Jump to content



Ποιο ηλεκτρονικο καταστημα....προτιματε ???


MOS

Ποιο ηλεκτρονικο καταστημα....προτιματε ???  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ψηφλιζω e-shop γιατί δεν έχω κανένα παράπονο απο τη εξυπηρέτιση που προσφαίρουν...

Επίσης όσες φορές έχει χρειαστεί να επιστραφεί κάποιο προϊόν υπάρχει άμεση απόκριση.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

To e-shop καλύτερο ηλεκτρονικό.

Το πλαίσιο καλύτερο σαν σύνολο.

Η καλύτερη λύση απο κανένα ηλεκτρονικά, τώρα που άνοιξε και το καινούριο πλαίσιο στην Ευκαρπία που είναι και 5 λεπτά πας το παίρνεις μόνος, το βλέπεις κιόλας και όλα τζετ...

Όχι γουρούνι στο σακί :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

το καλυτερο ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ καταστημα ειναι το eshop. εχει tracking σε ειδοποιουν οταν φτασει , υπαρχει μια οργανωση. το πλαισιο ειναι buy & forget.

Σε εμένα πάντως η σελίδα του tracking σε όλες τις παραγγελίες μου που έχω κάνει τελευταίο χρόνο ενημερώθηκε μετα απο 1 βδομαδα+ απο τη στιγμή που είχα το προιον στα χέρια μου. Δε ξέρω για σας αλλα εγω δεν καταλαβαίνω τη χρησιμότητα τετοιου tracking. Απο τα καλύτερα χαρακτηριστικά του eshop για μένα είναι η εκπτωση φπα που μου δινει (νησί) την οποια δεν την αναγνωρίζουν άλλα καταστήματα

Γενικά προτιμώ το Πλαίσιο σαν σύνολο και μου τα φέρνουν και δωρεάν στη πόρτα μου για αγορές άνω των 40

Link to comment
Share on other sites

e-shop

αν και εχει χαλασει τελευταια

το μουλτιραμα ειναι τραγικο

οπως και το πλαισιο...κλεφτες

ειναι πολυ γυφτια αυτο που εχουν κανει και εχουν διαφορετικες τιμες στο μαγαζι και online.

Link to comment
Share on other sites

Πλαισιο και απο εμενα.

Αν και προτημω συνηθως να κανω τον Βεγγο για να παω να παρω κατι. Εχω κανει ηλεκτρονικες αγορες και απο Πλαισιο και απο e-shop, αλλα και απο Multirama. Την καλυτερη εντυπωση μεχρι στιγμης μου την εχει αφησει το Πλαισιο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kostas007 [Χθες, στις 23:46]

το πλαισιο...κλεφτες

ειναι πολυ γυφτια αυτο που εχουν κανει και εχουν διαφορετικες τιμες στο μαγαζι και online.

Και εμένα μου τη σπάει αυτή η μ@λ@κ!%$ που κάνουν...

Link to comment
Share on other sites

Με ξενερώνει αφάνταστα το πλαίσιο που έχει άλλη τιμή για το κατάστημα και για online αγορές την τιμή του e-shop...

E-shop πάντα για ηλεκτρονικές αγορές (και μέχρι τώρα στο rma δεν είχα ποτέ πρόβλημα).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.