Jump to content




patrik

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply
Ρε παιδες το παιχνιδακι μουγκο ειναι ή κατι δεν μου παει καλα?

μεχρι στιγμης (αν και τωρα το αρχισα) οι διαλογοι δεν ακουγονται..

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/4721051016/m/2881096946?r=1921077946#1921077946

Το γράφει και το readme. Μια αναζήτηση ή και ερώτηση στο παραπάνω official forum δεν βλάπτει ;)

///

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, πως στο καλο κοιταμε ή κανουμε κατι τελος παντωv, σε low profile...το ζηταει σε καποιες στιγμες και δεν βρηκα πουθενα ποιο ειναι το αντιστοιχο πληκτρο ή που μπορω να το ρυθμισω...:hmm:

:T:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν σε εκεινο το σημειο παω και σκοτωσω ή πλακώσω στις μπουνιές καποιον θα δουλεψει; :hmm:

για να καταλάβεις, το σημειο που κολλαω ειναι στην αρχη (σχετικά), εκει που ψάχνεις καποιον στην αγορά της πόλης, μέσα σε πανέρια και τέτοια

ευχαριστω anyway :T:

Link to comment
Share on other sites

@cptKoulis: εμένα μ'αρέσει να παλεύω με πολλούς ιππότες :p

@hayabusa: Low profile σημαίνει ότι δεν τραβάς προσοχή. απλά περπατάς, και παραμερίζεις τους περαστικούς με το χέρι.. Το σημείο που κόλλησες δεν μπορώ να το φέρω στο μυαλό μου :o

Link to comment
Share on other sites

Παιδες οταν κανω enable το Crossfire flickerizoun τα παντελονια του χαρακτηρα και πολυγονιζοντε μερικες φορες. Παιζει κανα fix ???

Καλα κανενας δεν το εχει αυτο το προβλημα ?? Καποιος με CrossFire να μου πει εαν το εχει plz.

Thx

Link to comment
Share on other sites

εγώ αντιμετωπίζω από χτες ένα απίστευτο πρόβλημα. Βρίσκομαι στην Ιερουσαλήμ και συγκεκριμένα εκεί που πρέπει να σκοτώσει έναν τύπο αλλά προηγουμένως στην πέφτουν οι φρουροί του. Επειδή (για εμενα) ηταν αδυνατον να τους σκοτωσω ολους μαζι, σκεφτηκα να ανεβω σε ενα πραγμα σαν εξεδρα που εχει αριστερα. Το κολπο επιασε, οι τυποι ερχονταν ενας-ενας και πριν καν προλαβουν να ανεβουν τους ειχα φαει ζωντανους.

Το προβλημα ειναι ομως οτι σε ανυποπτο χρόνο και ενω σκοτωνω τους φρουρους ο υπολογιστής σβήνει στην κυριολεξια. Εχει ξανασυμβει σε κανεναν αυτο; Μηπως κυκλοφορεί κανενα update και δεν το εχω παρει χαμπαρι;

Ενημερωτικα, μιλαμε για φορητο με C2D T7200@2.00 GHz, 2Gb Ram, Win Vista Home premium.

Aν ακουσω καμια αηδια του τυπου, svista, pista κλπ θα εισηγηθώ διακοπούλες με τα bannια πληρωμένα από εμένα ;):D

Link to comment
Share on other sites

βασικά αυτό που συμβαίνει είναι ακομα πιο παραλογο..

Σβηνει και το σχετικο λαμπακι αναβοσβηνει σαν να μπαινει σε αναμονη, ομως δεν επανερχεται με κανενα τροπο. με ενα πατημα του power button σβηνουν ολα και μετα μπορω να το ξανανοιξω κανονικα

Ουτε μπλε οθονη αλλα ουτε και σαν να κοβεται το ρευμα

Δεν μπορω να καταλαβω τι μπορει να ειναι :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.