Jump to content




patrik

Recommended Posts

http://www.gamespot.com/pc/action/assassinscreed/news.html?sid=6185666&om_act=convert&om_clk=newlyadded&tag=newlyadded;title;1

edit: κ πιο συγκεκριμενα "Ubisoft announced the PC version will be released on March 28, 2008"

Αλλα το θεμα ειναι κ τι ζηταει οποτε

http://kotaku.com/347797/assassins-creed-pc-specs-your-pc-will-weep-like-a-scolded-child

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

'ντάξ. Αν με το παιχνίδι κάνουν δώρο και ένα High-End Pc με προδιαγραφές της NASA, ίσως το γευτώ. Να σκάσω 3500 ευρώ για να το παίξω, ε δε παίζει. Μ'αρέσει που το περίμενα κιόλας. Τι έχουν πάθει και βγάζουν παιχνίδια του 2015, το 2008;

Έτσι μου 'ρχεται να ξανά γυρίσω στο Shinobi.

Link to comment
Share on other sites

αυτο το xbox βρε παιδια που το ειδα να παιζει το παιχνιδι στο πλαισιο , πρεπει να ειναι "υπερ-pc" απο κατω...:TD: .

για αλλη μια φορα το εκαναν το θαυμα τους σε μεταφορα παιχνιδιου σε pc..

Link to comment
Share on other sites

Tι μας λες,το βγαζουν μονο σε DX10.Να πανε να πνιγουν.Το περιμενα να βγει αλλα δεν θα κανει κουμαντο ενα παιχνιδι το λειτουργικο που θα εχει το PC μου.

Οσο για τις απαιτησεις,ευχομαι καποιες εταιριες να βγαζουν καλογραμμενα παιχνιδια για PC και να κανουν χρυσες πωλησεις,μπας και βαλουν μυαλο οι υπολοιπες που ζητανε υπερυπολογιστη για τα κακογραμμενα παιχνιδια τους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MADKiller7

Tι μας λες,το βγαζουν μονο σε DX10.Να πανε να πνιγουν.

MINIMUM REQUIREMENTS

Assassin's Creed

Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+

RAM: 2 GB

Video Card: 256 MB DirectX 10.0-compliant video card or DirectX 9.0-compliant card with Shader Model 3.0 or higher

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από racer

Εμένα γιατί μου μοιάζουν κανονικές οι απαιτήσεις? Μόνο τα 3GB θεωρώ υπερβολή..

+1 μονο που λογικα θα πρεπει να ανεβασω και την καρτα για να παιξει καλα.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Στο μηχάνημα της υπογραφής full όλα στα 1680χ1050 και δεν έχει κανένα πρόβλημα, δεν μέτρησα fps αλλά έπαιζε μια χαρά.

Για το παιχνίδι τώρα: Απλά τα σπάει! Πρωτότυπο, με ωραίες ιδέες και οπτικές. Λίγο περίεργο χειρισμό αλλά συνηθίζεται. Και αρκετά καλά γραφικά.

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα,καλο αυτο..

κοτζαμ admin και να μην εχεις ενα fraps ομως..γρηγορα fraps και δωσε fps στο λαο!:p

απλα,δεν εχουν ολοι την ιδια αποψη πανω στο αν παιζει κατι μια χαρα με 30 fps ή με 60,οποτε ενα νουμερακι θα βοηθουσε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Στο μηχάνημα της υπογραφής full όλα στα 1680χ1050 και δεν έχει κανένα πρόβλημα, δεν μέτρησα fps αλλά έπαιζε μια χαρά.

Για το παιχνίδι τώρα: Απλά τα σπάει! Πρωτότυπο, με ωραίες ιδέες και οπτικές. Λίγο περίεργο χειρισμό αλλά συνηθίζεται. Και αρκετά καλά γραφικά.

assassin's creed σε pc??? βγήκε;

Link to comment
Share on other sites

Ελεϊνή η τακτική που ακολουθούν οι εταιρίες.Ντροπή τους.Καλά τι νομίζουν?Ότι είμαστε ζώα και θα πάμε να σκάσουμε 2000+ για ένα ακόμα Pc που θα σηκώνει ένα game?

Αηδία κατάντησε.Γι'αυτί (επι)στροφή στην ποιότητα

Παίξτε όλοι tetris με recomender απαιτήσεις τις μπαταρίες.ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από crio

Ελεϊνή η τακτική που ακολουθούν οι εταιρίες.Ντροπή τους.Καλά τι νομίζουν?Ότι είμαστε ζώα και θα πάμε να σκάσουμε 2000+ για ένα ακόμα Pc που θα σηκώνει ένα game?

Αηδία κατάντησε.Γι'αυτί (επι)στροφή στην ποιότητα

Παίξτε όλοι tetris με recomender απαιτήσεις τις μπαταρίες.ΧΑΧΑΧΑΧΑ

φιλε μου,εισαι λιγο υπερβολικος..εδω ο ανθρωπος το δοκιμασε και λεει παιζει με μια 8800GTS 320ΜΒ(καρτα που ειναι 2 ετων..) τι αλλο θες?

εξαλλου,δεν χρειαζεται καθε φορα που βγαινει ενα game να κραζουμε τις εταιριες..εγω και εσυ σαν αγοραστες οριζουμε την αγορα και οχι αυτες..αν καθε φορα παμε κ αγοραζουμε οτι βγαινει,καλα να παθουμε..δεν μας φταινε οι εταιριες.οποτε,αν δεν μπορουμε με το υπαρχον συστημα, στο χερι μας ειναι,να κανουμε υπομονη και να παιξουμε ..του χρονου το assasin's creed...

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα fraps: 37fps σε λίγο κόσμο, 20 με 25fps σε μάχη με πολύ κόσμο. Μπορεί να φαίνονται μικρά τα νούμερα αλλά είναι το ίδιο playable με το Crysis στα ίδια fps. Και να υπενθυμίσω ότι είναι ΟΛΑ full στα 1680χ1050.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.