Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Ητοι μεν πρώτιστα χαος γενετο...........διαβάζω καλα λογια γι'αυτα τα creative ηχεια,βγαζουν ικανοποιητικο μπάσο?

Προφανώς και όχι με μονάδες τέτοιας διαμέτρου, για αυτό έχουν και υπογούφερ.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και όχι με μονάδες τέτοιας διαμέτρου, για αυτό έχουν και υπογούφερ.

τα συγκεκριμενα δεν εχουν subwoofer.

οχι δε βγαζουν μπασο.Φωναζουν αρκετα δυνατα για το μεγεθος τους , αλλα υστερουν στις χαμηλες.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έχει ανέβει εδώ και καιρό κ ίσως φεύγει.. Έχω κάνει και τραπεζάκι για το σαλόνι..! Το θέμα είναι πως πολύ οικονομικά έχεις έπιπλα!! Υπήρχαν έπιπλα στην θέση των παλετων, Άλλα τις προτιμώ.. Και κρεβάτι θα ήθελα να κάνω!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

[/παντόφλα mode on]Ειλικρινά τώρα τι νόημα έχουν;!! :p Άσε που δεν έχω χρόνο ούτε για να τα παρακολουθήσω πλέον.. [/παντόφλα mode off]

Γουστάρω πολύ πλέον τα λαπτοπάκια εφόσον δεν βγάζουν προβλήματα!! (Και είναι τίγκα στα δυνατά specs!) Θέλω να βάλω μια ΜΕΓΑΛΗ οθόνη στον τοίχο και 2 designατα-καλά ηχειάκια και θα είμαι κομπλέ. 

Το γραφείο είναι δικής μου κατασκευής και το τζάμι επίτηδες κοντό γιατί θα κάνω κι'αλλη κατασκευή!!(Μπομπ!)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mόλις κάνεις και την κατασκευή στην πλάτη τράβα δυο σημάδια στο τζάμι και πήγαινε στον τζαμά να σου κόψει τις γωνίες.

Είναι μια καλή αιτία όπως εξέχουν για να γίνει όλο τα γυαλί κομμάτια :(

 

Kατά τα άλλα μια χαρά είναι και τα έπιπλα από παλέτες και αν ψάξεις και στο net θα βρεις πολλές ιδέες ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν το ξέρουν οι υπολογιστές συχνάζουν εδώ και χρόνια σε σαλόνια πλάι σε 42 άρες τηλεοράσεις (καμιά φορά και σε 2 32άρες όπως ο δικός μου) με ένα σετ ποντικόπληκτρα στο χερούλι του καναπέ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.