Jump to content



Recommended Posts

Ωραία. Έλεγα να το αγοράσω από το battlenet. Όσοι το πήρατε από κει τι λέτε, είναι γρήγοροι οι servers; Μην κάνει και μία μέρα να κατέβει... Πόσα GB είναι;

Αν θες, μπορείς να δοκιμάσεις να το αγοράσεις φθηνότερα από κάποιο μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Έλεγα να το αγοράσω από το battlenet. Όσοι το πήρατε από κει τι λέτε, είναι γρήγοροι οι servers; Μην κάνει και μία μέρα να κατέβει... Πόσα GB είναι;

Γρήγοροι είναι άλλα έχουν και πικρές τιμές! 7.5gb περίπου.

Καλήτερα να το πάρεις κουτισιο φθηνοτερα!

Μπορείς να το κατεβασεις και τωρα απο batlenet, χωρίς να το αγοράσεις, να το έχεις έτοιμο.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γρήγοροι είναι άλλα έχουν και πικρές τιμές! 7.5gb περίπου.

Καλήτερα να το πάρεις κουτισιο φθηνοτερα!

Μπορείς να το κατεβασεις και τωρα απο batlenet, χωρίς να το αγοράσεις, να το έχεις έτοιμο.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Από εδώ το κατεβάζω;

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν υπάρχει web based auction house οπως στο wow ? Θα το βάλουν αργότερα ή δεν εχουν ανακοινώσει κάτι ?

Αuction house υπαρχει κανονικα και μπαινεις απο το main menu.

Εκτος αν εννοεις κατι αλλο.

[MENTION=13751]peopas[/MENTION] Nαι απο εκει ;)

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν υπάρχει web based auction house οπως στο wow ? Θα το βάλουν αργότερα ή δεν εχουν ανακοινώσει κάτι ?

Δεν έχω δει κάτι, αλλα το ότι θα παίζει και realmoney θα μπλέξει την κατάσταση γιατί χρειάζεται πολύ ασφάλεια.

Αν έπρεπε να μαντέψω θα έλεγα οτι θα βάλουν (το ah του d3 το θεωρώ πιο web friendly), αλλά αργότερα και ίσως με κάποιους περιορισμούς.

[MENTION=13751]peopas[/MENTION] ναι.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Αuction house υπαρχει κανονικα και μπαινεις απο το main menu.

Εκτος αν εννοεις κατι αλλο.

[MENTION=13751]peopas[/MENTION] Nαι απο εκει ;)

Ναι αυτο το ξέρω, μιλάω για web based, απο ie δηλαδή χωρίς client κλπ

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν παίζει κανείς μούλο, γενικά έχω πράμα, και έχω και πολλους 60αριδες που μαζεύουν πράγμα για φάση 40-55.

Αν θελετε αφήστε εδώ κανενα ταγκ να ξέρω να σας δώσω τιποτα σε καποια φαση.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν παίζει κανείς μούλο, γενικά έχω πράμα, και έχω και πολλους 60αριδες που μαζεύουν πράγμα για φάση 40-55.

Αν θελετε αφήστε εδώ κανενα ταγκ να ξέρω να σας δώσω τιποτα σε καποια φαση.

Μούλο;;

Link to comment
Share on other sites

μολις το τερμάτισα :D :D :D ...νταξ γενικές εντυπώσεις είναι ότι είναι ωραίο παιχνίδι, εθιστικό μπορώ να πω :p αλλά λίγο μικρό ρε gmt...το ήθελα πιο πάνω

επίσης με εκνεύρισε πάρα πολύ το γεγονός ότι πρέπει να έχω internet για να παίζω signle..grrrr έφαγα κάτι dc και τσουπ από την αρχή...πάντως ότι και να λέμε για την blizzard, ξέρει να φτιάχνει cinematics ρε φίλε! μουσικάρες+γραφικάρες

edit: τώρα που το τερμάτησα στο νορμαλ , με έβγαλε nightmare...δεν μπορώ να το γυρίσω ξανά normal να ξαναslay τον διαβλο?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν παίζει κανείς μούλο, γενικά έχω πράμα, και έχω και πολλους 60αριδες που μαζεύουν πράγμα για φάση 40-55.

Αν θελετε αφήστε εδώ κανενα ταγκ να ξέρω να σας δώσω τιποτα σε καποια φαση.

Moulo εχω εγω αλλα ειμαι κοντα στο 40.Αμα θες Icy20#1162

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια κανά guest pass σας περισσεύει να δώσω σε ένα φιλαράκι; Εμένα δεν μου έχουν στείλει τίποτα ακόμα, το αγόρασα από battle.net (δεν σου δείνουν αν το πάρεις από κει; )...

Link to comment
Share on other sites

To jc είναι τελείως άχρηστο. 300g για μετατροπή των 3xchipped=>flawed, όταν τα flawless+ έχουν 300g/κομμάτι στο ΑΗ...

Το bs ώς έχει είναι πολύ ακριβό. Ποιος θα κάτσει να παίξει με crafting 50k+mats/φορά, όταν με 100-300k βρίσκεις από AH έτοιμο item που δύσκολα θα έφτιαχνες αντίστοιχο. Ίσως μόνο τα legendary που έχουν fixed stats, αλλά έχω την εντύπωση ότι τα mats + το fee θα είναι τόσο μεγάλα, που με τα ίδια χρήματα θα παίρνεις ανώτερο yellow.

Ίσως να σταθεροποιηθεί η κατάσταση στο AH όταν μαζέψει ο κόσμος φράγκα.

Σκέψεις για το AH. Πολύ μέτριο συγκριτικά με του wow. Καταλαβαίνω τον περιορισμό των 10 auctions / φορά, μιας και με το RMAH θα πρέπει να είναι προσεκτικοί, αλλά jesus για να βρεις item σου βγαίνει η παναγία. Και 2days μόνο auction time χωρίς cancel... Φράγκα μόνο από farming, από το ΑΗ το ξεχνάμε. Άμα είσαι φάρδος και βρεις κάνα μέγκα σούπερ ιτεμ ναι, αλλά με τα τυπικά κίτρινα, με τις τιμές που έχουν τώρα δεν αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.