Jump to content



nVidia GeForce GTX280


hipro5

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply
μάλλον το NDA τον δεσμεύει να πει οτιδήποτε .... τουλάχιστον πέστα με ¨δικά σου λόγια"

Μπα, ΠΟΤΕ δεν είχα εγώ NDA και ούτε πρόκειται να 'χω ποτέ..........Όποιος θέλει μου στέλνει ΑΛΛΑ χωρίς NDA........ Δεν ξέρω εγώ απ'αυτά...... :book:

Σήμερα θα τη δοκιμάσω.........Θα κάνω τεστ με την 9800GX2 και καπάκι μ'αυτήν...... :)

Link to comment
Share on other sites

Το πιο ΑΣΧΗΜΟ αυτοκόλλητο (ευτυχώς που βγαίνει) σε κάρτα γραφικών απ' όσα έχω δει... Το περιεχόμενο μετράει ...

:worship:

Gigabyte einai :rofl:

Αναμενουμε...

Hipro τι λες ενα Triple SLI με GTX280 το λυγιζουν το 1200αρι σου ?:p

Link to comment
Share on other sites

Χάλια!!:tongue: σαν τα ζώα μας έχουνε:whip::.Σε δυο χρόνια θα βγάλουνε άλλη σειρά, τσάμπα λεφτά!! .Θα μπορούσαν να είχαν πολύ καλύτερες επιδόσεις για τόσα λεφτά που θα τις πουλήσουν.:TD:

Link to comment
Share on other sites

???

Που λεει ο λογος ρε, δεν το εχω ακουσει πουθενα αλλα τι να κανουμε ετσι το πανε καθε λιγο και κατι καινουριο δεν λεω οτι δεν ειναι καλο να βγαζουν καινουρια hardware γιατι ετσι αποκτα και περισσοτερο ενδιαφερον ο υπολογιστης αλλα ειναι πανακριβα και δεν κανουν και καλο στο περιβαλον.

Link to comment
Share on other sites

:worship:

Gigabyte einai :rofl:

Αναμενουμε...

Hipro τι λες ενα Triple SLI με GTX280 το λυγιζουν το 1200αρι σου ?:p

ΜΠΑΑΑΑΑΑ...........!.............. Οι ΔΥΟ HD2900XT στους 1300MHz Core με 1.68VGPU, τραβάνε πιό πολύ ρεύμα απ'τις ΤΡΕΙΣ G280..... :shifty:

Καλή φαίνεται η καρτούλα γι'αρχή..........

Βέβαια ακόμα δε βρήκα tools για να την overclock-άρω, οπότε παίζω στα defaults....... :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.