sites

'Όταν τις παραλάβετε περιμένουμε σχόλια :big_boss:

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ .....

Απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ σε όλα !!!

Ούτε κεντραρισμένες τις τρύπες για την συναρμολόγηση της πλάτης με τα χερούλια τα οποία αποτελούν και στήριξή της δεν έχει .... Για να την συναρμολογήσεις θα φας κανένα σπείρωμα στην προσπάθεια να βιδώσει ...

Κάποιος ανέφερε πως είναι μεταλλική .... Αν δείτε πουθενά μέταλλο να το πείτε και σε εμένα ....

Τα πλαστικά είναι βαμμένα πρόχειρα με μια μπογιά λάκας για να φαίνεται και καλά μουράτη ...

Τα μισά πλαστικά έχουν δαχτυλιές επάνω, άλλα είναι γδαρμένα και άλλα απλά φαίνονται της πλάκας .

Η δερματίνη μέτρια προς το κακό ...

Η επένδυση του καθίσματος ελλειπής ...

Απλά της πλάκας . Ηθελα να ήξερα σε ΠΑΛΟΥΚΙ καθόταν πριν αυτός που την πρότεινε ????

Κλαίω τα 100€ που έδωσα ...είδη ...

Έγινε επεξεργασία από adpanos
Link to comment
Share on other sites

@adpanos Αν αναφέρεσαι σε μένα πρώτα απ' όλα πρόσεχε πολύ πως μιλάς.

Το σε παλούκι καθόταν σαν σχόλιο είναι απλά απαράδεκτο! Απλά είπα την προσωπική μου άποψη όπως κι εσύ τη δική σου.

Εμένα μου φαίνεται πολύ καλή η καρέκλα για τα λεφτά της και τα προβλήματα που αναφέρεις εσύ παραπάνω εγώ δε τα διαπίστωσα στην δική μου (δαχτυλιές, γδαρσίματα κτλ.)

Αν θεωρείς την καρέκλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ πάρε άλλη, δε μπορείς να κάνεις κάτι άλλο εκτός και αν βρεις και τη πουλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ την άποψη μου μιας και παρέλαβα προχθές την ίδια, την συναρμολόγησα μόνος μου χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία είναι άνετη και όμορφη, ο μόνος φόβος που έχω είναι αν θα ζήσει αρκετά γιατί όντος τα χερούλια είναι ένα είδος πλαστικού και αυτά δένουν την καρέκλα και η ποιότητα του ‘’δέρματος’’ δεν με εντυπωσίασε ίσως χαλάσει και αυτό εύκολα, ας ελπίσουμε όχι.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή σε αυτές τις τύπου καρέκλες με την μεταλική βάση που κάνει την καρέκλα πίσω.

Λόγο βαρούς ίσως ή και εγώ δεν ξέρω τι είχα μια παρόμοια η οποία βάση ξάπλωσε, ξάπλωσε έσπασε (δεν θυμάμαι αν έκανα σεξ ποτέ σε αυτήν την καρέκλα ρε γαμώτι και την χάλασα).

Καρέκλα με σπασμένη βάση = πέταμα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.