Jump to content



Όταν οι εταιρίες περνάνε το όριο της βλακείας...


neuromancer

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Στην ψύκτρα...! Βασικά νόμιζα ότι είναι μια που είδα τελευταία πάλι από Cebit που είναι η παγκοσμίως μεγαλύτερη (με 10 heatpipes σε U σχήμα) αλλά μάλλον έκανα λάθος - ψάχνω να τη βρω αλλά ακόμη τίποτε. Anyway, ακόμη και αυτή της φωτό (και πολλές άλλες που έχουμε ποστάρει κατά καιρούς) νομίζω ταιριάζουν με τον τίτλο.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς στην ψύκτρα

Προφανώς και δεν έχει δει το "τέρας" ακόμα

χμμμμ!! Δεν νομίζω να είναι πιο μεγάλη. Λόγω διαφορετικού σχήματος πρέπει να συγκρίνουμε βάρος και όγκο που καταλαμβάνει. Είναι κι αυτή στην ίδια κατηγορία νομίζω.

EDIT:

Πάντως αυτό το κόλπο με τα thumbnails που zoomάρουν είναι όλα τα λεφτά!

Link to comment
Share on other sites

Tη βρήκα!!!! Και βέβαια είναι Scythe και βέβαια πιάνει το 1/4 περιπου του κουτιού και βέβαια δεν έχει Ι.Χ. fan αρκεί να κάνει λίγη ροή το τροφοδοτικό ή ο οπίσθιος 12άρης.

ΗΜΑΡΤΟΝ!

http://www.tomshardware.com/2008/03/10/cebit_massive_passive/

Link to comment
Share on other sites

Αν δε βαλεις μια "σκαλωσια" απο την αλλη μερια να κραταει κοντρα,θα φυγει το socket απο το βαρος

Δεν νομίζω, αυτό το cooler ειναι κατασκευασμενο για να μπαινει σε οριζοντια μητρική,

έτσι ώστε όταν αναπτυσει full στροφες ο έλικας να σηκώνεται στον αέρα η μητρική, και

να κλοκαρει καλυτερα. Το καλοκαιρι κανει και ισκιο σε όλη την m/b.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.