Jump to content



nVidia GeForce GTX280


hipro5

Recommended Posts

αξιζει η μεταβαση σε αυτη απο την gx2 η θα απογοητευτουμε ? επρεπε να σου ειχανε στειλει οffsets για το riva tuner η καποιο tool. ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ. σου στελνουνε καρτα ΕΣΕΝΑ χωρις tool για o/c :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply
αξιζει η μεταβαση σε αυτη απο την gx2 η θα απογοητευτουμε ? επρεπε να σου ειχανε στειλει οffsets για το riva tuner η καποιο tool. ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ. σου στελνουνε καρτα ΕΣΕΝΑ χωρις tool για o/c :/

Μα δε μου την έστειλε κανένας..........Ένας φίλος μου την έδωσε να τη δωκιμάσω ΧΩΡΙΣ να τη "σκίσω" μου είπε....... :tongue: :p

Link to comment
Share on other sites

Το Πλαίσιο θα φέρει αρχικά 3 υλοποιήσεις

1) ASUS στα 520

2) EVGA στα 559

3) XFx στα 549

Πρώτη φορά που βλέπω ASUS πιο φθηνή.....

Kαι άλλα reviews

1) http://www.tomshardware.co.uk/nvidia-gtx-280,review-30971.html

2) http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3334&p=1

Link to comment
Share on other sites

Με βάση το review στο Guru3D η διαφορά στις τιμές μάλλον θα είναι μεγάλη.

The cheaper GeForce GTX 260 will be priced at an interesting $399 and inevitably will fight with ATI's upcoming Radeon RV770/4870. The GeForce GTX 280 will be about 25 per cent faster than the 260, yet cost more with a steep $649 sales price.

Link to comment
Share on other sites

Τα παλικαρια με 9800gtx x2 μηπως πρεπει να περιμενουν πριν αλλαξουν σε 280,

ισως η drivers την κρατανε λιγο πισω και η τιμη της εινε απαγορευτικη τουλαχιστον για την ωρα, παντως δεν μας τα λεει καλα η NVIDIA αυτη τη φορα, οσο για τη 260 με βαση τα νουμερα της 280 και για την τιμη που λενε χλωμη τη βλεπω.Τουλαχιστων αυτη εινε η αποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.