Jump to content



Recommended Posts

Κρίνοντας από την ζέση τους να ξεκινήσουν "συντήρηση" (3' warning) και το χρόνο που έχει περάσει, μου περνάει απ΄το μυαλό ότι μπορεί όντως να υπάρχει κάποιο μαζικό exploit, όπως διαμρτύρονταν κάποιοι που έχασαν gold/items, παρόλο που χρησιμοποιούσαν ασφαλή κωδικό, authenticator κοκ. (πχ I LOST ALL MY MONEY AND ITEMS? - Forums - Diablo III)

Μετά από όλη τη γκρίνια, το μόνο επιχείρημα που είχε μείνει για να είναι το D3 μόνο online ήταν η ασφάλεια. Αν τους έχουν χακέψει κιόλας, ας το κλείσουν το μαγαζί.

Η κατάσταση συνοψίζεται σε ένα σχόλιο που είδα διαγώνια όπως χάζευα το φόρουμ του D3 (στο περίπου):

-WTF, are the servers located in Italy?

-Nope, Greece.

:yes4:

Link to comment
Share on other sites

Πριν από κάνα 10λεπτο σηκώθηκε και ο Ευρωπαϊκός σέρβερ, φαντάζομαι οι πιο πολλοί εδώ κάνουν copy/paste το password μπας και μπουν. Πάω να πάρω ποπκορν γιατί κάτι μου λέει ότι αυτή η ιστορία θα έχει και συνέχεια :devil:

edit: για όσους δε βλέπουν το παραπάνω ποστ, όπως εγώ:

post-22342-1416076218,9336_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από minast
attached image
Link to comment
Share on other sites

Και όμως δούλεψε.

λογικό γιατί εκεί που στο server μπαίνανε 10Κ άτομα ταυτόχρονα τώρα μπαίνουν 5Κ αλλά και πάλη ΣΚ@τα είναι :TD: μας έχουν αφήσει με κάτι !@$%!%@:rant: τους leavers αναφέρομαι έπρεπε να μας βάλουν ή δικό μας server ή μαζί με τους Γερμανούς να βρίζουμε την Μαδάμ

Link to comment
Share on other sites

Τα καταφερα τελικα σημερα να το τελειωσω στο normal @ lvl 32.5 :p

Παμε τωρα στο nightmare.Τι διαφορα εχει εδω εκτος απο drops + xp? Εχει και διαφορα οταν χανεις ας πουμε?Γιατι με το lag εχω διαλυθει.Σημερα μετα το απογευμα και περα δεν πεθανα ουτε μια φορα αλλα χτες και σημερα το πρωι ειχε λιωσει.

Link to comment
Share on other sites

λογικό γιατί εκεί που στο server μπαίνανε 10Κ άτομα ταυτόχρονα τώρα μπαίνουν 5Κ αλλά και πάλη ΣΚ@τα είναι :TD: μας έχουν αφήσει με κάτι !@$%!%@:rant: τους leavers αναφέρομαι έπρεπε να μας βάλουν ή δικό μας server ή μαζί με τους Γερμανούς να βρίζουμε την Μαδάμ

Δικό μας; Οι έλληνες είναι οι χειρότεροι φίλε μου. Εγώ έκατσα 1 μήνα στον east και πήγα west και βρήκα την υγειά μου. Οι leavers αν δεν είναι στα ranked δεν με νοιάζει, το flame με εκνευρίζει και στο flame είμαστε πρωταθλητές.

Sorry για το offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Με τον monk κοντεύω να τελειώσω το act2 στο nightmare, ακόμα, μιάς και δεν υπάρχει πολύς ελεύθερος χρόνος και δεν το rushαρω. Έτσι ψάχνοντας ολο τον χάρτη και μπαίνοντας σε κάθε τρύπα έχω να πω 1-2 πράγματα.

-μου φαίνεται γελίο ακόμα όσο αφορά την δυσκολία, οκ μερικές ομάδες θέλουν λίγη προσοχή να μην σε παγιδέψουν αλλά γενικά πολύ εύκολο μέχρι εδώ.

-οποιος νομίζει οτι το gear είναι στα boss και rushαρει θα φάει ΠΟΛΥ ξύλο. Εξερευνήστε τον χάρτη, σκοτώστε τους υπηρέτες της κόλασης και θα βρέξει τρελό gear.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα καταφερα τελικα σημερα να το τελειωσω στο normal @ lvl 32.5 :p

Παμε τωρα στο nightmare.Τι διαφορα εχει εδω εκτος απο drops + xp? Εχει και διαφορα οταν χανεις ας πουμε?Γιατι με το lag εχω διαλυθει.Σημερα μετα το απογευμα και περα δεν πεθανα ουτε μια φορα αλλα χτες και σημερα το πρωι ειχε λιωσει.

Tip:

Αν εχεις ιτεμς <25 lvl πηγαινε για ψωνια AH.

Ξεκινησα Nightmare με low lvl items, κ ενω σε ολο το normal ενοιωθα το god mode enabled, μεχρι να βγαλω τα αρχικα quest του Act I πεθανα καμια 50αρια φορες...

Eδωσα 35Κ στα ψωνια κ επιασαν τοπο, κοβει κωλους κ παλι η μικρη ;)

Link to comment
Share on other sites

Στα περισσοτερα items ειμαι rare 30+ lvl αρα θεωρω οτι δεν θα εχω προβλημα.Μονο τα 2 σπαθια που εχω ειναι 27-29 αλλα εχουν sockets και εχουν το καθενα 50-60 dps...Απο armor 1200+ εχω.Πως το βλεπεις?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.