Jump to content



Recommended Posts

Παιδια τωρα συντομα θα τερματιστει και ο diablo στο infermo (method->justw8 και party.) εχει και live stream all day 24/7 . Το εχουν λιωσει μιλαμε ,αλλα ενταξει αυτοι πληρωνονται κιολας... εγω παντως γελαω με το inferno απλα δεν περνιεται...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα συντομα θα τερματιστει και ο diablo στο infermo (method->justw8 και party.) εχει και live stream all day 24/7 . Το εχουν λιωσει μιλαμε ,αλλα ενταξει αυτοι πληρωνονται κιολας... εγω παντως γελαω με το inferno απλα δεν περνιεται...

Ναι, και γω έβλεπα το stream, την πάλευαν και οι nolife/cripparian. Προβλέπεται να τρώει nerf το inferno.

Link to comment
Share on other sites

Blizzard είναι, patches βγάζει συχνά. Ο λόγος που λέω ότι το inferno θα φάει nerf, είναι ότι βλέπεις tank specs με καλό gear να μονοβολιάζονται στο inferno απο act2 και μετά στα trash. Τα bosses δεν είναι πρόβλημα...κάτι elites/champions όμως είναι, και ο τρόπος που καθαρίζουν τώρα κάποια boss στο ινφερνο (corpse jumping) δε θεωρείται "καλό" gameplay.

Link to comment
Share on other sites

Blizzard είναι, patches βγάζει συχνά. Ο λόγος που λέω ότι το inferno θα φάει nerf, είναι ότι βλέπεις tank specs με καλό gear να μονοβολιάζονται στο inferno απο act2 και μετά στα trash. Τα bosses δεν είναι πρόβλημα...κάτι elites/champions όμως είναι, και ο τρόπος που καθαρίζουν τώρα κάποια boss στο ινφερνο (corpse jumping) δε θεωρείται "καλό" gameplay.

Ναι άλλα αν δεν κάθονται να προσπαθήσουν στα elits και σκιπάρουν τότε λογικό να μην έχουν και το καλήτερο gear.

Πιστεύω αν δεν rushαραν τόσο πολύ δεν θα είχαν τόσο μεγάλο πρόβλημα, άλλα για αυτούς είναι ποιός θα σκοτώσει πρώτος το boss γιατί ετσι μετραν το progress.

Καλό είναι να υπάρχει ένα τόσο δύσκολο επίπεδο, ήμαρτον που και ο τελευταίος noobας (γενικά) θέλει να σκοτώνει ολα τα hc/elite/inferno.

Ας βγάλει η blizzard ενα patchακι να τους κόψει τα rez και να μεγαλώσει τα rez timers να σταματήσουν να τρέχουν και να κάτσουν να τα φάνε.

Και το καλήτερο ξέρετε τι θα είναι ε;

Αφου method και nolife σκοτώσουν Diablo θα βγαίνει (έχουν αρχίσει) ο κάθε τυχαρπαστος στα forum και θα λέει "το τερματισαν σε 1 βδομάδα είναι εύκολο, έλεος ρε blizzard" και την ίδια στιγμή αυτός θα είναι στο nightmare! Μετα απο λίγο ο ίδιος τυχαρπαστος θα λέει "παίζω το πιο nerfαρισμενο class στο game"!!!

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Πάντως κακά τα ψέμματα το παιχνίδι μετά απο 12 χρόνια αναμoνής έπρεπε να έχει μεγαλύτερο campaign...

ειναι νωρις ακομα, μπορει να βαλουν κ αλλο act με update οπως εγινε στο προηγουμενο. Εμενα το μονο γενικα που με εχει χαλασει ειναι το οτι εχει game μεχρι 4 ατομα....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά.... συγνώμη αλλά είναι δυνατόν το CE να έχει φτάσει στα ύψη ....Θέλω να βρω ένα για ένα μπόμπιρα που δεν είναι και στα καλύτερα του αλλά πουθενά ....δεν λέει να δώσεις (δεν υπάρχουν κιόλας) τόσα λεφτά που ζήτανε κάποιοι επιτήδειοι.... Έλεος.... δηλαδή δεν θα βγουν άλλα??? ...και σιγά που είναι πλέον συλλεκτικό με τόσες εκατοντάδες χιλιάδες που κυκλοφορούν ....στυγνή εκμετάλλευση....

Link to comment
Share on other sites

ειναι νωρις ακομα, μπορει να βαλουν κ αλλο act με update οπως εγινε στο προηγουμενο. Εμενα το μονο γενικα που με εχει χαλασει ειναι το οτι εχει game μεχρι 4 ατομα....

αποτι ξέρω ειχαν δηλώσει οτι δεν θα βγάλουν καινούριο υλικό σε μορφή patch/dlc γιατι όπως είπαν δεν ειναι wow (δηλαδή δεν τους τα σκάμε κάθε μήνα άρα στα τέτοια τους).

και εμένα μου φάνηκε μικρό το campaign ..αλλα εντάξει τι να κάνουμε..

Ερωτηση για οσους παιζουν barba:

2-handed

2x1-handed

1-handed+shield

Τι προτιματε?

Εγω μεχρι τωρα την εχω βγαλει με την πρωτη επιλογη.

1-2 επιλογη μέχρι αρχή nightmare , μετά αναθεώρησα και προτίμησα την 3η.

για solo λέω.

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει μεγάλη πιθανότητα όμως να του βγάλουν expansion, κάτι το οποίο είναι σχεδόν σίγουρο για μένα. Στην Blizzard ξέρουν την δουλεία - χρόνια είναι στον χώρο, υπολόγισαν με χειρουργική ακρίβεια, μην σας πω, για το πόσο μεγάλο θα είναι το παιχνίδι. :nerd:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.