Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Με Opera 12 δεν μου ανοίγουν τα παρακάτω (κρασάρει ο browser).

http://www.thelab.gr/eidiseis/neo-kouti-gia-htpcs-apo-ti-fractal-110832.html

http://www.thelab.gr/cases-psu-and-mods/rma-corsair-awesome-88836-2.html

Σε κάποιον άλλο;

Φταιει ο Οπερα 12 και εγω αυτον εχω. Η λυση που βρηκα εγω ειναι οταν κανει το update στην 12 εκδοση εγω ξαναβαζω την 11.64 που ειναι σταθερη.

Link to comment
Share on other sites

Like μεσω tapatalk δε μπορουμε να κανουμε. Μπορει να διορθωθει;

Fingertyped on Samsung galaxy tab 10.1" 32GB WiFi

Είναι έξτρα mod που έχουμε περάσει στην vb και το tapatalk δεν υποστηρίζει όλα τα mods :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μόλις γράφτηκα στο φόρουμ και καλώς σας ήρθα

Προσπάθησα να γραφτώ ως sb-er αλλά το σύστημα μου έβγαζε πως χρησιμοποιείται. Τελικά γράφτηκα ως sb_er, αλλά με αναζήτηση στα μέλη δε βρήκα κανένα sb-er. Μπορεί να διορθωθεί το όνομά μου σε sb-er;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σχετικά με τους χρήστες που έχουμε στην ignore list. Δεν ξέρω αν το κάνει μόνο σε εμένα, αλλά στο φόρουμ των ειδήσεων, μου βγάζει απλά ένα κενό ποστ, ενώ σε όλα τα άλλα μου δείχνει ότι έχει πόσταρει κάποιος και μου δίνει τη δυνατότητα αν θέλω να πατήσω το κουμπάκι για να δω το περιεχόμενο του ποστ του :)

Link to comment
Share on other sites

Αν τον έχεις στην ignore list, γιατί να δεις το post?

Αν θέλεις να δεις το post, γιατί τον έχεις στην ignore list?

Μάλλον πρέπει να το ρυθμίσουμε να παίζει σε όλο το site όπως στις ειδήσεις και όχι το αντίθετο :p

Link to comment
Share on other sites

Αν τον έχεις στην ignore list, γιατί να δεις το post?

Αν θέλεις να δεις το post, γιατί τον έχεις στην ignore list?

Μάλλον πρέπει να το ρυθμίσουμε να παίζει σε όλο το site όπως στις ειδήσεις και όχι το αντίθετο :p

Μα δεν το λεω επειδη θελω να το διαβασω αλλα επειδη παιζει διαφορετικα απο φορουμ σε φορουμ :p

Παντως μερικες φορες τα διαβαζω απλα για να γελασω. Νομιζω το καλυτερο και πιο βολικο ειναι οχι οπως των ειδησεων αλλα οπως των αλλων υποφορουμ :-)

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.