Jump to content



Ας μιλήσουμε για......SEX.....


hipro5

Recommended Posts

Μια εικόνα χίλιες λέξεις...... :hmm:

Έτσι μου 'ρθε......

QX9650_missing_part.jpg

.....και κάνει αυτό..... :look:

Aquamark3_348947_6003MHz_9800GX2_741_1188_gif.gif

http://www.hipro-tech.com/images/hipro5/1_FOXCONN_BlackOps/Bencies/Aquamark3_348947_6003MHz_9800GX2_741_1188.html

Η κάρτα είναι DEFAULT μία 9800GX2..... :p

Ο φίλος που μου έστειλε αυτόν τον C1 stepping QX9650, μάλλον τον έστειλε με την καρδιά του και μου βγήκε καλό κομμάτι.... ΔΕΝ τον είχε δοκιμάσει με LN2.....Απλά με αέρα, και μου τον έστειλε...... :happy:

ΜΗΠΩΣ είναι ο ΠΡΩΤΟΣ επεξεργαστής αυτής της γεννιάς που bench-άρει 3D στους 6GHzzzzz.....?..... :happy:

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
Μη μου πεις οτι ειναι του Αρη ????:nada::nada::nada::nada::nada:

Ακυρο ... τωρα ειδα το C1 .

Ρε χωσε και σκιστους λεμε !!! :D

;)

ES είναι αλλά δεν το λέει το cpu-z....

Ετοιμάζω και ΟΛΑ τα υπόλοιπα.....ΠΑΛΙ "μπραφ" θα γίνει...... :D

Και που ειμαστε ακομα.... Καλα κλοκια :D

BTW αυτο που "ξηλωσες" τι ακριβως κανει?

Ήταν στραπατσαρισμένο και το ξεκόλλησα.....Είναι φιλτράκι κάποιας τάσης ή του VCore...

.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν στραπατσαρισμένο και το ξεκόλλησα.....Είναι φιλτράκι κάποιας τάσης ή του VCore...

.

Δεν επηρεάζει τη λειτουργία του καθόλου? Παίζει αν ήταν στη θέση του ακόμη να είχε θετική επίδραση στις επιδόσεις?

Link to comment
Share on other sites

ειχα παθει κι εγω 2 φορες κατι παρομοιο

απο τη μητρικη καηκε ενα voltage regulator και το αντικατεστησα με αλουμινοχαρτο,και μετα με διαφορα αλλα υλικα

και απο τον 2500 εσπασε ενα ποδαρακι και απο τοτε ζεσταινεται πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις πληγές....προβλέπω να τους ξυλώνουν πολλοί...Ειδικα στο XS...χαχαχα....

Μπορεί να μην εχει επήρεια αυτό που λείπει και απλά να πήγαινε έτσι και ακόμα αν το είχε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.