Jump to content




patrik

Recommended Posts

Παιδες με το pc που εχω με full σε 1280χ1024 (monitor :hm:)

παει παρα πολυ καλα,εχει τρελα γραφικα και ειναι και DX9 friendly.(Βλεπε ΧP).Οντως εχει λιγο περιεργο χειρισμο αλλα μετα απο λιγο τον μαθαινεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Ε ποιά πηγη , google απλά πράγματα το ονομα του εκάστοτε game συνδιαζόμενο με την λεξη rapidshare , filefactory και λοιπων hosters η με την λέξη τορρεντ [δεν το συνιστώ ειναι ολα πίτα.] θα φερει αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Κρασαρει μονο στους μονοπυρηνους απο τι ακουσα και εχει βγει ηδη fix...

Λενε οτι κρασαρει πριν απο μια συγκεκριμενη πιστα σε ολους. Mπορεις με πμ να μου δωσεις περισσοτερα στοιχεια για το fix που ειπες υπαρχει ηδη?

Ενα παλικαρι στο φορουμ της ubisoft ζηταει support για το παιχνιδι.:slap::happy2:

Link to comment
Share on other sites

Λενε οτι κρασαρει πριν απο μια συγκεκριμενη πιστα σε ολους. Mπορεις με πμ να μου δωσεις περισσοτερα στοιχεια για το fix που ειπες υπαρχει ηδη?

Ενα παλικαρι στο φορουμ της ubisoft ζηταει support για το παιχνιδι.:slap::happy2:

Ισχύει και δεν υπάρχει φάρμακο...

όσο για το παλικάρι απλά lol

Link to comment
Share on other sites

Moλις το εβαλα κ γω.....

Ωραιο φαινεται με μια πρωτη ματια.Το gameplay ειναι λιγο (πολυ) περιεργο αλλα πιστευω θεμα χρονου ειναι να το συνηθισει κανεις.

Μετρια-καλα γραφικα αλλα με ωραια εφε.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά στο μπρίκι μου (Opteron 165 @2.8, 2gb ram, 7900gt @555/1600) τρέχει αρκετά καλά, στα 1680*1050, με όλες τις ρυθμίσεις στα 2/3. Not bad.. Το κακό είναι ότι η κάρτα είναι στο όριό της εκεί, τουλάστιχον χωρίς vmod..

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εμένα μου κρασάρει στο tutorial εκεί που πάω να σπρώξω απαλά το κόσμο με τις κανάτες επί της κεφαλής.

Τι να το κάνεις... αφού όπως λέει και ο dem, παρακάτω στο παιχνίδι, οι αιρετικοί δεν μπαίνουν στην Ιερουσαλήμ... κάνω υπομονή και μετάνοιες (που ήμουν αιρετικός :devil:) μέχρι να βγει στα ράφια, γιατί είναι από τα games που αξίζει να έχει κανείς στην συλλογή του... μπας και δούμε και άλλα τέτοια ή και καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites

Πιστεψτε με το game δεν έχει κανενα gameplay...παντελως βαρετο.

αλλά και απο animation έχουν γινει και καλυτερα...μονο

το άλογο αξιζει, σαν 3d model.

αλλά τώρα εξηγουνται όλα...

παιδια η Dev.

fragma fragmaaaaa fragmaaaaaaaaa :hehe:

123.jpg

ρε σεις αυτο ειναι πολυ καλο

http://www.stynk-monkey.com/?p=263

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.