Jump to content




patrik

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply
τελικα οντως πολυ καλο το assassins. Απλα δυστυχως κατεβασα τη ρωσσικη εκδοση :tomato: οποτε θα ηθελα λιγακι βοηθεια

στο σημειο στο screenshot τι κανω????? τον βαραω, πηδαω πανω του , τον κανω target (κ με το tab κ με το f) κ τπτ.

Κάθεσαι στο παγκάκι απέναντι, τον lockareis με f και ακούς.

Χρησιμοποιεί 2 πυρήνες και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επιτέλους το έβαλα και εγώ..

1680x1050, όλα τέρμα στο μηχάνημα της υπογραφής και τρέχει πολύ καλά. FPS δεν μέτρησα, αλλά δεν έχω κανένα κόλλημα.

Τα έβαλα όμως όλα σε default, γιατί με overclocked cpu/gpu μου πέταγε μπλε οθόνες και κράσαρε.. Τώρα δεν κάνει τίποτα.

Έχω κολλήσει και εγώ στην Ιερουσαλήμ, δε μπορώ να πάω.. :(. Έχει βγει ένα "κολπάκι" όμως, το οποίο αποτελείται από 10 parts..:baby:

Link to comment
Share on other sites

Ασχολήθηκα λίγο παραπάνω και τελικά άλλαξα την αρχική μου εντύπωση.Είναι καλό.Οι πόλεις είναι τρομερά σχεδιασμένες με τρελή λεπτομέρεια.Αν σου αρέσει αυτή η τεχνοτροπία και αρχιτεκτονική είναι χάσιμο.Τα textures όμως έχουν πρόβλημα.Να δούμε όταν βγει κανονικά αν θα έχουν βελτιώσει τίποτα.Κρίμα πάντως που παίζω βράδια και δε μπορώ να το ευχαριστηθώ ηχητικά όσο θα ήθελα.

Link to comment
Share on other sites

απο οτι εψαξα γενικως..

εχει πεσει συρμα για το assasin και το χουν ξυλωσει απο παντου..

κυκλοφορει αυτο, assasin creed Jerusalem Fix

γιατι σε ολους τους πεταει εκει.

900ΜΒ ειναι.το κατεβασα αλλα γραφει κατι για english to Russian.

και δεν το βαλα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.