Jump to content



Κουρευτική μηχανή για γένια


fusion

Recommended Posts

να αρχίσω να φοράω συνέχεια καπελάκι δηλαδή? :p

Γιατι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ οι φυσικοι που εχω συναντησει να ειναι φαλακροι απο νεαροι (σχετικα παντα) ηλικια ;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Μετα απο ακυρωση παραγγελίας μου απο την Pixmania και αφου πηρα τα λεφτα μου μετα απο 1 μηνα και κατι περιπου αποφάσισα να παρω απο το 123market στην Θεσσαλονικη την :

http://www.123market.gr/product_info.php?cPath=66_382_428&products_id=9085

Ειμαι απολυτα ικανοποιημενος ελαβα 4 emails μεχρι την παραλαβη της και την ειχα απο ξυρισμα σε ξυρισμα ... δηλαδη σε 3 ημερες ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω και εγω μια του κιλου εδω και κατι χρονια, και ΟΚ την κανει τη δουλεια της αλλα οχι αυτο που θελω, οποτε για 2 χρονια το ειχα γυρισει σε ξυραφακι παλι. Τωρα την ξεθαψα και την ξαναχρησιμοποιω, αλλα θα ηθελα κατι καλυτερο.

Θελω μια μηχανη να τα παιρνει αρκετα αλλα οχι τελειως, οπως γινονται ας πουμε αν τα παρεις τελειως με ξυραφακι και περασουν 2-3 μερες. Με αυτην που εχω τωρα, που ειναι γενικων χρησεων, ακομα και στην πιο μικρη σκαλα δε τα παιρνει αρκετα και πρεπει να ασχοληθω πολλη ωρα για να πετυχω κατι κοντα σε αυτο που θελω, οποτε βαριεμαι...

Εχετε καμια προταση για τετοιο αρκετα κοντο ξυρισμα?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Ξεθαμα :happy:

Εχει κανένας σας εμπειρία με κάποια philips ξυριστική 3ων κεφαλών??

Θα ήθελα να ξυρίζομαι καθε εβδομάδα αλλα βαριεμαι να βάζω αφρούς και τα σχετικά :red:

Ναι, μακρια ακομα κλαιω τα 100Ε μου που εδωσα πριν 3-4 χρονια, τα ιδια και ενα φιλαρακι. Χειροτερη απο ξυραφακι IMO.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

αρχικά είχα την Braun Cruzer 3 για ξύρισμα και trimmer....για τα λεφτά της άψογη αλλά ήθελα κάτι καλύτερο ακόμα.......είπα λοιπόν να τα χώσω και να πάρω το παρακάτω τούμπανο το οποίο βέβαια δεν είναι trimmer...αλλά καθαρά ξυριστική

Braun-Series-3-390cc-3.jpg

http://www.braun.com/uk/male-grooming/series-shavers/series-3.html

απλά δεν έχω μετανιώσει λεπτό τα λεφτά... παιδιά μιλάμε το ξύρισμα που κάνει δεν υπάρχει....ερεθισμοί 0.:neo:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
αρχικά είχα την Braun Cruzer 3 για ξύρισμα και trimmer....για τα λεφτά της άψογη αλλά ήθελα κάτι καλύτερο ακόμα.......είπα λοιπόν να τα χώσω και να πάρω το παρακάτω τούμπανο το οποίο βέβαια δεν είναι trimmer...αλλά καθαρά ξυριστική

Braun-Series-3-390cc-3.jpg

http://www.braun.com/uk/male-grooming/series-shavers/series-3.html

απλά δεν έχω μετανιώσει λεπτό τα λεφτά... παιδιά μιλάμε το ξύρισμα που κάνει δεν υπάρχει....ερεθισμοί 0.:neo:

ποσο?

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.