Jump to content



Recommended Posts

Παιδια ενα beta key η κατι ταιτοιο και θα ηθελα πολι να to testaro,αφου h blizzard den m εδωσε τελικα για το D3 ενο στα προηγουμενα realese πιρα.Εαν σας περισευη λοιπων θα ημουν υποχρεομενος!!

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενα beta key η κατι ταιτοιο και θα ηθελα πολι να to testaro,αφου h blizzard den m εδωσε τελικα για το D3 ενο στα προηγουμενα realese πιρα.Εαν σας περισευη λοιπων θα ημουν υποχρεομενος!!

Ευχαριστω

Ο φίλος θέλει να πεί

Παιδιά ένα beta key η κατι τέτοιο και θα ήθελα πάλι να το testaro,αφού η blizzard δεν μου έδωσε τελικά για το D3 ενώ στα προηγούμενά realese πήρα.Αν σας περισσεύει λοιπόν θα ήμουν υποχρεωμένος!!

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος θέλει να πεί

Σε ευχαριστω πολη φιλε μου για τιν διορθοσει,η αλειθια ειναι οτι θα ηθελα πολη να μην κανω

ορθογραφικα λαθη αλα δυστιχος για μενα εχς Δυσλεξια!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολη φιλε μου για τιν διορθοσει,η αλειθια ειναι οτι θα ηθελα πολη να μην κανω

ορθογραφικα λαθη αλα δυστιχος για μενα εχς Δυσλεξια!!!

Φίλε μου δεν είμαστε εδω για να κατακρινουμε ούτε για να γελοιοποιησουμε κάποιον . Αντιθετως ,το ενα χερι νυβει τ´αλλο και τα δυο το προσωπο ,όπως σε κάθε forum-community.

Aπλα καλο θα ήταν να χρησιμοποιήσεις κάποιο ελληνικο λεξικό αυτοματης διορθωσης για τον browser σου έτσι ώστε και εσυ και εμείς να μην κουραζομαστε.

Όσον αφορά το θέμα σου, beta key περιμένουμε όλοι, και αυτο γιατι στο πρώτο European wave δώσανε ελάχιστα. Υπομονή.συντομα θα ανακοινωθεί release date.

Φιλικά.

Sent from iPad 2.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν είμαστε εδω για να κατακρινουμε ούτε για να γελοιοποιησουμε κάποιον . Αντιθετως ,το ενα χερι νυβει τ´αλλο και τα δυο το προσωπο ,όπως σε κάθε forum-community.

Aπλα καλο θα ήταν να χρησιμοποιήσεις κάποιο ελληνικο λεξικό αυτοματης διορθωσης για τον browser σου έτσι ώστε και εσυ και εμείς να μην κουραζομαστε.

Όσον αφορά το θέμα σου, beta key περιμένουμε όλοι, και αυτο γιατι στο πρώτο European wave δώσανε ελάχιστα. Υπομονή.συντομα θα ανακοινωθεί release date.

Φιλικά.

Sent from iPad 2.

Σας ευχαριστω ρε παιδια ενοειται φιλικα μιλαμε εδω το καταλαβενω απολιτα,πλακα στην πλακα το collectors ποσο θα στιχιζει περιπου?

Link to comment
Share on other sites

το rapid fire και το ray of frost χρειάζονται οπωσδήποτε nerf

το τελείωσα με monk, doctor, wizard και hunter

στη 4η φορά το έκανα 1 ώρα και λεβελ 8 :shout:

Κάτσε για να καταλάβω ,μετα το patch 14 θέλουν νερφ η διαβάζεις απλά το tooltip στο official site?

ως γνωστόν οι αλλαγές που έχουν παιχτεί στο patch 14 λένε οι της blizzard ότι θα είναι και οι τελευταίες.

Τα tooltips των spells στο site της blizzard δεν έχουν αλλάξει ακόμα.

Αν μπεις στο site diablofans έχει τις αλλαγές..τον μάγο τον σκισανε...τον warlock...ουπς doctor ηθελα να πω τον boostαρανε...κλασική blizzard...

Sent from iPad 2 using T.a.T

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε ashmedai τους ανάψες κανονικά flaming war στο official forum...

Με τις λαλακιες που λέγονται περί ελλάδας ,έτσι όπως παει για να μπούμε μπετα θα απαιτήσουν προεξοφληση των δόσεων...

λες και θα το αγοράσουμε με πίστωση το κωλοπαιχνιδο...

Με κάτι τέτοια ,sorry admin, μου ρχετε να ονομάσω τον main μου greekdickinyourass

και απο 30 χρονο να το παίζω ψυχανομαλο 13αχρονο σε κάθε public/pvp...

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/3429934687?page=24

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε ashmedai τους ανάψες κανονικά flaming war στο official forum...

Με τις λαλακιες που λέγονται περί ελλάδας ,έτσι όπως παει για να μπούμε μπετα θα απαιτήσουν προεξοφληση των δόσεων...

λες και θα το αγοράσουμε με πίστωση το κωλοπαιχνιδο...

Με κάτι τέτοια ,sorry admin, μου ρχετε να ονομάσω τον main μου greekdickinyourass

και απο 30 χρονο να το παίζω ψυχανομαλο 13αχρονο σε κάθε public/pvp...

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/3429934687?page=24

Πραγματικα φιλε ειμαι πανω απο 25 χρονια GAMER,παντα εκανα build τα καλητερα μηχανιματα για να παιζω παιχνιδια,

και ενταξει για την δουλεια μου.Λογο λοιπωn των σηστηματων μου επαιρνα παντα επαιρνα ενα beta για καποιο παιχνιδι.

Μετα το 2009 ειναι λες και με διαγραψαναι ολλες οι εταιριες απο πρωσοπου γης,μεχρι και στο battlnet account μεσα εκει που λεει

το region:greece εχει ενα note που αναφερη οτι η χωρα σας σαν ελλαδα δεν οριζεται παρακαλω αλαξται τα στοιχια σας και ξαναπροσπαθησται. .Τοσα χρονια απο betta στο WOW,apo to 1999 diablo2 και τορα,απλα H ΧΩΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΟΡΙΖΕΤΑΙ????ΕΛΕΟΣ γ αφτο τα πειρα κιολας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε για να καταλάβω ,μετα το patch 14 θέλουν νερφ η διαβάζεις απλά το tooltip στο official site?

μετα το 14

έρχονται τα boss και ο hunter με το rapid fire το σκοτώνει σε 5 sec το πολύ

με wizard

στο σκελετον εμφανίζονται τα adds, χώνεσαι μέσα, αρχίζεις το ray of frost

και είναι όλα dead σε 3 MAX δευτερόλεπτα

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτό που θέλει να πει ο Γιώργος ειναι οτι πρεπει να κανουν το παιχνιδι

πιο δυσκολο.

Παραειναι ευκολο στο normal.

Ελπιζω οταν με το καλο κυκλοφορησει να το εχουν κανει πιο απαιτητικο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.