Jump to content



my case by Κοπριτης(full moding)


yz250

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply
απιστευτη δουλεια Κοπρίτη συγχαρητηρια!!:drool::drool:

ωπ! κι αλλος?

ελα να μαζευομαστε σιγα-σιγα ολα τα αδεσποτα....

ευχαριστω φιλε μου.

Που το χες κρυμμένο ρει αυτό και δε το δα (θα το παιρνα και θα φευγα τρέχοντας :hehe: )

Σου ξεφυγε γιατι το 'χει ηδη παρει ο Ακης εδω και κανα μηνα...

απλα μεχρι να το ποσταρει ο ιδιος....μαλλον θα του χω φτιαξει και την οθονη :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Υποκλινομαι επίσης. Ως αεροπλανάκιας, ΒΠΠάκιας και παλιός μοντελιστής ομολογώ ότι μου πέφτουν τα σάλια... ΑΨΟΓΗ και επαγγελματική δουλειά. Ότι και να πούμε είναι λίγο. Εύγε!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το πληκτρολόγιο γιατί μ' άρεσε πιο πολύ απ' το κουτί? (στο εξωτερικό και ως γενική εικόνα, γιατι η ομορφιά του κουτιού είναι πιστεύω στη λεπτομέρεια)

And that says something! :D

εξαιρετικό

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω απαντες για τα καλα σας λογια

να'στε καλα :red:

Εμένα το πληκτρολόγιο γιατί μ' άρεσε πιο πολύ απ' το κουτί? (στο εξωτερικό και ως γενική εικόνα, γιατι η ομορφιά του κουτιού είναι πιστεύω στη λεπτομέρεια)

And that says something! :D

εξαιρετικό

δεν εχεις αδικο

απλα πολλες φορες, τα στρατιωτικα θεματα μπορει να μην μπορουν να χαρακτηριστουν ομορφα

με την κλασσικη εννοια της λεξης

αλλα μαλλον ενδιαφεροντα με εναν αλλο τροπο

η λογικη του form follows function και της λιτης στιβαρης κατασκευης εχει μια δικη της γοητεια.

Ενα μεγαλο bravo και απο εμενα ρε Γιωργοο .. .Αναμονη για το επομενο Project εμπνευσμενο ισως απο μια αλλη εποχή ..

Demi δεν εχω ξεμπερδεψει ακομα με τον Β.ΠΠ...

δεν θα μπορουσα να αφησω στην απ'εξω πχ τον κοκκινο στρατο :devil:

(για να μην μιλησω για Afrika Korps. Eastern front winter camo, U.S.A.F, ναυτικο κ.α....)

ιδεες υπαρχουν ατελειωτες

χρονος δεν υπαρχει οσος θα ηθελα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Λίγο αργά από εμένα αλλά συγχαριτήρια, άψογος καλά έλεγε ο άλλος ότι αδικήσαι στην Ελλάδα. Το κουτί μαζί με τα πληκτρολόγιο-τροκτικό είναι όλα τα λεφτά περιμένω με αγωνία να δω την οθόνη.

Υ.Γ. Έχετε σκεφτεί να κάνετε και τα ηχεία ασορτί;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Λίγο αργά από εμένα αλλά συγχαριτήρια, άψογος καλά έλεγε ο άλλος ότι αδικήσαι στην Ελλάδα. Το κουτί μαζί με τα πληκτρολόγιο-τροκτικό είναι όλα τα λεφτά περιμένω με αγωνία να δω την οθόνη.

Υ.Γ. Έχετε σκεφτεί να κάνετε και τα ηχεία ασορτί;

καποια στιγμη θα φτιαχτει οθονη και ηχεια....

πιστευω μεσα στο καλοκαιρι να φτιαχτουν:)

Link to comment
Share on other sites

το εχω δει αρκετες φορες στο EXTREME και το θαυμαζω με τις ωρες . απο την αρχη ομως που το ειδα σκεφτηκα πως θα ηταν αρκετα βολικο αν μεσα στην κατασκευη της οθονης και του πληκτρολογιου ενσωματωνοταν και το HARDWARE του desk top ωστε να ειχαμε ενα φορητο με επιδωσεις .

Η δουλεια σου παντως ειναι απιστευτη. :worship::worship::worship::worship:

Το sketchup οσο και να προσπαθω δεν θα το μαθω ποτε.:rant::rant::rant:

Αυτό που βλέπεις στο Extreme δεν είναι σαν του Yz.

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.