Jump to content



patrik

Recommended Posts

Πιστεψτε με το game δεν έχει κανενα gameplay...παντελως βαρετο.

αλλά και απο animation έχουν γινει και καλυτερα...μονο

το άλογο αξιζει, σαν 3d model.

αλλά τώρα εξηγουνται όλα...

παιδια η Dev.

fragma fragmaaaaa fragmaaaaaaaaa :hehe:

123.jpg

http://www.stynk-monkey.com/?p=263

ρε συ και το μωρο ειναι πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Το περίμενα εναγωνίως αλλά στο λίγο που το δοκίμασα μου άφησε μέτριες εντυπώσεις.Καταρχήν είναι υπερβολικά βαρύ χωρίς λόγο.Χωρίς φίλτρα στα 1680 με όλα τέρμα σε c2d@3,7 και κλοκαρισμένη 8800gts 320 κατεβαίνει πολύ άνετα κάτω από τα 30 (βαράει και 22...).Και χωρίς aa ακόμα και σε τέτοια ανάλυση κατά τη γνώμη μου χαλάει πολύ, ειδικά τα κτίρια και τα αντικείμενα στο βάθος φαίνονται άθλια.Επιφυλάσσομαι για το αν τελικά θα με κερδίσει.Παίζοντας μισή ώρα δε μπορείς να βγάλεις άκρη.Πάντως ήταν από τα παιχνίδια που το περίμενα πως και πως λόγω του setting του.

Link to comment
Share on other sites

τελικα ωραιο παιχνιδι πολυ καλα γραφικα εξισου καλος ηχος και φοβερη ατμοσφαιρα...απλα εγω τελικα τα βαριεμαι αυτου του στυλ...μεσαιωνας και τετοια

Link to comment
Share on other sites

συμπερασμα: Το game το χουν παιξει οι μισοι lambιτες κ γω βαριεμαι να το κατεβασω επειδη εχω 768... :cry:

Άντε βάλτο όμως σιγά σιγά γιατί όταν θα ξεβαρεθείς και θα θέλεις να το παίξεις δε θα μπορείς.Πόσο θέλει να μείνει το PC ανοιχτό για να κατέβει?3 μέρες?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλο το παιχνιδακι αλλα νομίζω λιγο βαρετό..

Εχω φτάσει μεχρι το κόλλημα στη Ιερουσαλήμ και απ'οτι ειδα η 2 προηγούμενες αποστολές ηταν ολόιδιες

Παρακατω αλλαζει καθολου το σκηνικο??

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εβαλα κ νομιζω οτι θα το λατρεψω μαζι με το στορυ του!! μου κρασαρε κ ξεκολλησα!! αυτο το Panadol κανει δουλεια οποιος ξερει ας στειλει ενα pm

Όντως για το Panadol όποιος μπορεί ας στείλει μερικές πληροφορίες ( ;) ) μέσω pm :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω την επαθα με το ρωσικο!Επαιζε μεν η ιερουσαλημ αλλα δεν καταλαβαινα τι μου λεγανε να κανω και επισης οπως εβγαινα επειδη δεν καταλαβαινα εσβησα το savegame!!!!!!! :wall:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κι εμένα βαρετό μου φάνηκε στο 360 και το άφησα...

Πάρα πολύ ωραία τα γραφικά αλλά στο gameplay κάτι του λείπει.

Δεν νομίζω οτί υπάρχει λόγος να χάνω το χρόνο μου με το assassins και στο pc.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τις κίτρινες και κόκκινες καρτούλες δίπλα στα Posts τις βλέπετε; (thanks for the notice Wizzy)

Αυτό σημαίνει ότι οι χρήστες έχουν πάρει Warnings (κίτρινες) ή Points (κόκκινες).

Μόλις μαζέψετε 5 πόντους υπάρχει αυτόματα ban.

Μετά την ενημέρωση μου από αυτό το σημείο και μετά, όποιος αναφερθεί σε κατέβασμα/φιξάκι/crack/torrent κλπ έχει απομάκρυνση για 1-2 μέρες.

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια στη συζήτηση για το gameplay και τα προβλήματα του παιχνιδιού :T:

Link to comment
Share on other sites

11 Απρίλη δεν "έρχεται" στα ράφια ?

Πλάκα κάνεις... :nada:

και είναι ακόμα 7 Μαρτίου... :drool:

Πως την πατήσανε έτσι δεν μπορώ να καταλάβω... υπομονή... θα πρέπει να βρούμε τίποτε άλλο μέχρι τότε...

Link to comment
Share on other sites

τελικα οντως πολυ καλο το assassins. Απλα δυστυχως δεν βρήκα Panadol :tomato: οποτε θα ηθελα λιγακι βοηθεια

στο σημειο στο screenshot τι κανω????? τον βαραω, πηδαω πανω του , τον κανω target (κ με το tab κ με το f) κ τπτ.

post-7242-1416073419,8238_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.