Jump to content



my case by Κοπριτης(full moding)


yz250

Recommended Posts

Γεια σας μολις μου πηρα το νεο μου κουτι που μου εφτιαξε ο Κοπριτης(γνωστο και μη εξαίρεταιο μελος του thelab)

το κουτι οπως ηταν αρχικα

http://www.chieftec.com/ba-01b-b-b.html

μετα την περιποιηση του Γιωργου...

IMGP1225.jpg

IMGP1226.jpg

IMGP1228.jpg

IMGP1229.jpg

IMGP1231.jpg

IMGP1232.jpg

IMGP1233.jpg

IMGP1234.jpg

IMGP1235.jpg

IMGP1236.jpg

IMGP1237.jpg

IMGP1238.jpg

IMGP1240.jpg

IMGP1242.jpg

IMGP1243.jpg

IMGP1244.jpg

IMGP1246.jpg

IMGP1248.jpg

το στησιμο της υδροψυξης

IMGP1252.jpg

IMGP1253.jpg

IMGP1254.jpg

IMGP1264.jpg

IMGP1271.jpg

εγινε και sleeving καποιον καλωδιων τα οποια θα φαινονται

IMGP1287.jpg

επισης λαπαριστικε και το block

IMGP1285.jpg

IMGP1278.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

θελω να δω πως θα τραβαει νερο η αντλια απο το reservuar μιας και ειναι καθετα τοποθετιμενο και με τα ρακορ προσ τα πανο...

εχει βαλει κανα σωλινα στην μεσα μερια των ρακορ?

Link to comment
Share on other sites

βρε παλλικαρι μου reverse ειναι στο μπασκετ....βαλε ενα reserve..:happy2:

απλα κλασσικα αριστουργημα το κουτι...μπραβο....:drool:

αμα εισαι 2 μερες με 1 ωρα υπνο δικαιολογουμε πιστευω(μας χαλασε το dota :whistle2: )

Link to comment
Share on other sites

θελω να δω πως θα τραβαει νερο η αντλια απο το reservuar μιας και ειναι καθετα τοποθετιμενο και με τα ρακορ προσ τα πανο...

εχει βαλει κανα σωλινα στην μεσα μερια των ρακορ?

το συστημα παει ως εξης: αντλια->τανκ->ψυγειο->block :)

Link to comment
Share on other sites

@ Neuromancer: Συμφωνώ στην "αντιπάθειά" σου, απλά θεωρώ πως ακόμα και οι Ναζί, είχαν μια "τέχνη" στα εμβλήματα και logo τους. Το σήμα των Γερμανών αλεξιπτωτιστών π.χ., με τον αετό σε εφόρμηση και στα νύχια τη σβάστιγκα, είναι από τα "ομορφότερα" που έχω δει σε αλεξιπτωτιστές.

Όπως και ο Κομμουνισμός στην ΕΣΣΔ (Σταλινισμός) έχει απίστευτο "ρομαντισμό", με την επιβλητική συλλογή από λογότυπα μέχρι και προπαγάνδες, έτσι έχουν ρομαντισμό και αυτά.

Just my thought :D

Link to comment
Share on other sites

@ Neuromancer: Συμφωνώ στην "αντιπάθειά" σου, απλά θεωρώ πως ακόμα και οι Ναζί, είχαν μια "τέχνη" στα εμβλήματα και logo τους. Το σήμα των Γερμανών αλεξιπτωτιστών π.χ., με τον αετό σε εφόρμηση και στα νύχια τη σβάστιγκα, είναι από τα "ομορφότερα" που έχω δει σε αλεξιπτωτιστές.

Όπως και ο Κομμουνισμός στην ΕΣΣΔ (Σταλινισμός) έχει απίστευτο "ρομαντισμό", με την επιβλητική συλλογή από λογότυπα μέχρι και προπαγάνδες, έτσι έχουν ρομαντισμό και αυτά.

Just my thought :D

Μη νομίζεις, παρόμοια το βλέπουμε το θέμα. Δεν εγκρίνω σε καμμιά περίπτωση αυτά που έκαναν αλλά ως fan της στρατιωτικής τεχνολογίας τους βγάζω το καπέλο. 'Η να στο θέσω διαφορετικά, στο γραφείο μου έχω ενα μοντέλο Stuka.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.