Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Να' στε καλά παιδιά. Δε μπορώ πολλά πολλά, με αποσυντονίζουν και είμαι μινιμαλιστικός τύπος. Από το R4 κανένα παράπονο͘  στιβαρό, ήσυχο και όμορφο.

Έγινε επεξεργασία από Johnny6RED
Link to comment
Share on other sites

Ότι είπε ο από πάνω είναι βολβός (σαν πατάτα), το μόνο κακό είναι ότι μάλλον θα πεθάνει αφού περάσει το άνθισμα, δεν νομίζω να επιβιώσει δεύτερο χρόνο χωρίς χώμα, από αρωματικά φυτά τα σπάει και η γαρδένια αλλά θέλει χώμα, έχει υπόψη ότι είναι ένα μόνο και γεμίζει ένα χώρο περίπου 40τμ-50τμ με την διακριτική μυρωδιά του και προσωπικά την βρίσκω πολύ πιο ωραία από τα automatic air wick που γίνετε ο χώρος αποπνικτικός.

 

Επίσης μην ξεχνάτε την σωστή προφορά ζουμπούλι :p

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει γαρδένια, αλλά είναι πολύ ευαίσθητη για τα γούστα μου. Αν αλλάξω τον τρόπο που αναπνέω στο δωμάτιο, χαλιέται. Την άλλαξα πλευρά από αριστερά από την οθόνη, στα δεξιά, και πέθανε από τα νεύρα της. Αλλά το άρωμά της είναι απίστευτο για χώρο εργασίας. Και σου λέει και καλημέρα κάθε πρωί. Αλλά...

Link to comment
Share on other sites

ασχετος εδω, αλλα μου αρεσει η προσεγγιση..

τί κλιμα θελουν αυτα τα δυο? Ειναι καποιο που το ευνοοει το ζεστο/υγρο κλιμα?

 

Τα ζουμπούλια θέλουν φως αλλά νομίζω όχι ήλιο, εμένα δεν το βλέπει ήλιος και μέτριο πότισμα αν είναι σε χώμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ναι απολύτως κανένα θέμα δε προέκυψε. Είναι και αρκετά αθόρυβο προς έκπληξη μου και γενικά εάν σε βολεύει το φλατ πλήκτρο, είσαι κομπλέ. Πάντως οκ,δε διεκδικεί και δάφνες ποιότητας η κατασκευή του αλλά με ~30€ δε ξέρω εάν παίρνεις και πολλά καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...έχω γραφείο αλλά είναι κάτι πολύ απλό με ένα laptop πάνω του... τίποτα συγκλονιστικό!

Το σημαντικό είναι ότι συνδέομαι με "Remote Desktop Connection (.rdp)" και στα "υπόλοιπα" αστεράκια που δεν είναι κοντά στο γραφείο... δλδ. και το bare bone στο σαλόνι αλλά καί στον server πού σας έχω ήδη ανεβάσει σε εικόνες...

Άσε που άμα ανεβάσω φωτό πρέπει να καθαρίζω το γραφείο για μία ώρα τουλάχιστον... Όλοι οι φίλοι που ανέβασαν φωτό τα έχουν τακτοποιημένα και συμαζεμένα...

Πάντως το γραφείο "3d Artist" είναι το αγαπημένο μου μέχρι στιγμής.  :)

Έγινε επεξεργασία από Spyros Mil
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.